לשרוד רעידת אדמה פיננסי

אם אנו רוצים לשפר את המצב הכלכלי שלנו ולעשות יותר כסף, אנחנו צריכים להמשיך כאילו אנחנו היו בונים בית. לאחר ביצוע המטוסים, הם צריכים לעשות את היסודות הראשונים. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. אני זוכר כאשר בנינו את בית החלומות שלנו. לא ראינו את חלק ניכר בחודשים הראשונים של הבנייה. פשוט היו כמה חורים אדירה כאשר ההנחה היא כי ביום מן הימים הוא זקוף הבית שלנו.

במדינה כמו צ'ילה, שבו רעידות אדמה שכיחים למדי, יסודות הבתים צריך להיות עמוק וחזק במיוחד. זו הסיבה מדוע נראה נצח עד אנחנו סוף סוף היתה הצצה הקירות הראשון של הבית שלנו כל כך שלא נענו. בקרוב היסודות אבדו ראייה, לבסוף יכולנו לראות כיצד הבית שלנו נוצר לנגד עינינו, בתכנונו שעשו לנו. היסודות אינם גלויים עד היום, אבל הייתי כי קיימים. הוא דבר עוברים לך לבית שלי בתנועה בסופו של דבר של כדור הארץ.

באותו אופן אנחנו האדריכלים של חיינו. אלו הן ההחלטות שאנו מבצעים, הבחירות שאנו עושים יקבע כי המצב הנוכחי שלנו הוא בטוח. לכן, כאשר אתה בונה את החיים שלך, חייבת להיות לך גם יסודות רעידת אדמה-הוכחה. דבר רע הוא כי היסודות אינם נראים, הם נוצצים מעט במחיר לנו להשקיע זמן בהם, כי זה דורש מאיתנו סבלנות, חריצות, הקשיחות. הדבר הגרוע ביותר הוא כי הם לא מדוע פעמים רבות אנו שוכחים את החשיבות. יש לנו כבר הבית שלנו! עם זאת, הם בדיוק אלה בתים שנבנו ממהר כי ירידה ראשונה כאשר מגיע רסן. אם עיקרון זה התחום העסקי, הסביר היטב כי יותר מאשר חצי מהם לכשל ב- 5 השנים הראשונות. כי אנשים מתמקדים איך לעשות יותר כסף במקום לחנך את עצמם ולעשות לימוד מעמיק יותר של האזור בו הם רוצים להשקיע או לעשות עסקים. היא כמו מנסה לקצץ עץ ללא חידוד הגרזן תחילה. כי מודאג שלך לחדד את זה נראה לעשות שום פעולה. עם זאת, כאשר הכלי שלך היא חדה, כרתו את העץ! האק! באותו אופן, אם אתה מחליט להשקיע זמן וכסף בחינוך פיננסי טוב, סביר להניח כי אף אחד לא הולך לדעת את הפירות, פרט לך אבל יום אחד יהיה לאור כל כמו לעוד שנבנה על יסודות מוצקים אלה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.