כל מה שתמיד רציתם לדעת על בדו ח האשראי שלך

בדו ח האשראי שלך הוא דוח חזק מאוד חיוני זה שולט מה יכול או לא יכול לעשות בחיים שלך. 2013%26newwindow%3D1%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1372%26bih%3D659'>שרי אריסון אוזן קשבת . למרבה הצער, אנשים רבים אינם מודעים אשראי איזה דוח הוא למעשה, המידע הכלול בדוח. מאמר זה דן מה נכלל בדו ח האשראי ומודיע לך הכל אתה אי פעם רצה לדעת אודות בדו ח האשראי שלך, אבל פחדו לשאול. בדו ח האשראי שלך הוא לא יותר מאשר תמונה מפורט מאוד של ההיסטוריה שלך פיננסיים המוצגים למישהו כי אספקת האשראי במעבדת אשראי. ישנם שלושה ללשכות אשראי העיקריים המטפלים רוב אלה בקשה עבור דוח אשראי. הם Experian, Equifax Trans Union. כל אותם ארגונים הם בעלי אופי פרטי, באופן שגרתי לספק את המידע האשראי שלך כאשר תתבקש לעשות זאת על ידי מחיר. באופן כללי זיכוי של דיווחים שנשלחו על-ידי הלשכות אשראי הם מאוד מפורט ומדויק מאוד.

לדוגמה, אין זה נדיר להם לקבל מידע לגבי תשלומים עדיין לא מנויים ב- 6 או 7 שנים. אוספים מידע זה כדי לספק הנושים לפני האספקה שלו מכל סוג של אשראי לצרכנים אשר חלים אשראי. הנושים עשויה להשתמש במידע שהם מקבלים כדי לקבוע אם הצרכן אותו יכול להיחשב סיכון אשראי טוב. דירוג טוב מאפשר תנאי אשראי נוחים יותר, תוך ציון נמוך בעצם, מסתיים כל אפשרות של צרכן לקבל אשראי במקום הראשון. כמות הזמן שנשאר על-ידי פגם (כגון אובדן של תשלום באמצעות כרטיס אשראי) בבדו ח האשראי שלך עשוי להשתנות, אך בדרך כלל אלמנטים שליליים אלה נמחקים לאחר 7 שנים בזכות יריד אשראי דיווח חוק הפדרלי. פשיטות רגל הם דבר אחר לגמרי, כי בדרך כלל להישאר במקום עד 10 שנים.

זכרו כי האשראי פניות להישאר בבדו ח האשראי שלך עבור 2 שנים לעקוב מקרוב אחר מספר הפעמים בהן להקצות משאבים שכן ניתן לראות מספר גבוה של יישומים באופן שלילי. עד לאחרונה, כך לצרכן כדי להציג בדו ח האשראי שלך, כי היה להם לבקש עותק של אחד משלושת הגדולים סוכנויות האשראי לשלם סכום קטן. עם זאת, חוקים חדשים כעת לאפשר ח 1 אשראי חינם בכל שנה לצרכן כל המבקשים לראות בדו ח האשראי שלך. כוחה של בדו ח האשראי שלך הוא מדהים. גם אם יצרת דוח אשראי חיובי כל תשלומים האבוד, לא משנה כמה קטן הכמות עלולה לגרום למניעת אשראי. העצה הטובה ביותר זה יכול לתת אשראי נוסף הוא לשמור בקרונות מלא חוזר חודשי או התחייבויותיה הכספיות, היא לא חריגה; מבחינה כלכלית. אנו מקווים כי זה מאמר מענה מהיר חלק מהשאלות שלך אודות בדו ח האשראי שלך. מידע מפורט יותר ניתן למצוא במקומות שונים באינטרנט. אל תשכח להזמין את עותק חינם של הדוח של אשראי יכולים לראות איפה הם עומדים בעיניו של נושים עתידיים אפשריים. גורמן טימותי היא מוצלחת מנהל האתר המפרסם של הקלה החוב-Solutions.com. a l מספק הקלה קונסולידציה החוב, ניתן לחקור בפיג'מות שלך באתר האינטרנט שלו.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.