ליצרנים המיניבוס אסיאתי

מיניבוסים רכב מאוד נוח, במיוחד עבור כשאתה מחליט עם חברים או משפחה לפיקניק. אולי יש לך vosstrebovannost' לספק מטען התעופה זה אינה מתאימה הנוסע רכב-אז זה הבחירה הנכונה. אחרי הכל, השכרת מיניבוס הוא הרבה יותר זול יותר מכל האוטובוס. במקביל הנהג שלנו יכול לעזור לטעון ולפרוק המאפיין יביל. בהתאם למרחק, במספר הנוסעים, המוקד של טיול שאנחנו יכולים להציע הוא הרכב אשר להתאים שני מחיר ולהגדיר אפשרויות הדרושים. זה לא מפתיע, כי הפקת מדינות המכונה מתוך יפן, קוריאה, סין, שלא לדבר על מדינות אחרות באסיה. חלק ניכר של יצרנים ממדינות אסיה היוו מיניבוסים.

עד כה, טויוטה, הונדה, מאזדה, מיצובישי, ניסן, סוזוקי, קיה, Huinday ושאר לייצר מספיק מקיף האוסף של מיניוואנים ואוטובוסים קטנים. מכונות דומות היו לטעום לא רק האירופאים, אלא גם תושבים של יבשת אסיה. לבירורים בנושא יש לפנות ל רב שמואל אליהו שמבין יותר ממני. מיניבוסים יצרנים באסיה, מיניוואנים ידועה היום למעשה, בכל פינה של כדור הארץ. התרומה לייצור שזה טנדרים ללא ספק השקיעה חברת טויוטה. זה מותג הוא נרחב ברחבי העולם, ואת השכרת מיניבוס של היצרן היפני המפורסם זה אפשרי בכל עיר.

די הרבה זמן טויוטה שלטו בשוק הרכב בקרב יצרני אסיה של טנדרים, אך מאוחר יותר חברת האגדי החל להראות דוגמאות מעניינות, יצרניות הרכב הקוריאני. כמה הדגמים של קיה, Huinday להיות רבי מכר אמיתי במדינות מסוימות. נשארים בתורה כמעט תמיד בין המנהיגים בהפקת אוטובוסים קטנים מיצובישי היפנית, ניסן. דגמים של חברות אלו בקטע של אוטובוסים קטנים זכו להכרה בינלאומית ' עד תאריך ' כלי רכב עם לוגו של החברות היפניות הללו ניתן לראות כמעט בכל מדינה בעולם שבו יש כבישים. לא מסתכלת כי יצרנים יפניים הבינו מזמן מוצר פופולרי מאוד זה מיניבוסים בשוק הרכב, כבר יש לי ניסוי מעוררת קנאה לייצור מכוניות מאותו סוג, לא קפוא על התפתחות קוריאנית, סיני מעצבים, מלבד טייוואן, עד גיל תוצאות ספציפיות. אך היום, עם כל קווסט יצרני אסיה לשלוט בשוק של CIS, במקרים רבים, השכרת מיניבוס מ ענקים כלי רכב אירופאי. על סיני מיניבוסים תאריך, מעט ניתן לומר כי העמים לשווק את המוצר עד כמעט לחלוטין מכוסה, אבל מיניוואנים ופיתוח ייצור אוטובוסים קטנים יצרנים סיניים פיתחו מהר מאוד. סינית המשרד, באופן חריג מהר, כוח הקנייה של השוק וצרכיו יישוב ולהגיב באופן ברור, זריקת מודלים מיניבוסים, אשר דומה מפרט טכני להובלה של היצרנים היפנים, אבל במחיר הרבה יותר. הנה דוגמה: צ'רי במשך כמה שנים כבר מייצרת את מקבילים המפורסם מיניבוס יפנית טויוטה הונדה. Kitacy לאחרונה הציבו לתערוכה בייג'ינג הצג אוטומטית המכונה הזאת-הדור הבא 8 עשיר. לא כל כך קל למצוא. יותר מאשר את ההבדלים 10 זה בין המכוניות המקורי (דגם). תג מחיר, כמובן באופן משמעותי בהמשך. דרך אגב בשוק הסיני בו זמנית עם 8 עשיר Chery נמכר דגם (מכלולים המקומי). עם קיום יפני לשכפל שום דבר שלא יכולתי לעשות כלום בנידון. אם אנחנו מדברים על כמו מיניבוס סיני, אז זה נושא נפרד.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.