כרטיסי אשראי

כרטיס ולהגיש ראיות בכתב – כי הוא התווה בקצרה את העיקרון של כרטיסי אשראי. מבין חברות כרטיסי האשראי והבנקים הנפקת כרטיסי אשראי, יש קלאסי, לתת את הכרטיס קו אשראי מוגדר בנפרד שנקרא כרטיסי אשראי מראש, אשר חייב להיות מועבר לבעל לפני השימוש בכרטיס אשראי. היתרון עבור מחזיקי, במיוחד בהירות של ההוצאות, סוף סוף, רק הסכום ישולם עם הכרטיס ששולם בעבר. כרטיס אשראי מראש ולכן הוא מתאים לסטודנטים לסטודנטים אשר בשל גילם וחוסר הכנסה עדיין לא יכול לקבל כרטיס אשראי. עם זאת, כאשר הם ללמוד בחו"ל או ללכת לבית הספר, ההורים יכולים להעביר כסף מגרמניה לחשבון כרטיס ולספק את ילדיהם לחו"ל עם הכסף. כרטיסי אשראי מראש הם גם דרך ללקוחות אשר יצרו מידע שלילי Schufa לקבל עוד כרטיס אשראי. ביסודו של דבר, הבנקים להיכנס מראש כרטיסי אשראי אין מידע על כרטיס אחד הדו"ח Schufa והנושא עדיין שם. האפשרויות הן שוות את שני הסוגים של כרטיסי אשראי.

בהתאם חברות כרטיסי – ויזה או מאסטרקארד – כמה מיליוני שקעים זמינים. אלו הם בנוסף חנויות, בוטיקים, חברות נסיעות, חנויות יותר ויותר באינטרנט. ישנם שני סוגים של כרטיסי אשראי עם, מכונות אפשרות מזומנים בדלפקי הבנק לסגת. באופן כללי, שהנפיק את הכרטיס הבנקים גובים תשלום עבור שירות זה, אשר יכול להסתכם כרטיסי אשראי קלאסי אי פעם 5-10 ? לכל נסיגה. עם כרטיסי אשראי מראש, בתשלום הוא נמוך משמעותית. הדבר נכון גם כאשר משלמים עם כרטיס בחו"ל. זה נופל החוצה של האיחוד האירופי, דמי שנקרא למשימה זרים.

כרטיסי אשראי מראש לעומת העלות הרגילה של כרטיסי אשראי תשלום שנתי, ואילו את המפה הרגילה מופץ לעתים קרובות ללא תשלום בדיקת החשבון. לכן, כמה בנקים לשלם ריבית על האשראי מראש עם שיעורי ריבית אטרקטיביים. מסקנה: כרטיסי אשראי מראש להציע מלבד לשלוט על העלות גם – תלוי ספק – שיעורי הריבית אשראי ועמלות נמוכות יותר. זאת, תמורת תשלום שנתי שולם.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.