כתיבת קורות חיים

איך לכתוב קורות חיים, טעות מס '1 אין להשתמש Afalse נייר! איזה תפקיד צריך לבחור לכתוב את קורות החיים שלך? הצבע של נייר לשמש יהיה לבן או שנהב. אתה גם רוצה לכתוב את קורות החיים שלך על נייר כבד יותר, בתור בונוס של 20. איך לכתוב קורות חיים, שגיאה מס '2 אינה משתרעת על התפקיד הלא נכון! דגש על מיקוד קורות חיים למשרה מסוימת. אם אתם מחפשים עבודה הוא של קבלה, אתם רוצים את האדם לקרוא את קורות החיים שלך כדי לדעת זאת. המעביד רשאי להיות מספר פתחים ולא יודע אם אתה מתראיין לתפקיד פקידת קבלה או את עמדת תחזוקה.

תמיד לוודא מתייחס למיקום הרצוי. איך לכתוב קורות חיים, טעות מס '3 בבקשה, בלי סיפורי חיים! אתה רוצה לשמור את קורות החיים שלך קצר, עמוד אחד הוא אופטימלי, יותר משני היא הרת אסון. שמור את הנתונים שלך ברור, מתומצת יחסית בשוק העבודה בפרט. זכור, אדם קורא את קורות החיים שלך אין שום רצון או כוונה לקרוא את סיפור חייו. איך לכתוב קורות חיים, טעות מס '4 לא לשכוח את ארץ! הדבר החשוב ביותר שיש לזכור בעת כתיבת קורות החיים שלך הוא הציון שלך. כתוב פסקה קצרה על פתיחתו של "למכור את עצמך.

רוצה להתקל כפי מסוגל מוסמך, לעומת זאת, לא רוצה להישמע כמו נרקיסיסט, אז אל על לעשות את זה. הצג ביטחון וכוח באמצעות מילותיו .! כתוב, אבל להימנע מתפאר איך לכתוב קורות חיים, טעות מס '5 NO שגיאות השתמש תמיד בודק האיות במחשב שלך: אם אתה לא יכול לעשות את העבודה עמדה כראוי, איך הוא יכול לעשות טעויות עבודה? איות הוא מטרד גדול עבור אדם קריאת קורות החיים שלך. אתה לא רוצה להרגיז אותו / אותה עוד לפני שהוא קיבל ראיון. איך לכתוב קורות חיים, טעות מס '6 אף פעם לא חסרים למכור את עצמך! בצע דגש על שלהם מיומנויות, כישורים והישגים. במיוחד אם הם מתייחסים למצב שאתה מחפש. לפתח את הכישורים הרלוונטיים ביותר למשימה בדיוק אתה מבקש. איך לכתוב קורות חיים-ERROR # 7 אין להשאיר את המידע "N רלוונטית! כתיבה על העבודה הקודם שלו, הקפד לכלול את המיקום שלך. אל תוותרו על אזורים וערים כי עבדו בעבר. קה "לחדש שגיאה בכתיבה MO # 8 הימנע משימוש במילים חלש! כאשר קריינות של עמדות קודמות שלו, נסה להשתמש במילה ?work? במשורה. זהו פועל חלש, פסיבי, והוא חל על מגוון רחב של משימות. כולם 'עובד', אבל אולי כבר "מיושם" או "שיתוף פעולה", מילים אלו נשמע הרבה יותר מרשים. קה "לחדש שגיאה בכתיבה MO # 9 אל ליצור פרסומי מפקד! עכשיו זה יותר נפוץ ומקובל, כי אינה משתמשת במידע האישי. "המידע להיות להפריש הם גבוהים, גיל, משקל, תאריך לידה, מין, מצב משפחתי, גזע מידע רפואי אישי. כמו כן להיות מושמט הם נושאים שנויים במחלוקת, כגון נטיות פוליטיות ודתיות. קה "לחדש שגיאה בכתיבה MO מס '10 אל תתעלם המוניטין שלך" n! מי יענה לך? אם לכלול או הפניות אישית ומקצועית, לוודא כי רשימת האנשים ייתן לך המלצה מבריק. ההתייחסות הטובה ביותר תהיה מובילה בתעשייה אתה מתראיין, או אחר מקצועי מכובד מאוד. נסה להשתמש רק אנשים הרשומים כמיטב יכולתם. מומלץ גם ליצור קשר עם אדם אשר משמש כהפניה על מנת להבטיח כי המידע המסופק על אתה פשוט מהשורה הראשונה. זכויות יוצרים 2005 על ידי דוד גרין דוד גרין מקלה לך לקבל במהירות הרצויה עבודה. כדי לטעון שיעורים בחינם על איך להציף את עצמך עם הצעות עבודה מדהימה ממעסיקים, בקר האתר.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.