כרטיסי ביקור ביפן

המצגת כוללת את Meishi מצגת כאשר פגישה עם שותף עסקי חדש. הוא החזיק בתיק עור שבו הם אינם הופכים חמים או istreplyutsya, כמו זה סימן של חוסר כבוד או מחשבה. יסוד כללים החלפת כרטיסי ביקור הבא. בעלים מחזיק כרטיס ביקור עם שתי פינות ידיים meishi מלמטה למעלה בצד שבו הם מקום של כותרת, עבודה תעסוקה שם החברה, כך המידע יכול לקרוא המשתמש מקבל. המשתמש צריך לקחת בשתי ידיים, אוחז את שתי פינות.

חשוב לא לסגור את האצבעות של המידע על כרטיס הביקור שלך – זה נחשב לא מנומס. לאחר קבלת כרטיסי אתה צריך לקרוא את השם ואת המיקום תודה לך על זה, ואמר, "choudai-itashimasu" או "choudaishimasu 'ו קידה. על כרטיס הביקור וכתוצאה מכך בכל מקרה לא יכול להיות כל דבר לכתוב, כמו גם לשים את זה בכיס שלו. Meishi צריך להיות ממוקם בקפידה מחלקה עסקית עור כרטיס. כאשר הצדדים חילופי meishi מעמד חברתי שונה, מי הוא נמוך יותר בסולם החברתי, כדי להגיש את כרטיס הביקור, אז זה היה מעט נמוך יותר קלפים עם אדם בעל מעמד גבוה יותר. אם הקלפים חולקו על השולחן כי לפני סיום השיחה היא חייבת להיות על כרטיס הביקור. אם נוכח בפגישה כמה אנשים ואתה הציג כמה meishi, אז זה כרטיס, שמעמדם גבוה יותר, יהיה מאוחסן על מחזיקי כרטיס, והשאר – לידך על השולחן.

האופן שבו הנמען מתייחסת meishi וכתוצאה מכך, עולה כי הנמען יהיה לעשות עסקים עם אותם ממי הוא קיבל את כרטיס הביקור. פעולות Careless כגון מתקפל כרטיס חצי או עסק תחובה בכיס האחורי של מכנסיו מכנסיים ייחשב כעלבון. מראה בניגוד כמה כרטיסי ביקור המערבי, כרטיסי ביקור במבטא יפני על החברה meishi. לדוגמה, meishi יכיל את שם החברה באותיות גדולות, אז רק את המיקום ואת שם. כמו כן הציגו היפנים עצמם: שם החברה הראשונה, ואת המיקום, ולאחר מכן. בדרך כלל שם של אדם שנכתב קאנג'י יפני ושימוש romaji (בדרך כלל הדמויות בצד הקדמי כרטיסים, romaji על הגב), כמו גם את עמדתו של הפרט לבין החברה שבה הוא עובד. עוד מידע חשוב שעשוי להצביע על meishi – היא כתובת חוקית, מספר טלפון ומספר פקס. Meishi עשוי להכיל גם דו מימדי הברקוד, המהווה את פרטי איש הקשר בטופס "מכונת קריא", אבל זה עדיין לא הפך מנהג נפוץ. על פי סקר שנערך בשנת 2007, פחות מ 3% meishi עצמו יפני עם שני ממדי ברקודים. באופן מסורתי, גודל meishi עשויה מנייר הישן יפנית, פורמט מיוחד הנקרא yong?, למרות גודל meishi של 90 × 55 מ"מ, הוא גם צובר פופולריות. כרטיסי יפנית נשים עסק פעם היו קטנים יותר מאשר גברים, לא מעוגל בקצוות קרא sang?, אבל הם עכשיו כמעט מיושן.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.