כיצד לשחזר את אשתי – איך אתה יכול לקבל בחזרה את האקס שלך

אם חברה שלך או אשתו עשית לאחרונה אז בטח כבר מוכרים לך על הכאב והסבל אשר מגיע עם פירוט של אלה. עם זאת, אם אתה חושב "כיצד לשחזר את אשתי" ואז זו לא הפעם ומקטר. מרחם עליך. מה שאתה צריך לעשות עכשיו היא ליצור תוכנית פעולה אשר יאפשרו לך להחזיר את זה שוב. ראשית, לפני שתתחיל לבצע פעולה, הוא צעד ראשון טוב כדי לגלות מה גורם להם לסיים במקום הראשון. בהתאם ליחסים עם האקס שלך, אולי היא מוכנה לספר לך.

אם לא אז לא, תקבל אוטומטית לסריקת אז אל אי פעם תעשה את אותה טעות בעתיד. אם אתה לא יודע את הסיבה אז היה כנראה שהסיבה היתה סדרה של אירועים שהתרחשו בהדרגה הם נשאו את הקשר כדי לסרב. ברגע שאתה יודע? מה היה מה השתבש, אז הצעד הבא התשובה לשאלה "איך לשחזר את אשתי", זה לכתוב מכתב או דוא. המכתב הזה הוא לא מה שאתה חושב. הוא לא הצהרת אהבה ואתה אתה תתפלל אותך. עם זה אתה לא הולך reconquer את זה, תשכח מזה. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע.

? מה אתה הולך לכתוב במכתב הזה זה משהו הרבה יותר פשוט ויעיל. אם עשית טעות, אתה תוכל לזהות אותו, יבקש התנצלות קצרה. כל דבר היא מוגזמת מדי, פשוט תן לה יודע כי אתה מזהה את הטעות שלך. אם עשית טעות לא אז דלג על הקטע הזה. מה אתה הולך להגיד אז היא שאתה מסכים לגמרי עם ההחלטה שלו. ? אז אני יודע שזה קשה, אתה נראה קצת "הגיוניים", אבל האמת היא שזה עובד. תגיד לו שאתה מבין ההחלטה שלך אתה לכבד את זה. אז תן לו כשהיא רוצה ליצור איתך קשר שלך הולכת להיות שם כדי לשוחח. להשאיר את הדלת פתוחה. לבסוף, תתרחק את חברתו לשעבר ואת ההתמקדות בחיים שלך לזמן מה. זה נותן לך במרחב ובזמן, כיוון שזה מה שהיא רוצה וצריך. מטלטלת, יחד עם המכתב הקודם, יגרום לחברה שלך לשקול דברים, אתה מתחיל לתהות. זהו המצב שניהם שחיפשת. ברגע שעשית את זה, אתה התחלת המשימה שלך עם רגל ימין, וזה הזמן של להקים תכנית על המבחן. שימו לב, מאז הדף כי אני הולך להמליץ על מכיל שיטות, טריקים פסיכולוגיים לא שגרתיים שיגרמו לחברה שלך בחזרה אליך בעוד כמה ימים, מתחנן לקבל אותו בחזרה. צעד אחר צעד כדי ללמוד עוד, לבקר, להוריד את המערכת שיש לנו כאן, מה שמסביר כל מה שצריך לעשות זאת, לאחזר את אשתך. לחכות יותר, קשה יותר לשחזר את אשתך, סביר יותר כי אתה מבצע שגיאות יהרוג את הסיכויים לחזור איתה, אז אתה להוריד היום ולהתחיל ליישם את הטכניקות בהקדם האפשרי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.