כמה מטבעות נסחרות בשוק המט ח

מטבעות נקובים בדולרים של כמויות המבוקשת "אצוות". במינוף 100: 1, הרבה יהיה שווה ל- $1000, אשר שולטת 100,000 של מטבע מסוים. השפעה זו ידועה בשם "שוליים", ויאפשר כמה רצים עוד מינוף 100: 1 סוחרים. השפעה superelevadas זו היא אחת הסיבות מדוע משא ומתן על המטבע הפך כל כך פופולרי. מטבעות נקובים בזוגות. כל זוג יש בסימון רק המבטאת כי מתבצע משא ומתן המטבעות.

הסמל של צמד מטבעות יהיה תמיד בצורה של ABC / XYZ. ABC XYZ היא לא זוג המלכותי של המטבע, רק דוגמא אחת כיצד מוערך של צמדי המטבעות בשוק. בדוגמה זו בפרט, ABC הוא שהסמל של המדינה מטבע XYZ הוא הסמל של המטבע של מדינה אחרת. חלק הסמלים שבשימוש מפורטים להלן. ישנם סימני מטבע אחרים, אך אלה הם מסחור גדול.

דולר ארה ב USD.UU. המטבע של יורו האיחוד האירופי "אירו" GBP הבריטי סולמית יין אזור JPN יפני שוויצרי פרנק CHF CAD קנדי דולר אוסטרלי דולר AUD כפי שהוזכר קודם לכן, מטבעות נסחרות בזוגות במסחר במט ח. לפיכך, סחר משווה תמיד מטבע אחר מבחינת איך המחירים שני מטבעות מעבר לזה. כמה torques נפוצות המשווקים הם: EUR / USD אירו / דולר אמריקאי.UU. USD / JPY בארה ב.UU. דולר / יפנית יין GBP / USD-הבריטים ליש ט / דולר אמריקאי.UU. USD / CAD בארה ב.UU. / AUD דולר קנדי / USD דולר אוסטרלי / דולר USD / CHF הנדסת חשמל.UU. דולר / שוויצרי פרנק EUR / JPY אירו / יפנית יין כאשר מניחים הזמנה לקנות EUR / USD, למעשה הוא קניית EUR את ולמכור USD. אם היית למכור את הזוג, אשר למכור את EUR ולקנות הדולר. אז אם לקנות או למכור צמד מטבעות, לקנות / למכור את מטבע הבסיס. אתה תמיד עושה את ההפך של מה עשית עם הבסיס עם מטבע מטבע. בשוק של מט ח, מטבעות נסחרות בנקודת עניין המחירים (המכונה PIP "") המערכת. כל צמד מטבעות יש ערך משלו של הצינור. מאז יש לנו צמד מטבעות הנסחרות (כלומר, EUR / USD, EUR / AUD), אנו זקוקים לדרך לדבר את מספר השותפים או המחירים. כאשר אתה רואה הצעת מחיר, תראה משהו רשום ככה: USD / JPY: 118: 51 / 55 הרכיב הראשון (לפני בר) מתייחס מחיר ההצעה (אשר מתרחשת כאשר אתה מוכר USD ב- JPY). בדוגמה זו, מחיר הצעה הוא 118,51. הרכיב השני (אחרי הבר) משמש כדי לקבל מחיר המכירה (צריך לשלם אם אתה קונה USD ב- JPY). בדוגמה זו, מחיר המכירה הוא 118,55. ההבדל בין ההצעה לבין מחיר המכירה נקרא ההתפשטות. בדוגמה לעיל, is.04 הכפולה או 4 נקודות. קוקס צ'אק הוא ענף מדעי וטכני סופר על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון בסטטיסטיקה. השתמשת שיטות מתמטיים וסטטיסטיים השקעה וסחר בשוקי מניות, חוזים עתידיים ואפשרויות. צ'אק יש בבעלות מספר בתי עסק ומפעילה כיום אתרי אינטרנט מרובים. לקבלת מידע נוסף על המסחר בשווקים, בקר באתר האינטרנט שלהם

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.