ירידי סחר בינלאומי

כיצד להשיג מקסימום תועלת מן ההשתתפות בסחר בינלאומי הוגן ירידי סחר בינלאומי – הוא מוחלט חייב עבור חברות מחפש להצליח גלובלי תחרותי השוק. מאמר זה מתמקד ערך ירידי סחר עבור עסקים קטנים וגדולים אשר רוצים לשפר את התחרותיות שלהם בתנאי השוק של היום. מבוא בעיר סינית דינמי שנחאי בתקופה 1 עד 5 נובמבר 2006 קרה משהו מהפכני: באותו זמן החזיק את התערוכה four הסחר הגדולה ביותר. נציגים של יותר מ -700 חברות התאספו שנחאי לקחת חלק במהפכה זו. מוקד הפעילות החדשה שנחאי הבינלאומי Expo מרכז, לשם הגיע על 39 875 מבקרים מ 68 מדינות להשתתף באירועים אלה. בשנחאי, התערוכה התקיימה הבאות: אנרגיה אסיה, אוטומציה בייצור אסיה, INTERKAMA באסיה עבודה מתכת. שלהם מלווה תוכנית מקיפה שכללה בפורומים רבים, הרצאות וסדנאות, כולל סדנה של שנחאי איגוד אוטומציה, הפורום על חלוקת טכנולוגיה של חשמל, סין הפסגה מתכת ופעילויות רבות אחרות. השתתפות המוניים אלה מנהיגים תערוכות שוק לפגוש פנים אל פנים עם לקוחות מאשר את העובדה כי בתערוכות בינלאומיות לחיות לחיות, שלהם ערך אינו פוחת למרות העובדה ההייטק התקני תקשורת הופכים מתוחכמים יותר ונגישים. ההצלחה של האירוע הזה ממחיש גם את העובדה סחר מציגה הם הכרח עבור חברות מחפשים להצליח בשוק גלובלי תחרותי. החשיבות האסטרטגית של התערוכה ירידי סחר סטנדרטי – אירוע שהוא יצרנים, מפיצים או עסקים אחרים כדי להפגין את המוצרים שלהם או להציע שירותים ללקוחות, ספקים קיימים ופוטנציאליים, שותפים עסקיים העיתונות. לעתים קרובות לעסקים קטנים הצג בינונית המסחר עסקים היא הצעד הראשון בדרך אל היצוא העליון. מאז בכל התערוכות הגדולות של הקונים מסורת הנוכחית מפתח ולחץ, החברות להשתמש בהם כפלטפורמה להציג את במוצרים ובשירותים החדישים ביותר. חברות רבות בקביעות לשלוח את המוצרים שלהם לאלה או בתערוכות אחרות. מראה המסחר הם טריטוריה ניטרלית לשיחות עסקים. כאן מתכנסים ראשי מחלקות שונות של חברות, קניינים של מוצרים, אשר מגדילה את ההסתברות של הפגישה מציגים עם ההנהגה של חברות ומקבלי החלטות על הרכישה.

השתתפות בתערוכות חשוב במיוחד עבור חברות אשר מחפשים הזדמנויות למכור במדינה אחרת, כך שהם יכולים ליצור קשר עם המפיצים הגדולים לבנות קשרים עסקיים עם אותם ולזהות את הדרך הטובה ביותר לשווק את הסחורה שלהם במדינה הזאת. מראה המסחר הם חשיבות רבה לא רק עבור חברות מבוססות אשר רוצים לשפר את תדמיתם ואת מוצרים חדשים בהווה, אלא גם עבור חברות חדשות אשר עשויים פשוט אין אמצעי אחר כדי להציע את מרכולתם קהל היעד. כדי להדגים את הסחורה החדשה הצהרות פומביות להראות – זה המקום המושלם. תערוכות בינלאומיות יש יתרונות רבים, משווקים בינלאומיים נבון לשקול אותם בעת תכנון מסעות הפרסום שלהם. החברה רשאית לקיים מכירות מבחן ולגלות מה התגובה של מפיצים פוטנציאליים לפני שהם להשיק מוצר חדש לשוק. מפיצים פוטנציאליים להשתתף בתערוכות מאותן סיבות: הם יכולים להכיר את המוצרים של החברה ולראות מה התגובה שלה בשוק. בעיקרו של דבר, להראות את הדרוש כדי למכור ולקנות סחורה, להתקשר בחוזים, ליצור קשרים ההפצה. תערוכות נדרשים לניתוח פעילות המתחרים ומודעות על ההתפתחויות האחרונות שלהם. רוב הסקרים נערכו מראה, מ -30% ל 40% ציינו המטרה העיקרית של השתתפותו במחקר ושיווק האירוע. ביקור בתערוכה מאפשרת נציגי החברה להכיר בפירוט עם הטכנולוגיה של המתחרים, המחירים שלהם ואת עומק החדירה השוק. בכל שנה, יותר מ -70 מדינות, כמה אלפי תערוכות הסחר הבינלאומי. כדאי