כרוניקה של מיאמוטו מוסאשי וטבעות שלו חמש – אש

כרוניקה של מיאמוטו מוסאשי וטבעות חמש שלה כתב היד של האש למדע צבאי מבית הספר של סייברס שני חושב בקרב כמו אש. נושאים הניצחון ואת התבוסה בקרב נחשבים כמו משהו שלא שייך כתב היד של האש, לכן נכתבו כאן. שלוש דרכים לקחת את היוזמה יש שלוש דרכים לקחת את היוזמה. אחת היא להגיע לפני לתקוף את היריב על יוזמה משלו; זה נקרא קדימה ממצב השעיה. דרך נוספת היא להגיע לפני היריב מי הוא לתקוף; זה נקרא קדימה ממצב המתנה. אבל אחר מתרחש כאשר היריב ואנחנו אתה לתקוף בו זמנית. זה נקרא לקבל מראש במצב של עימות הדדי.

"החזק את הכרית" החזק את שהכרית פירושו לא נותנים למישהו להרים ראש. באמנויות לחימה, במהלך דו קרב, הוא לא נכון להיות מטופלים על-ידי אחרים. רצוי לטפל מתנגדי החופש, בכל האמצעים העומדים לרשותנו. עם זאת, יריבים הם חושבים אותו הדבר, יש לנו גם כוונתו זו, אך זה בלתי אפשרי להצליח הזה מבלי להבין מה שאחרים עושים. אומנויות לחימה כוללים עצירת שאויב מכות, לחסום התקפות שלהם, לבטל את טרפם.

"החזק את הכרית" פירושו בעת הגעת באמת התחום של אלה הנאבקים נגד יריב, ומדע, ובלבד זה נותן דוגמאות כדי לנסות לעשות צעד, תופסים לפני המעשה. לעצור את ההתקפה של יריב מן ההתחלה, לא נותנים לך לעקוב אחר עד הסוף מה זה אומר "להחזיק את הכרית". הופכים היריב להפוך היריב אומר עליך לשים לך במקום היריב, חושב מנקודת המבט שלהם. באמנויות הלחימה גם לשים לך המיקום של היריב. כאשר מישהו מוצא מורה למדע זה, מי שמבין את אמנויות הלחימה, הוא מומחה בהם, נחשבת אבודים (מוסאשי מתייחס תלמידיו כאילו הם כבר היו מאסטרים של הלחימה לעורר אותם עם ביטחון, מה שהופך אותם מודע שלו יתרון נפשי על-פני היריב אשר יש הבינה אדונו). הזזת הצל נע צללים הוא משהו שתעשה כאשר אתה לא יכול להבחין מה הוא חושב האויב. עצירה הצללים הפסקת הצללים הוא משהו תעשה כאשר כוונות אגרסיבי של אויבים לעברנו המורגשים. בעיתון כתוב ש חברת טבע הוא זה שבקיא בנושא. במדעי הצבא זה בקנה מידה גדול, המשמעות היא להפסיק את הפעולה של האויב באותו זמן של הדחף שלו לפעול. אם תציג בעוצמה דגליהם כיצד לשלוט היתרון, שינוי של הכוונה, מעוכבים על-ידי כוח זה. אנו גם משנה של יחסה הנפש ריקה; אחרי היא לוקח את היוזמה, להשיג ניצחון. אני החייתיים שם היא הדבקה על הכל. יכול להיות נגוע שינה ואפילו, כמו פיהוק. יש החייתיים אפילו תקופה. במדעי הצבאית כדי בקנה מידה גדול, כאשר היריבים נרגש, די ברור יש למהר לפעול, הם מתנהגים כאילו הם joyless, נותן את המראה של להיות רפוי ורגוע לגמרי. האם זה, את המתנגדים באותו תושפע מצב רוח זה, תאבד את ההתלהבות שלו. הפרעה הפרעה קורה בכל סוג של דברים. אחת הדרכים שבה קורה היא דרך התחושה של להיות בלחץ חריפה. נוספת היא דרך תחושת כוח רציונלי. שלישית היא דרך דרך התחושה של הפתעה בלתי צפויים. מדעי הצבא הוא בקנה מידה גדול, יסוד כדי לגרום הפרעה. זה חיוני כדי לתקוף בעוד דעתם הם מופרעים בהחלטיות, לנצל זאת כדי להוביל ולנצח. גם באומנויות לחימה בודדים, בתחילה הוא רגוע, ולאחר מכן הוא ריסים פתאום, עם כוח; כאשר הרוח של היריב הופך בלתי-מאוזן, זה חיוני, להתבונן מה שהופך, אינו מאפשר לך להירגע ברגע אחד, היתרון של מיד לאחוז, אניני טעם מיד ברגע זה איך להתגבר. זה חובה לחקור בשקידה. האיום שיש חשש בכל דבר. כלומר להיות amilanado על-ידי הבלתי צפוי. גם ב אומנויות לחימה בודדים יכולים לאיים דרך הגוף יכול לאיים דרך החרב שלנו, יכולים לאיים באמצעות קולך. מה שנחוץ הוא לבצע מהלך בלתי צפוי לחלוטין עבור היריב, לפתע לנצל אתה גרמה יתרון פחד, להשיג ניצחון כי באותו רגע ובמקום. מנדוזה מאוריציו המאסטר לקראטה של קוברה קאי בקנפו לימוד אומנויות לחימה CN5-דן

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.