להתווכח או לא להתווכח, אם אתה מואשם מהירות מופרזת

השוטר עוצר את המכונית ואומר חרגת מהמותר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלומי בסון. לא מרגע נעים, בהתחשב בעובדה כי מה רוסי לא כמו כדי לאכול ומהר לרכב. יתר על כן, אם קיבלת לאחרונה הנהיגה שלך זהות ואתה לנהוג על המכונית הראשונה שלו. אף יותר אז אם נהיגה נקבה של הספר תלמידו לשעבר. יש האמת איפשהו בין לבין, נראה לי כי אין.

גם אם אתה לא ממש שם לב על מד המהירות. . הנה מה כבר למד, שנועדו לכאורה על המכונית מכ ם פועלת על אחד פשוט קרן עקרון-מכוון שמשתקף נוהגים במכוניות, ולכן קביעת הפרש מהירות ומציגה הטלפון שלך מהירות. עם זאת, עקרון הבחירה של הרכב הפוגע הם קורה שונים. מתברר כי לדוגמה, כאשר נהיגה למשאית שלך מכ ם זרים לעיתים קרובות לתקן את המהירות של המשאית נעה, וכאשר נהיגה שתי מכוניות המכונית מכ ם כבר לזהות את המהירות של המכונית הזו נע מהר יותר. בתור מפקח אשר עומדת בצד, מחזיקה את מכ ם, ובכך קובע, בשפה הרשמית, אשר עבירת תעבורה הודה על ידי המשתתף. במקרה שלי-אם אתה לנסוע בלי תשומת לב הנהגים "משואות", מעבירים אותך לעבר, לא ירד, את מהירות-לקוח מפקח משטרת התנועה. אחרת זהה, IE כאשר ההודעה משטרת התנועה נשאר קצת יותר trehsotmetrov ואת אותות מסוימים של נהגים אחרים, בחוכמה הפיל את המהירות, אתה קרוב לוודאי לא יעצור על מהירות מופרזת.

אה, ואם הפסיק והתחיל את מייגע לדבר על מהירות מופרזת, אולי אתה צריך. לעמוד מהירות הקרקע שלך לא חריגה, אני לא מתעלל, העדות אני מכ ם קריטי. רק בלי צרות האופקים ובלי כל רגש. קרוב לוודאי פרוטוקול אותך בכל מקרה יהוו. אבל אז אם תחליט כי אתה כבר לא מדבר על משהו, ואז אתה יכול לא לקרוא. מי אומר כך, לא רוצה להיות אחראי על המהירות של מישהו אחר ואני מוכן להילחם, אני רוצה להזכיר את זה על פי סעיף 49 חוקת הפדרציה הרוסית, אם אין ראיות מוצקות, תיעד לא רק אשמתך, אבל גם עצם העובדה עבירה מנהלית אתה, אז אתה באופן אוטומטי לא ניתן להביא ניהולית אחריות ('ספק קטלנית לפרש לטובת הנאשם', סעיף 49 של החוקה). בפועל, משמעות הדבר היא כי מאז המכ ם לא זרקתי שום ראיה תיעודי זה השתנה שלך מהירות ומיוחס בדיוק הזמן להזכיר עובדי Inspectorate בטיחות תעבורה המדינה, זה המקרה בפני בית המשפט בהתאם הפקידים חוק 'הליכים משפטיים כנגד הפעולות וההחלטות מפר את זכויות וחירויות של האזרחים" מוטלת החובה פרוצדורלי להוכיח את חוקיות הפעולה התלונן על. הוכחה התיעודי של פעולת commit באותה עבירה מנהלית אתה אינה מתחייבת ואינה לא יכול להתקיים, מאז לא להפר את הכללים לדרך. עם זאת, כל שיחה, המפקח, כי לא יתקבלו טענות שבעל פה את השיחה קחי את הזמן. . זה הרבה יותר חשוב להסב את תשומת לבם לפרוטוקול עצמו על הפרת מינהלי. אם אתה מואשם מהירות מופרזת, אינך מסכים עם ההאשמה הזו, הפרוטוקול דבר טוב יותר לכתוב "הסברים" מעשים רעים. זה אקסיומה, כי אחד הכישלון שלך המשפט, נכתב תחת ההשפעה של רגשות, אתה יכול auknutsja בעתיד. לא לשכוח-מה נכתב בעט, הגרזן לא יכול לחתוך. בראש שלך חייב להיות מחשבה אחת בלבד-אתה לא להפר את הכללים. חומרים על עבירה מנהלית נגדך יטופלו תוך אימוץ ההחלטה, קנס או לא. בעוד תנועה שוטרים לעתים קרובות מוזנחים זכות הערעור וקבע כי יש גרף 'האשמה מזהה, מתשלום קנס לא תישלל'. לכתוב אל המקום שבו צריכים להיות החתימה שלך: 'ספייס', לא נוגד את הפרוטוקול avtomaticheskibudet תיחשב להתבטל.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.