כיצד להתכונן לאימות הטלויזיוני

מרקו טוליו Cicer?n: \"אין כל-כך מדהים כי תורת הנאום יכול לעשות טוב\" במוקדם או במאוחר יהיה לנו צורך לדון על הרעיונות שלנו בהגדרות ציבורית או פרטית. אם אנחנו בקביעתו אותנו בתור מועמד הבחירות פופולרי, או פשוט אם. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. אנחנו חייבים להגן על עמדתנו בנושא בכל אנו צריכים להכין את עצמנו כדי לחשוף את הרשעות שלנו, controvertir של היריבים שלנו בכל. מסיבה זו, בשביל זה צריך להיות מוכן מטרה. לדבר על הציבור עשוי להיות המבצר של כמה אנשים, החולשה של אחרים, אבל זה תמיד יהיה נוח לחשוב באופטימיות על היום תמיד ניתן להציג את הרעיונות בפומבי. לדבר בפני אנשים אחרים אינה עונש של האינקוויזיציה או סיגוף עבור החוטאים.

להיפך, הוא זכות רק כמובן מאליו אנשים ברי מזל והראוי של שיקול כזה. כאשר קבוצה משמעותית של אנשים הפסקות לחייהם, והוא מוקדש תקשיב לנו טוב, הוא אומר לנו שאנחנו חשובים ולא, בתורו, זה נותן לנו את ההודעה זה מגיע לו כל הכבוד. לכן נפעל בהתאם. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. עם זאת יש מצב שתוכנה הוא כשמדובר מצגות של המועמדים השואף על עמדה מסוימת של הבחירות פופולרי מה היבטים יש לקחת בחשבון כאשר מדובר להשתתף בדיון שבו אנשים עם אותו שאיפות, אשר בשלב מסוים שזה יהיה חייב controvertir יקחו חלק? קודם כל לקחת את הדברים בניחותא, בזהירות אחר להמלצות אלה, מאחר שהם עלולים להיות של כמה השירות: יש צורך להכין היטב, ובארגונים ההתערבות הראשונית שני או, לכל היותר, שלושה פריטים עדיפות על סדר היום של הממשלה. הזמן הוא קצר מאוד, אז עדיף להתעמק הדבר החשוב ביותר שהתפשט על פני השטח במספר תחומים של ההצעה.

שאלו את צוות היועצים להכין רשימת שאלות אפשריות ותשובות נכון להם. זו דרך כדי למנוע הפתעות או \"פנדל בדקה האחרונה\" כפי שעשה Horacio Serpa בשנת 1998 כאשר הוא נשאל אם הוא extraditar?a כדי ארנסטו Samper, במקרה של בקשה בעניין זה על ידי ארצות הברית. אינו מהונדס שנייה אחת כדי לתקוף אחרים. זה נבון לעשות שימוש הולם יותר של משאב יקר ערך, נדיר ביותר: זמן. ממליצים לעוקבים שלהם כי הם לא ממלאים בגן. הדיון הוא שלב כדי לשכנע את המהססים או למי שלא היו מסוגלים לשמוע הצעות. של המאמץ לאבד אם דיבר עם אלה שהם כבר נחוש להצביע. דבר ללא היסוס או ספק. הקהל מעריך את המועמד מי משוחח עם בטחון ומדגים בעיות של העיר על הראש בנאומו. הדיון הוא במה טובה להציג רעיונות. ואמר התעלות של רעיונות, Jos? מרטי, זה שווים יותר תעלות של אבן. מאת: Alejandro Rutto Mart?nez Alejandro Rutto Mart?nez הוא האקדמית קולומביאני היוקרתי מוזמנים לעתים קרובות בפורומים וימי עיון. המאמרים שלו נקראים בלהיטות על ידי סטודנטים ואזרחים ברחבי העולם.פנה אותו באמצעות דואר אלקטרוני או לבקר באתר האינטרנט שלהם:.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.