להפסיק לעשן

להפסיק לעשן. קודם אני רוצה להתמקד על העובדה למה אנחנו מעשנים? לא רק לעשן הוא הרגל כפי שאנו מחשיבים רבים, היא מעין דרך משפטית ולא מקובל חברתית, עישון תואם המידה שנקבעו כמו התמכרות צריכת החומר, בין קריטריונים אלה כוללות: תלות. סובלנות. לעניות דעתי נפתלי בנט יכול לקבוע . תסמונת גמילה. התנהגות רעה. ניקוטין הוא אחראי באופן לוגי את התלות הזו וגורם ההתמכרות הזו תלות פיזית ופסיכולוגית.

הטבק של סיגריה הוא כעת חלק משגרת היומיום, אנו מבצעים פעילות זו בכל מקום, מלבד המקומות כבר לאסור את הצריכה של זה במקומות ציבוריים על ידי כבוד עבור לא מעשנים, שוקלת את זה גורם סיכון לבריאות. AlbayOmega.com לוקח את הדו ח של ארגון הבריאות העולמי (מי) אשר רואה כי יותר ממיליון מקרי מוות נגרמים על ידי עישון, מחלות הקשורות בהתמכרות הזו כוללים, מחלות לב וכלי דם, סרטן מסוגים שונים, מחלות בדרכי הנשימה מסוגים שונים. לאחרונה מצאתי אצל שלומי בסון אוזן קשבת . דוחות אלה רחוקות לקרוא, נלקח intoaccount על ידי אלו שסובלים מהתמכרות זו. כאשר בבית כל אחד מבני המשפחה הופכת mension דוח זה כמו דרך לשכנע למעשנים להפסיק סגן מטרה זו של negavita התגובה מתוך הטון. פעמים Acreeedor לקח את ההחלטה להפסיק לעשן ולא מנסים להמציא שיטות כדי להשיג את זה, זה לא ברוב המכריע של המקרים לא מושגת המטרה שלו, למרות כמה ימים ירדנו הריתמוס של סיגריות עישנו, עם חלוף הזמן אנחנו חוזרים לשגרה ישנם מקרים מעדיפה להגדיל את המינון של סיגרים ליום.

מתי נוכל להדליק סיגריה טבק בעירה גורמת לשחרור רעלים לסוכנות שלנו ביניהם ניתן לציין: זפת, פחמן חד-חמצני, תחמוצות חנקן, ניקוטין. זוהי התגובה השלילית הראשונה שמתעוררת כאשר inciamos ההנאה שווא של עישון אותנו cigarrllo. כעת נזכיר כמה תנאים הנגרמת על ידי עישון לגוף שלנו. אבל קודם אנחנו רוצים enunciating מה גורם לנו לנו רק מעשן סיגר "זה גורם את העלאת קצב הלב, נשימה קצב, ואת לחץ הדם" תנאים בגופנו על ידי עישון: נזק נשימתי. נזק מוחי. הזדקנות מוקדמת. שינויים שיניים. היחלשות של השיער. בתחילת גיל המעבר אצל נשים. ירידה האון המיני. שינויים של טעם וריח. פחת רפלקסים. נזק חזון. סיכון כפול של סרטן. אבל AlbayOmega.com רוצה להראות את היתרונות תגיע ל הפסקת עישון. יתרונות: לאחר 20 דקות, לחץ דם, טמפרטורה, תדירות הלב של הידיים והרגליים חזרתי לנורמלי. פחמן חד-חמצני ורמות החמצן הם מנורמל. ריח רע מהפה נעלמים. הריח של הבגדים שלנו נעלם. נעלם לצבע צהבהב של הציפורניים. השפתיים בהתייבשות של העור שלך. זה מקטין את הסיכון של מוות פתאומי. חושי הטעם והריח הוא מנורמל לאחר 48 שעות. היא מגבירה את היכולת הפיזית. שיפור ניקוז הסמפונות. להקטין את הסבירות של פקקת ורידים או תסחיף מוחי. לאחר 5 שנים ללא עישון, הסיכון לחלות בסרטן ריאה שווה הסיכון של מעשנים. ישנם הרבה יתרונות נוספים, כי תגיעו הבריאות שלך על ידי רק לפרוש. ראוי להזכיר כי גם ישפר את כלכלת הבית. יש היבט נוסף אשר יש לציין היא קבלת נהדר, אושר משותף שתחיה את המשפחה שלו, כי הוא מאמין או לא היצורים שרוצים זה יהיה הראשון לשמוח, לשבח אותו לקחת את ההחלטה הזו לטובת בריאות, איכות חיים טובה יותר עבור העתיד שלה. אנו יודעים כי ישנם אלפי אנשים שניסו בשלבים שונים של חייו עוזב את סגן או האויב השקט. להפסיק לעשן לא להשאיר למחר או לא לחכות אבחנה רפואית רע לתת, albayomega.com רוצה עזרה לב אתה לוקח את זה גדול צעד, החלטה שיכולה להיות החשובים ביותר בחיים שלך, יש לנו רק ב קליק השיטה כמו revolucinando זה לכל מי שרוצה להפסיק לעשן. רק נשאר לנו . תודה על הזמן שלך ועל תקווה ח הקטן הזה יעזור לכם לעשות את הצעד הגדול להפסיק לעשן.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.