כיצד לשנות את ה-RAM

עבור אנשים רבים מחשב הוא טמא, חפץ שביר ומסתורי אנשים מעטים ומוכשר יכול להבין. שווא. אני לא אומר כי מחשב הולך לעמוד נפילה פיזו החמישי (aunque לכמה בעיות podr?an), אך רוב להתנגד הם המעיים אותם, descerebren, את multitrasplantes הפרועים ביותר של גופים. הכי טוב זה לא זה, זה הכי טוב כי אתה לא צריך להיות מנתח לפעול, גם אם החולה ימות, ניתן להחיות או פשוט לקנות אחר.כמה הפעולות הם באמת יעילים ופשוטים. לדוגמה לשנות זיכרון ה-RAM. עבור כל אלה המשתמשים החליף מ- Windows XP ל- Vista, והבחנתי כי הזמן עבר בין לחיצה על כפתור הבית ופתיחת תוכנית יוכל לקרוא את החלק הראשון של דון קישוט. עבור כל אחד מהם, יותר זיכרון RAM כפתרון, טוב או לקנות מכונה חדשה, אבל אם אנו רואים שני גיגה-בתים (Gb) רם ללכת על 30 יורו, כמו הצבע.לשנות את ה-RAM במחשב שולחני, מחשב נייד היא פעולה פשוטה מאוד. טבע תעשיות might disagree with that approach.

וגם אתה יכול להיות דרך לשבור את הקרח ולהתחיל לפרק את המכונה שלנו ללא חשש. רוב המחשבים מגיעים עם הרבה פחות זיכרון RAM שהיו יכולים לעמוד בפני. כיום מכונה שבאנגליה בדרך כלל יש 1 ג'יגה-בתים וגבוה לסיים 2 ג'יגה-בתים. כמעט כל המחשבים יכול לתמוך להכפיל את קיבולת מותקנת. זה אומר השקעה מינימלית, אפשר שיש לנו מחשב הרבה יותר חזק ומהר.

אבל קודם אתה צריך לקחת בחשבון מספר פרטים בסיסיים על מהו זיכרון RAM ו כיצד לבחור תקין.גישה אקראית, זיכרון (זיכרון הגישה Ramdom). סוג זה של זיכרון מאחזרת נתונים המאוחסן בכל מקום המכונה, הופך אותם זמין למעבד לבצע את הפעולות הדרושות. . בסדר, אני אתן דוגמה. תארו לעצמכם כי המחשב נמצא מטבח, מעבד הוא הטבח, הדיסק הקשיח נמצא המקרר ו- RAM הוא העוזרת\/סקאליון. קוק צריך מוצרים לבישול (נתונים מהכונן הקשיח), אבל זה עשוי לא להיות יוצא ובא ללא הרף על המקרר גם כן באישומים. עוזרו שמחפש עבורם, לשמור עליהם תמיד בהישג יד כדי להכין את המתכון. בדרך זו הטבח פשוט להרחיב את היד כדי להגיע את שמן, ביצים, etc.a ¦, מכינים אוכל במהירות. לאחר RAM הוא כמו שיש עוזרת עצלה. בסוף קוק ילכו בסופו של דבר המקרר עצמו, המתכון יהיה נצחי.(למעשה המחשב לא עובד בדיוק כמו טוב בגלל המעבד\/שף לא יכול להיות במקרר, אבל זה המקרר הולך לאט לאט המעבד, לדמיין מקרר ללכת, איטי, ¦ lentoa מאוד)אם אתה משתמש במחשב שלך כדי להפוך ensaladitas מעורבב עם מעט חסה ועגבניות (מסתכל הדואר, באמצעות Office) כנראה לא צריך הארכה. אם אתה רוצה להכין תבשיל בשר עם צ'וריסו שלו, בייקון, פודינג שחור שלו, וכו ' (או Photoshop, עריכת וידאו, משחקים תלת-ממדיים) ¦ יהיה הטוב ביותר זה אתה plante?is לך לבקר המעיים של המחשב שלך.כדי להרחיב את הקיבולת, זה הכרחי לדעת כמה כוח הוא תומך המחשב שלנו ואת הסוג של זיכרון תואמים. בדף יש טופס קטן כי אנחנו חייבים להזין את הדגם של המחשב שלך ותן לנו כל הפרטים הדרושים. -אתר אמריקאי הוא באנגלית, אבל זה מאוד ברור. הטופס בצד ימין נקרא כלי מכריע זיכרון המייעצת (בשלב 1 צריך לבחור המותג טווח, בשלב 2 ודגם בשלב 3). לאחר לחיצה על אתה תמצא את dato:Manufacturer הבאה Specificactionsa ¢ שבבים: אינטל gs45a ¢ כונן גורם צורה: 1.8? זיכרון מרבי ¢: חריצי ¢ 8192mba: 2 (2 גדות 1) וזיכרון סטנדרטי ¢: 2048 או 4096 MB removablea ¢ USB תומך: 2. x Compliantweore עכשיו מציג 3 מתוך 6 שדרוגים תואם וכאן נותן רשימה של סוגי זיכרון תואמים המערכת. לחץ על אפשרויות, הירשם פרטים ולקנות את החלק? איפה אתה חושב. חנות פינתית, אינטרנט, וכו '.. ואז מגיע ההתקנה, וזה יותר פשוט זה אולי נראה. לא שווה להסביר איך כי יש הרבה סרטונים enYoutubeque לעשות זאת בבהירות. אתה יודע, תמונה אחת שווה יותר מאלף palabrasa ¦P. ס: יש דרכים אחרות כדי לגלות מה RAM הוא תואם אבל זה מערב להורדה משמעותית, תוכניות התקנה, אם תוכל להימנע הטובה ביותר.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.