לך לעיין אצל ליאור שליין כדי לקבל עוד מידע. המארחים באופן קבוע תערוכות המתמחה בתעשיות ספציפיות: מחשבים, מכוניות, אופנה, מוצרים לבית ועוד. הנה כמה דוגמאות של בעל שם עולמי תערוכות בינלאומיות: Hannover Messe בשנת 2006 בהנובר התערוכה Messe אסף תחת הגג הגדול ביותר של 10 ירידי סחר בינלאומי, כולל INTERKAMA +, אוטומציה במפעל, אנרגיה, מפעל דיגיטלי, , קבלנות משנה microtechnology מחקר וטכנולוגיה. בין תערוכות חדשות כחלק Messe בהנובר – אוטומציה מבנה תעשייה, טכנולוגיה צינור ניהול מתקן תעשייתי ושירותים. מבין 5,175 המשתתפים באירוע הגדול הזה בהנובר 2322 המציגים היו חברות זרות מ 66 מדינות ברחבי העולם. 30% מהמבקרים מגיעים גם עבור בחו"ל, ובלבד Hannover Messe גל חדש של פופולריות ברמה הבינלאומית, ובנוסף הרחיבו את קסמה לו אח ורע בעולם. CeBIT CeBIT – זוהי התערוכה התעשייתית הגדולה ביותר. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. שטח מכוסה יריד התערוכה של 370 אלף מטרים רבועים. מ ', מספר המציגים – 6000, כלומר, במקרה נתון, שהתקיימה בהנובר, 10 פעמים יותר מאשר תערוכות ביותר ברחבי העולם. האירוע כולל גבוה מאוד ברמת הארגון, שכן מוקצה תחנת הפרט, דואר, יותר מ -30 מסעדות ו -600 עובדים על בסיס קבוע. ב CeBIT, החברות המעורבות מכל מגזרי התעשייה התעשייה טכנולוגיה ותקשורת.

בשנת 2005, בתערוכה ביקר יותר מ 474,000 בני אדם, בהם 128,000 האורחים הזרים. בכל שנה האירוע לכסות יותר מ 11,000 עיתונאים מ -70 מדינות. DRUPA ו INTERKAMA DRUPA – המופע השנתי המודפס , התעשייה INTERKAMA – יריד בינלאומי המוקדש תעשייתי, מערכות אוטומציה תקשורת, מדידה וניתוח. מרכז התערוכות בדיסלדורף Messe דיסלדורף (גרמניה), המתמחה בתערוכות בינלאומיות, על מכונות, כמו גם ברפואה, אופנה ושירותים. הסלון האווירי בפריז ו FOTOKINO הסלון האווירי בפריז ו FOTOKINO (הוגן הצילום המתרחשים קלן) – בעל שם עולמי תערוכות מיוחדות. FOTOKINO – שטח התערוכה הגדולה ביותר ועכשיו הקרב עבור יצרנים גרמנית, יפנית, בארצות הברית ובמדינות אחרות photoproducts. הסלון האווירי בפריז – תערוכה הגדולה, המתקיים מדי שנתיים נמשך יותר משבוע. מציגים הן כוללות חברות קטנות ענקים אמיתיים בתחום התעופה והחלל. המציגים לקשור קשרים עם אלפי מבקרים למכור ישירות לעמוד. בקולומביה, פעמיים בשנה, תערוכה של בוגוטה הבינלאומי סחר הוגן, שבו המשתתפים מציגים מ 25 מדינות חצי הכדור המערבי, אירופה ואסיה. תמיכה מדינת להשתתפות של החברות במצב סחר מראה הוא מעורב לעתים קרובות כדי להבטיח את נוכחותם של המקומיים חברות בתערוכות חשובות. המשמעות של התערוכה למדינה כפי שבאה לידי ביטוי ביצירה של עמותות התעשייה משלחות סחר של ביתנים לאומיים ובינלאומיים כי להציע למבקרים הזדמנות ייחודית להשוות מוצרים ושירותים חדשים שלא נוהגים בכל רחבי העולם. המלצות במקרה של השתתפות של החברה סחר הוגן הוא הכנה עליונה, לדוגמה, קשר והעברת כל החומרים לתערוכה, שפת המדינה המארחת. התכנון צריך להתחיל על 12-18 חודשים לפני האירוע. אם החברה מחליטה השתתפות בירידים מסחר, הצעד הראשון הוא לבחור את האמצעים המתאימים במונחים של מוצרים ושירותים הוצגו שם. ברצינות ללכת הבחירה של התערוכה, לוודא כי קהל היעד של התערוכה, אשר אתה הולך להשתתף, הם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. המשרד להגיש כדי להציג את כל ענפיו, מפיצים, ובעלי הרישיונות שלה לכל חלקי החברה שלך שהתקבלו את האירוע לטובת מקסימלית.

