יש לך צוות Se לי Va?

חבר, ראש מחלקת משאבי אנוש של חברה המוקדש שירותי קייטרינג בינלאומי, אמר לי הצוות לא ומתמשך זמן בחברה. זה נפוץ להעסיק 15 אנשים ולהמשיך את זה בסוף השבוע, לדוגמה, רק 2. מהם העלויות היו גבוהות, כי כל אחד צריך לחתום על החוזה שלו של תעבוד הזן ולאחר אשר להווה לפני משרד העבודה של ארצי (פרו), את מיוצגת הוצאה לחברה (כל חוזה חייב להיות מוצג בתוך אותם בימים של המנוי, לשלם, על ידי כל אחד מהם שיעור של סוליות). היה לא הגיוני, אמרה לי, שליחת חוזים של אנשים כבר לא המשיך. כיצד ניתן למנוע את הבעיה? אולי אנשי מקצוע רבים HR חיים ממקור ראשון את הבעיה. אפילו מי הוא גם כותב. 1.-עזרה לחברים שלי יש צורך תחילה נציין כי מצב זה הוא רק תוצאה (תגובה, סימפטום). הארגון חייב להיות בעיה עמוקה יותר כי זה יכולים לכלול את שניהם למחלקת משאבי אנוש לגבי המדיום שבו עובד חדש אישי (כתוב: ראשי מיידית, תרבות ארגונית, אקלים, וכו ').

הרופא 2: כואב לי חזרה לא מתכונים שניתן לנקוט כדי לצמצם את זה חוסר נוחות, מה נוח היא לעשות אבחנה של סביבתם. ישנם ספרים איפה דן פתרונות ההפגנות הללו, אך יעילותו מוטלת בספק. האבחון הוא הוא יכול לבצע דרך הניתוח של משתני 3: 1.-הוא סוג של אנשים עובד בו החברה 2.-אותם טכני של תהליך גיוס ומיון 3.-הוא סגנון של כתובת שהוחלו על-ידי אותם ראשים של כל אזור. 3.-סוג של אדם מאמין לך שאני? נקודה ראשונה היא לקבוע את הפרופיל של סוג האדם בדרך כלל עובד בתעשייה או פעילות כלכלית. רומנטיקה טוב הוא התשובה: האם זה מאפייני התנהגות מביא את האדם זה בדרך כלל עובד בסוג זה של פעילות? כאן אתה יכול לגלות הרבה דברים: העדפות, רמת הכנסה שברצונך, גיל, מצב משפחתי, תחזיות, וכו '.

עבודה למשך זמן חברת בית יציקה. הכנסה של הצוות ב- 80% קיימת לפי המלצת עובד של הארגון. 80% של עריקה בשבוע גם היה 80%. מה שקרה היה זה: הוא גויס לאף אחד. אולם התנאים חמורים של אותו ואת סוג העבודה נדרש ערך ניתוח ראשוני של אדם לשכור. לשנות את המערכת, ההמלצות היו נחשב אבל עפ י סוג של אזור במידת הצורך האישי. עריקה בחדות נמוך ב-20%. קסם, נס, הזדמנות?… מי יודע. מר. 4. ברוכים הבאים למסיבה שלי. נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא איך החברה מגייס ובוחרת את הצוות. ב הראשונית במקרה של החבר שלי, הגיוסים אישיות נמוך פרופיל כללי ביותר: גיל, ניסיון מועט, אשר גר בקרבת מקום. להשתמש במשרדים של הממשלה למטרה זו (שירות של התיק של תעסוקה). עם צוות נאספו, המשיך כדי לסקור את המסמכים שלך ועל ראיון. אם מילא את הדרישות נכנס לעבודה. העובדה היא שלי חבר פסיכולוג, אך לא הוחל הטכניקות שבהן יש להשתמש. הראיון הוא רק אמצעי, אולי קל ביותר לדעת באופן שטחי לאדם אחד, אבל זה חייב להיות מלווה טכניקות אחרות. החלל הוא קצר, רק אתה יכול להזכיר את זה: של אתה תלוי בסוג של אדם עלים להיכנס לחברה. 5. הבוס הוא בנו של… הסגנון הוא של כתובת של ראש אזור השפעות ישירות על ההשפעה אישיות חדשה שאתם יכולים לגרום בשבועות הראשונים של החיים העבודה בחברה. אין גילה את הגלגל, תמיד כדי היה, אז, מה שקורה הוא: כמו שאתה אומר לאדם כזה, כי את צורת ישיר יוצרת חוסר שביעות רצון במרחב האישי? כי לא אומרים את זה, להראות את זה. מסקנה 6. אני מקווה כי תרומה קצרה זו אתם מגישים על משהו. אין דבר גרוע מזה האינטרנט של המחבר:

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.