כמה טיפים לעיצוב פנים במקרים קיצוניים

אחד החסרונות של חיים בעיר overpopulated טמון הרציונליזציה של שטח והעלות הגבוהה של מטר מרובע. אחרת היא המטרופולין, מרכזי תרבות, אופנה, מגמות בשפע וגם זה מותקנים הדיקטטוריים הגרועים של אמריקה הלטינית במאה העשרים, מה חדש ומודרני היום, לא תהיה כל כך מחר (זהו הפרדוקס הגדול של avant-gardes האמנותי של-20, המכונה כיום היסטורי avant-gardes). כיצד להישאר מעודכן, הנוכחי? אם אנו מקבלים את המילה מגניב הוא קטגוריית ריקים שיש למלא החוצה, סוף סוף להבין את הסיבה מדוע אנחנו בסופו של צבירת חפצים להיות מיושן או מיושן (באופן אירוני, הרבה יותר מודרני, עדכני הוא האובייקט מהר יותר יהיה מיושן, וכך, לאחר שנה כדי להיות אופטימי, לומר שישה חודשים או שני – עליך לקנות טלפון סלולרי חדש מכיוון שלנו)(, כבר ישן וחדש, הוא לא G4 ו G3: נמנע המספרים הוא נועזותו). בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. בשלב הבא, נסקור את הטוב ביותר אפשרויות עבור ריהוט חללים קטנים לוקחים בחשבון גם את המגמות הנוכחיות ב עיצוב פנים ואופנה רהיטים; אופנת ומגמות אשר, למרבה המזל, הם יציבים לאורך זמן גדול יותר. כשמדובר מחלקות ודירות קטנות, אחד האתגרים הגדולים ביותר טמון ריהוט חדר 1, 2 חדרים (אמבטיה, מטבח, שני חדרי אמבטיה): לשלב את החללים ולהפוך אותם רב-תכליתית. ברור כי האמבטיה יישאר אמבטיה, מטבח, מטבח; הרוב המכריע להשתמש בחדר השני כסלון וגם חדר שינה. התמחות.

מי זכוכית בעת אופנה הטיל ריהוט שחור זכוכית – שקופה הוא לעזר רב כדי ליצור האשליה של spatiality, וכדי להשלים את זה עם פונקציונליות, זכוכית שקוף או אטום. נצלו הפינות: הפינות הן הרווחים ביותר שהתגברו במיוחד בעת ניסיון למסור אותם. עם זאת, ישנם רהיטים שעוצבו במיוחד עבור פינה החללים. לאתר מרפק יכולה להיות בחירה אסטרטגית: מאחר בזווית זו מגדילה את הניראות יש את הטלוויזיה כל נקודה בחדר. במקרה של שימוש בטלוויזיה קונבנציונאלי הקבינט, עדיף כי הרהיטים הוא נמוך, כדי לא להקטין את הגובה של הקירות. באותו סדר של הדברים, מגרעת היא גם דרך טובה כדי למטב את שטח, ועבור סטודנטים שימושיים גם מחשב רהיטים עם שולחן, מדפים.

לקישוט: עבור חלק, לא כדי להרגיש אשם לא כדי להפגין בבית קטן אובייקטים כגון estatuitas, מאפרות וקישוטים באופן כללי כאשר הן מוצגות עבור אחרים, לנסות לעמוד בפיתוי של רכישת ביקום הזה של חפצים מיותרים לאחר שכבר הצטברו מעט מהם, אלא אם כן כמובן, המעוניינים ליצור עותק משוכפל אחד מודרני cloying סגנון הרוקוקו. זוג חפצי נוי שני פסלים, אגרטלים אינם מזיקים, אך עליך לזכור תמיד לזכור כי ישנם אובייקטים אחרים מתאים יותר: תיבות דו-שיח הם אחד מהם, שכן השטח משמש קיר במקום השטח הזמין נדיר. מראות הן הטריק הגדול של הקוסם, מכיוון שהם משרתים לא רק כדי להגביר את האור, אלא גם כדי להכפיל את הרווחים. המסדרון של מראות של ארמון ורסאי הוא דוגמה מצוינת: מראות, לשחק ב- Windows כי הם לפניהם והופכים עצמם Windows המשקיפה אל הגן של הארמון. (עבור האוהדים של מראות, להתקיים גם כיום, ריהוט שיקוף).

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.