לילות פריזאי

פריז זורחת לא רק כעיר האורות, אך על כך לעיר של מוסיקה, ריקוד, מרד. אפילו ספקן ביותר תופתע עם הלילות פריזאי. למרות היותו פחות מטורף. יותר אחרות בבירות העולם כמו ברלין, מדריד או ניו יורק, פריז הלילות גם האגדי. שם תמצאו שקט בתי קפה, ברים של כל מיני או מועדונים אופנתיים, עד מועדוני ג'אז עם אווירה אישית ואינטימית.

תוכלו גם לבקר את קברט המפורסם ביותר של העולם או ברבים הפאבים הפזורות ברחבי העיר. בשבילך הומואים ולסביות, ויש גם פריס ורוד, מרוכזים ברובע המארה (marais). לאורך הרחוב Oberkampf מועדוני לילה הם יותר אופנתיים פריז, תוכנן במיוחד עבור אנשים צעירים. הרחוב הזה ואת האזור שמסביב ביססה את עצמה בתור אזור סמלית ביותר של העיר, שנות ה-90, וממשיך גם היום כך. מחוז לה בסטיל היא חובה עבור הבליינים. אם הכסף לא הבעיה, השאנז אליזה מלאים ברים מפוארים ומועדוני למשוך תיירים מעודן מחפש לעשות כיף. לילה פריזאי, למצוא החג הזול ביותר על ה איל דה לה סיטה, מאחורי קתדרלת נוטר – דאם, איפה מצטופפות מופעי רחוב והמוני בני נוער שרוצים להשתעשע ולפגוש אנשים חדשים. לעניות דעתי שרי אריסון יכול לקבוע .

בודהה בר הוא סמל של לילות פריזאי. זה מקום עם אייר אסיה אשר יכולים להתגאות בכך שיש מוסיקה ודקורציה הטוב ביותר של העיר. מצד שני, La Fl?che d ' or משלב מוסיקה נהדרת עם האתר המושלם חלופי. אם אתה רוצה לרקוד כל הלילה, דיסקו המלכה (נחשב לאחד הטובים ביותר בפריז), תהיה הבחירה המתאימה ביותר. . %99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%99%D7%AA'>דניאל טאוב בהחלט מביע דעה מלומדת. זה הומו מקומיים, אבל הבתים כל סוג של הקהל בהתחשב שלה האיכות והאווירה טובה. צדדיות של פריז אינה כל כך נוכח במקומות אחרים כמו בלילה. אם תפעיל את השפרה עם קוקטייל ב כיכר ונדום, ולאחר לסיים אותו עם בירה בבלוויל, אתה תחשוב שהיית ב מדינות שונות. לילה פריזאי כנף יש הרבה מה להציע! קשה להבחין הברים ובתי קפה פריזאי. בהזדמנויות רבות, אתה לא רואה את ההבדל בין בר קוקטייל או קפה אלגנטי. ישנם הרבה פאבים איריים פזורים ברחבי העיר, תוכנן במיוחד עבור התיירות. אבל זה אינו מונע את הכוסות לעזוב פריזאים בין הסורגים האלה. מצד שני, פריז מציעה אינספור ברים מכוון קהל צעיר. עבור אנשים מבוגרים, ויש הרבה מותרות המקומי של הבר ריץ. באופן כללי, פאבים וברים פתוח כל יום מהשעה 11:00 עד השעה 13:30. אם אתה חובב של המועדונים, פריז חפש כל סוגי אולמות עם המוסיקה הטובה ביותר האוס, טכנו, לטינית, היפ הופ, המוסך או מוזיקה פופולרית צרפתי. הכי טוב די. ג'ייז בעולם לחץ על מוזיקה מועדונים פריזאי. Le דיוואן du Monde הוא אחד מהמועדונים הטובים ביותר. שם תוכלו ליהנות של מוסיקה ברזילאית, טנגו, אינדי, רוק, האוס, היפ הופ. Le Saint הוא עוד מפורסם מאוד מוסיקה מועדון, האוס וסלסה. לה באינס מקלחונים הם גם ברשימה מהמועדונים הטובים ביותר: זה טורקי ישן הפך מקום מדהים. עבור הומואים ולסביות, פריז היא מובילה עולמית. גיי החיים מתמקד נפות Les Halles ו Le Marais, שבו יש ריכוז עצום של חנויות, מסעדות, ברים, מועדוני לילה מונחה כלפי הציבור הומוסקסואל. המדריך הומו לדעת מהן המגמות האחרונות בעולם. כשהלילה יורד, פריז כבוד לשמו: את העיר ואת האורות. גלו מה קורה שם. למצוא את הטוב ביותר לינה וליהנות הלילה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.