כיצד להשתמש המראיינים את קורות חיים

הבחירה אינה מבוצעת תמיד בצורה מאורגנת. לפעמים, הדרישה עבור העובד מתרחשת מאחר יש משבר בחברה, היא נמוכה או מרגיש המום לעבודה, כי פעילות חדשה כבר הושקו אינה מחושבת היטב מה זה אומר, ועוד. באופן כללי, עבודה מוגדרת לעקוב יכולות הדורשים מהמעסיק מיד. . אתה האדם הכי חשוב בחייו, אבל לא זו של המעסיק. מסיבה זו, אל תחשוב שאין לזה כל הזמן בעולם לקרוא את CV. שלך, וייל mas דף תמציתי ככל מחרידים 20 גיליונות.

נקודות חשובות עבור המעביד משתנה בהתאם לתפקיד, אך ישנן מספר נקודות משותפים: * אישיות: יוזמה, אוטונומיה – מסרב אנשים פסיביים. עבודה ב- equipo-לא הם למתלבשים עם סגנון הפתיחה-. צדדיות – מדיבור אלו מוגבלות להחלפה יחיד.אנשים מתייחסים ללא dificultades-אין לי. לא לגרום לאנשים תוקפני או בעייתי – * הכשרה ומיומנויות: מחקרים לשלב שהוצע – לא טוב אם הם מעל או מתחת – \"וי\" ג. בתיאום עם מכתב הקדמה וראיון טוב שבו התשובות מקבלים תמונה זמין – כל-כך חשובים הם כיצד להשיג הצלחה במאמצי שלהם. תאר לעצמך שאתה היזם.

נ ג שלו אומר הרבה על עצמך: יכולתו לארגן, לסכם, להסביר, מה לדעתך חשוב, ומה לא, אם זה cuidadosoa ¦ לשים על העור של היזם ומסייעים קריטי: חלוקת תכנית לימודים?, אני לקרוא את זה, את זה שלהם או למשוך אותו?… חשוב הצבע של הנייר – אם זה יותר טוב לבן – מרקם, גופן, הפריסה הכללית של הטקסט, את ¦ pulcrituda בעקרון, זה ברור?, גורם לך לרצות לקרוא את זה? ישנן כמה נקודות זה את תשומת הלב? הכותרות של פסקאות, leadings, המילים המסומנות, כדורי סרק, שימוש קצבאות, שימוש באותיות, חשוב negritasa ¦Encuentre נוסחאות משלך. האיכויות כדי להיחשב בשלב זה הם כאלה קורות חיים. קל לקרוא, פשוט בבית שלה היא יוצרת, עם שפה המציין נחישות, כוח, דינמיות, וקורס, אשר עושים את זה ברור כי המועמד עונה על הדרישות, כולל את התכונות המתאימות פוסט… מאת אנה ביאטריס לעומת Iannone מייעץ העבודה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.