מדריך מומחה תענוגות

מה יכול להיות נעים מאוד להירגע על שפת הבריכה, מוגש עם קוויאר שמפניה, צוננת בזמן שיזוף תחת שמיים כחולים עמוק? חלום שיש לאנשים רבים, אך בהפלגה של יוקרה של החלום הזה הוא מציאות. אם אתה רוצה פינוק ברמה גבוהה, שירות קשוב שנמצא במעלה והמרווחים עם כל epequenos detallesu, הוסיף, אוהב פשוט יוקרה שיוט. תענוגות הוא באמת ליגה אחרת. בתענוגות הוא הציע דבר פחות בקתה מרווחת הצופה לים כמו דיור ברמה בסיסית. זה יהיה טוב מאוד מקושט מצעים יוקרתיים, ריהוט איכותי, יחד עם ציוד בידור המודרניים כגון טלוויזיה, וידאו ונגן DVD. יהיה לך שימוש בלעדי של מרפסת פרטית משלך, כמו גם בר גם מגוון פריטי ומיני מקרר. קווים שיוט רבים מציעים אפילו אישית נייחים, דלפק ומחשבים בכתב כסטנדרט בבקתות שלהם. איכות השירות היא באמת מתוך זה העולם לשיט תענוגות.

ספינות קרוזים יוקרתיים הבטוחה ביותר ללקוחות לפתור על-ידי שם היום על הלוח של הצוות של האונייה. כל צורך מלווה 24 / 7, אין משימה הוא קטן מדי (או גדול מדי). אם אתה רוצה המבורגר וצ'יפס ב- 4 בבוקר, ולאחר מכן צוות זה ייתן לך המבורגר וצ'יפס ב 4 בבוקר! המטבח בתענוגות הוא כמו שהיית מצפה השמימי! ישנם מגוון רחב של תפריטים על הלוח, המציע מגוון רחב של מאכלים אקזוטיים שהוכנו על-ידי חלק השפים הטובים ביותר בעולם. שמפניה ויינות חלק יום ולילה, באפשרותך גם לבחור יש חוויה האוכל ממדרגה ראשונה בפרטיות של בקתה משלך, או יושבים על המרפסת הפרטית שלכם. באופן טבעי, מותרות הפלגה הצעות הנוסעים, עם מבחר מצוין של יעדים בהפלגות וסיורים בנמלי. ביקורים לאיים פרטיים, חופים, רודף מלבד הם עשירים כל חלק יוקרה שיוט. בנוסף הפלגות יוקרה נוטים פחות נוסעים על הלוח מאשר ללא-רגיל אוניות קרוז יוקרה. זה עושה עבור חוויה נעימה יותר לנטוש את הספינה בנמל, ההגעה או לצאת שוב כדי לצאת.

אם את לינה, שירות, מטבח, בידור או סיורים, תוכלו למצוא תענוגות הוא הרבה יותר רחב הפלגה רגילה. זה לא יהיה למעשה מעט שאתה צריך לשלם במונחים של עלות נוספת, בעוד על סיפון לרוב מטופלים בהמחיר שאתה כבר שילמו עבור ההפלגה. עם זאת, תענוגות יקר, נכון? לא בהכרח. בעת הוספת ב הכל כלול במחיר שלא תמצאו תענוגות סביר הרבה יותר ממה שאתה חושב! ג'ון מטקאלף הוא המחבר את עורך האינטרנט מ- A Z הפלגות מקור מס ' 1 לקבלת מידע נוסף אודות הפלגות, הנחות, מבצעים הגדול! ביקור עכשיו כדי להזמין את החופשה החלומית שלכם

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.