יסודות ניהול

ניהול תוכן, תרגם מסכמת את כל פעילויות, כלים ותהליכים ב אודות “Inhaltsverwaltung”, התומכים של מחזור החיים של מידע דיגיטלי בצורה של מסמכים ורשומות. לכן, זה נקרא ניהול תוכן משום זה מידע דיגיטלי לעיתים קרובות מכונים תוכן. מידע זה יכול להיות בצורה של קבצים. הקבצים יעובדו בנפרד או של מערכות קבצים קשורים. מערכות כאלה הם, לדוגמה, דפי אינטרנט, בצורת מובנית מסדי נתונים לדוגמה. את מחזור החיים, או גם את שיטת צעד חייבת לעבור דרך כזו מסמכים ומסמכים מחולקים לשישה צעדים בסיסיים.

השלב הראשון הוא יצירת, אלה בעקבות הסקירה, הפרסום, התרגום, את ארכיון ואחסון, ומסתיים בחיסול. תפקידי צוות ניהול התוכן הם שיתופיים לחלק כך שלכולם יהיה לעשות את העבודה מסוימים. המחבר הוא האחראי להבטיח כי הייצור ו הגרסה של התוכן הוא הברית ללא שגיאות. העבודה מצוין על המסמכים ועל הדרך הפרסומים הוא באחריות המפרסם. לאחר Publisher כולל co-ordinated שחרור פיזי של תוכן דיגיטלי, מנהל המערכת לנהל את מהדורות שונות של שינויי תוכן, אחסון שלו. לכן, הוא ניתן לכן נמצאו ולעבד. ניהול תוכן יש גם הוא גורם קריטי כי יש לקחת בחשבון.

זהו ניהול הגירסאות השונות. על-ידי מערכת ניהול תוכן, רק את ה-CMS, תהליכים אוטומטיים של ניהול תוכן נתמכים. כך למשל ה-CMS כולל את האפשרות שהיא אחריות שונות ותפקידים שונים קטגוריות תוכן רבים ומשתמשים יכולים לסלוח. זיהוי משתמשים החשוב ביותר ותפקידיהם הוא הפעילות של ה-CMS. התהליכים מוגדרים זרימת העבודה, כך האפשרות של הודעות, כמו לדוגמה e מייל ניתן, כפי בקרוב לגבי התוכן של מסמכים ספציפיים משהו שינוי לשלוח האחראי עליך. ה-CMS מקבלת גם על ניהול, שמירה על גרסאות שונות של מסמך והפרסום של התוכן בקובץ כגון מסד נתונים, לדוגמה. המבוא של מערכות ניהול תוכן קשה לעיתים קרובות עקב פתרונות רבים על השוק ודרישות מגוונת ביותר. ייעוץ מספקת שירותים בתחום CMS התמחה חברות כדי לתמוך החברה כאן.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.