לרקוד, שריפת הלב

לרקוד, שריפת הלב. הזריחה והשקיעה, לים לגלוש ורוח נשימה את הדופק של היקום. היקום נושם וחי בקצב זהה, אשר מגיב בריקוד מהדהד עם כל גל של הידיים, תנועת הסיבוב. ריקוד הופך השפה שבה אתה יכול להביע מה לא היו לתת סתיו-כל הסודות, סוד ואינטימי. ריקודי בטן-השפה של כובש תשוקה ופיתוי לא רק נשים יפות אבל סקס חזק. לענייננו, ישראל בכר הוא הכתובת בשבילך. ניקיטה Lanin זוכה פרס תחרות בינלאומית המחול מזרחי הוא מוכן להבטיח לך את זה. ניקיטה, ספר לנו בבקשה, כמה זמן אתה עושה ריקוד, ריקודי בטן בפרט? בנשף כל מה שאני עושה במשך 12 שנים, ריקודי בטן זו השנה השלישית. למדתי בבית הספר של הריקוד ניקל, השתתף בתחרויות מחול ופסטיבלים שונים.

רשמית היה רק ריקוד, אבל לקח שיעורים עצמם ועוד אחרים חזיתות. ואז אני נרשם אוניברסיטת, להתגורר מורמנסק, עכשיו אני חי, אני כאן. באופן טבעי, עבור הזדמנויות חדשות, לקוחות פוטנציאליים, ברגע שהגעתי. קודם כל, מצאתי את זה מעניין בית הספר מורמנסק המחול, והלכתי לעסוק "ריבה-מועדון". . אני אסיר תודה לאנשים שעבדו איתי שם כל השנה: הם נתנו לי הרבה מאוד. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא.

כשנכנסתם מורמנסק, החלטתם מיד הולך להתמודד עם זה. הוא רוקד? . לא, לא מיד- בהתחלה שניסיתי למצוא עבודה, אבל אז הבנתי שזה יהיה טיפשי ללכת לעבוד כמלצר, לדוגמה, לאחר 12 שנים של ריקודים. לא כך היה הרבה עבודה, כמה ולשאוף להגשמה עצמית. אז התחלתי לחפש מקום שבו תוכל להראות לכל מה למדתי. בסופו של דבר, יש לי עבודה במועדון הריקודים, שבו הדגש היה על ריקודי בטן, וכמו בכל מקום, רק התחלתי להתעניין באמנות. למה ריקודי, זה דופן עבור אדם צעיר, כי אלה בעיקר ילדה? . זה רק סטריאוטיפ. מאז ימי קדם, בטן ריקוד המבוצעת על ידי נשים וגברים כאחד. באשר לי, אני חושב כי כל גבר, אם הוא רוצה להתפתח, לגדול מעל עצמה, צריך כל הזמן לנסות לגלות משהו חדש. זה "חדש" לי והפך ריקוד בטן. כאשר התחלתי להתמודד איתם, הייתי בטוח שאני לא היחיד. הבחור בעל זו אמנות, אז ממש בטעות, הסתבר כי לקחתי את הנישה שלו זה לא מתקיים מורמנסק לי אף אחד. התגובה היא מאוד חשובה לי, אנשים חיוביים מה אני עושה, אז אני הופיע עם הופעות שלהם במועדונים כגון "מרקש" ו- "שוברת קרח", ואני עכשיו לדבר עם הנאה כשאני מזמינה. בבקשה לספר לנו על הטיול שלך לתחרות ריקודי בטן בסנט פטרסבורג? זהו אחד ביותר תחרויות הפופולרי בארצנו, אשר ינסו לעזוב כל המאסטרים של ריקוד. . זה נקרא "פסטיבל מחול ערבית ודרגותיהם בין הטובים ביותר באירופה. הפעם המשתתפים של הפסטיבל היה כ-200, התחריתי בקטגוריה של "מעריצים", כי עושה ריקודי בטן זה יחסית לאחרונה. כאשר נסעתי לתחרות זו, המשימה העיקרית שלי היה להכריז על עצמו, ו, כמובן, תראה המיומנות של אחרים. תוכנית הפסטיבל היה עדיין כלול והדרכה, סמינרים (כיתות אמן), אשר הוביל כוכב גודל כזה כמו עמר חאלב. האווירה של הפסטיבל היה מאוד תומך, אבל, למרות זאת, הייתי מודאג. כי קדמו את ההצהרה שלי אימון מתמשך: הייתי צריך לחשוב על התמונה, לתפור את החליפה, לאסוף את המוזיקה קפדניות בכל בכלל זה לקח הרבה זמן ומאמץ ואני פשוט לא יכולתי להרשות לעשות בינוני. אני סיים במקום השלישי מקם הקטגוריה "קלאסית ריקודי בטן (זכר)". אני חושב שזו תוצאה טובה בתחרות בינלאומית, אבל זו רק ההתחלה בשבילי, אני הולך להמשיך הלאה. מה תוכניותיך נוספת? . אני מתכוון כדי להמשיך את שיעורי ריקודי בטן, לבחון בפירוט שלה נוף ומסורות. מתכנן להשתתף בפסטיבלים השונים, תחרויות, בפרט, הנפילה היה הולך לפסטיבל אותו ב סנקט פטרבורג, אך כבר עם מותג התוכנית החדשה. אני יהיה לבצע לבד ועם הצג-הקבוצה שלי. יש לי מגוון עצום של רעיונות. ואני מקווה רק להכות את הקהל עם משהו חדש, יוצא דופן ומרגש. ריקודי בטן היא תשוקה לוהטת, בשבי כל תנועה, ואני מתכוון לחשוף לפני הצופה עם כל היופי אנרגיה חזקה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.