כדי להצליח בתערוכה אינו צריך להיות מוגבל ההשתתפות בו מציג, ולתכנן פעילויות נוספות לחפוף הזמן עם התערוכה: לדוגמה, סמינר טכני או קוקטייל קבלת פנים במלון, אשר מומלץ להתאים את המארגנים מציגים. לעתים קרובות, כדי לבסס יחסי קרבה עם תרבות אחרת, שכר מקומיים מפיצים, יועצים ונציגי מכירות. ודא כי אתה יכול בקלות למצוא מציג עליך לזכור כי זמן התערוכה יקר ואתה צריך למצוא דרכים להדגים ללקוחות פוטנציאליים או מפיצים את מוצריה בזמן הקצר ביותר האפשרי. אם אתה מציג מוצרים באולם של הארץ, הקונים יהיה הרבה יותר קל לבודד שלך מוצר מאשר אם הם נדדו בחיפוש אחר בג'ונגל מבולגן של התערוכה. במילים אחרות, אם המעריך של מדינה מוחזקים ביחד, אז הקונה קל יותר לשייך להם את המוצר הנכון לביתן של כל מדינה. חישוב העלות הכוללת של השתתפות בתערוכה במספר ההוצאות כולל תשלום עבור השטח מושכר, הציוד בתא, תשלום מכס חשבוניות, רהיטים השכירות עבור הדוכן, העסקת עובדים מקומיים על סיוע בתרגום secondment עובדים לתערוכה לעמוד, ציוד הדרכה, חומרי שיווק ופעילויות אחרות הקשורות ההשתתפות בתערוכה כדי למשוך מבקרים לביתן (ישיר פרסום, דיוור, יחסי ציבור ותכנון לשעת חירום). מעקב לתערוכה מה קורה לאחר המופע, לא פחות חשוב ממה שקורה בתערוכה עצמה. מחקרים מראים כי יותר מ 80% מאנשי הקשר הוקם בתערוכה, כבר לא נתמכת. אחת הסיבות מדוע כל כך הרבה אנשי הקשר מבוזבז – זה חוסר מידע. קשרים רבים ללא מניע כלשהו: הוא כרטיס ביקור או שם כתוב במחברת. כדי להפיק תועלת אמיתית מכל עלויות העבודה והחומרים, השקיעו חלק בתערוכה, מציגים צורך להכין טבלאות מיוחדות השלמת כל מבקר לעמוד. חשוב לקבל נתונים כאלה על כל לקוח פוטנציאלי כמו כרטיסי הביקור שלהם, רשימה של פריטים עניין והבטיח להתקשר שוב אם אתה שולח אותם, או יותר מידע ודוגמאות. תערוכות מסקנה – זהו הכלי החשוב ביותר עבור מכירת מוצרים, לזהות לקוחות פוטנציאליים, יצירת קשרים עם סוכני מכירות ומפיצים פוטנציאליים, ו לשיווק במדינות זרות. במשך מאות שנים הם היו מרכז הסחר האירופי. באירופה, תערוכות עומדים מנהיגים עסקיים ברמה הגבוהה ביותר מעורבים פגישות אלה לא רק כדי למכור את הסחורה שלהם, אלא גם כדי לקנות מוצר מסוים. בנסיבות כלכלי או פוליטי קשה, התערוכה באינטרנט הם חשובים, אבל כמובן, אין תחליף מלא. דוגמה יהיה האירוע הגדול ביותר בעולם של תקשורת סלולרית – 3GSM World Congress, שם כמעט יצרני שוק אלף התערוכה האחרונה שלהם מוצרים, פתרונות שירותים. לבסוף, חשוב כי מבקרים בתערוכות סחר בינלאומי מצפים לראות על המנכ"ל לעמוד וניהול העליון. נוכחותם חיונית להערכת השוק והזדמנויות הרשתות עם עסקים אחרים, לקוחות פוטנציאלים, שותפים ומפיצים.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.