לחץ בטקטיקות, רכיבי המבקרים, כללי הזהב במשא ומתן

צעד אחד שגוי עשוי לגנות את תוחלת החיים. פתגם זה נכתב, תגובות, שבו המשא ומתן היא אמנות היא ללמוד וגם עם זה בפועל הפרט לא בעל יכולת רבה, הוא לומד הוא מחזיר טוב כמו אותם אנשים נולדים עם זה דון. אומר לנו Alamillo אלבה, מאשר במשא ומתן בכל צד המבקשים לטובתם בזמנו של הדיאלוג כדי לסגור את העסקה, זה יכול להיות משא ומתן על המשכורת לקבל הצעת עבודה, משא ומתן של האפיפיור עם בתו המתבגרת של שעת חזרתו של המפלגה, או משא ומתן על היתרונות הם לקבל את המפעלים מעורב ברית. כל משא ומתן כל חלק לוקח עמדה זו, משרד עורכי דין מאת היא, זה חשוב הוא לויתורים בשביל להגיע להסכמה הדדית במקרה כל, ומתן כל מוצג טקטיקות של הלחץ ואת היסודות קריטי שעליהם לדעת את הפנים כדי להשיג תוצאות חיוביות. הכבוד, חוויאר מרטינז רודריגו, לא אומר, כי ישנן טקטיקות רבות של לחץ בכל משא ומתן, אתה יכול להעמיק בהם ב שלנו להזמין, אבל תזכרי, רק אתה כדי להצליח בטווח הקצר, במהירות, הם יכולים להיות נגדך. הזמן, מיקום, דחיפות, פחות או יותר רך סחיטה, איום, העלמת האמת או את הטיפול תמיד יזוהו! עדיף לעסוק במערכת יחסים כנה, אנושית, תועלת הדדית תמיד לקבל את מירב התועלת מן משא ומתן.

בנוסף, תחושת ניצחון מרגש צריך להתקיים ב משא ומתן כי תמיד ההנחה היא קיומה של תחושת ההשפלה בצד השני. וזה תמיד לא מקובל. אם סבור כי החלק השני לא רואה כל. יבויחה אפשרויות עבור זה, ודא הוא זה לראות עם אלגנטיות. מקסים של משא ומתן הוא כי ההצלחה של הצד השני הוא ההצלחה שלנו. עם זאת, כמה טקטיקות לחץ הם: ללבוש: אמור להיאחז המיקום שלך ללא כל הנחות על מנת להתיש את הצד השני עד שזה ירגע. ידוע גם בשם הטקטיקה של החומה הגדולה. ההתקפה: הבנה על ידי הפחדה כאלה, הדחייה של כל ניסיון זה חלק אחר לפייס אותם עידוד.

המטרה האמיתית היא והפחד. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. לא כדי להעליב או להשפיל. הפסקה: ייצוג דחה את המשא ומתן כדי להרוויח זמן, לנתח את הסיטואציה של המשא ומתן, לשבור את היריב. רמאות: על מנת להטעות או למשוך את הצד השני כדי לשכנע בעניין זכות השאיפות. אחרים יהיה גם האולטימטום, הדרישה הגוברת, לחצים בדרישה לסמכות גבוהה יותר, האדם הטוב, לא נוח למסיבה מנוגדות על-ידי בחירת מקומות שגורמים לך להרגיש שאינטליגנציה (בטקטיקה זו כוללים הפרעה מתמשכת של משא ומתן עם שיחות טלפון), לשחק עם הזמן אנוכי הארכת הפגישות, לדוגמה, למצות את במקום אחר, התמקחות של כל רכיב קטן , השינוי של קצב, וכו '. בכל מקרה, כפי הצביע בעבר, אם שימושים שאלה טקטית לנסות כי זה עוד חלק זה לא נתפס מאז אותם יחסי אישי יכול להיות הידרדר קשר היסודות קריטי, מזכיר לנו של מרטינז הם, כנות, יושר, האנושות, ענווה. כל כוונות לנצח מתוך העמדה של כוח, עם זאת, לעתים קרובות הוא זוכה שכן הוא חולשה. עלינו לזכור כי הצדדים לעתים קרובות לנטוש את העמדות של קשיות כאשר הם רואים חולשה וזו הזדמנות פז החלשים כביכול שאחרים עצה יקרה על ידי הקשבה שהאפשרויות להגביר באופן דרמטי מקשיב, שואל לפני כי אם מדברים בצורה כפייתית, שלא לצורך, ולבסוף, ולא לבזבז את הזמן, אם זה נראה בלתי אפשרי להגיע אוון! ביחס לחוקים של זהב, אותנו מביא Alamillo אלבה הבאות: אחד: הוא חייב לנהל משא ומתן לפני סגירה לנסות את. אם אחד מתחייב לקנות מוצר, לאחר שילמת לו אומר המוכר. לא אני יכול לעשות הנחה? ללא ספק אנחנו כבר יודעים את התשובה. שתיים: חייבים לחפש את הבאר נפוץ, זה, לא להיות קשוחה, כי בדרך כלל חייב להיות חיבה יותר עבור האופוזיציה חלק זה על-ידי מה משא ומתן, ואם לא בחוץ, חייב לנסות שיהיה יותר הוגן אפשרי. שלוש: השיטות של משא ומתן חייב לשאת להסכמה חכם וצודק לשני הצדדים. ארבע: משא ומתן יעיל צריך לשפר את מערכת היחסים בין הצדדים, זאת אומרת, כי צריכה להיות שום דבר כי מישהו הרגיש כי הצד השני לרעה את מעמדה. חמש: צריך להיות עיקשת משא ומתן טוב, כלומר, כי המשא ומתן צריך לכסות ולספק בעיקר נקודות חדשות כל שיופיע בעתיד להגיע להסכמה אם מצב או למצב B. זה לא ניתן לצפות כדי שזה יהיה למצבים חדשים לחפש הסכמים חדשים. עם זאת ישנם פעמים רבות כי לא ניתן לחזות בכל המצבים בעתיד שעלול להציג, אז עדיף לחכות שזה יקרה, משא ומתן שוב. 6: אנחנו חייבים להסתכל טובת הכלל, זה שכיח מאוד במשא ומתן אנשים מניח תנוחות ואני לא רוצה לשנות אותם. גם אם הם לטובת הכלל כי הוא מרמז על מכה טופס האגו שלך. שיקולים סוף קח מאוד ב לה מה היא נקודות שעליו מהמשא ומתן, במיוחד משא ומתן יש המשמעויות הבאות: להתאים את ההעברה, הקצאה או הסבה של חושב, של אפקט או מכתב. התמודדות, מסחר, לקנות, למכור או שינוי ז'אנרים, סחורות או ערכים כדי להגביר את זרימת. לטפל בנושאים ציבוריים או פרטיים מנסה את ההישג הטוב ביותר שלו. לטפל על ידי דרך דיפלומטית, כוח. כוח, עניין, כמו הסכם ברית, * הפניה: wharton.universia.net.-elblogsalmon.com.-הסביבה-empresarial.com

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.