מה אני חושב על עזרה הדדית טיוטה

אחה"צ טובים! לאחרונה מצאו עזרה הדדית חדשה של טיוטה בכבישים וגם בחיים. . הנה הוא בעיקרון, רעיון טוב, אני חשבתי, למה לא להירשם. כל כך כפי שהובטח על ידי המארגנים של כל זה חינם לא ממני מה נדרש. רשום, התחיל לתקשר עם אנשים אשר כבר היו שם, שאל את מי שתרצה כי חושב שהתברר כי כל מאמין בפרויקט, חזר לא רק לשבת, לבלות זמן באינטרנט לאחרונה רכבו ואת זכר על הפרוייקט הזה התחיל מדיטציה, זה באמת יכול להוציא מזה? וזה מה החליטה. רק רוצה לחלוק את המחשבות שלך על זה. בכנות, בהתחלה הייתי סקפטי של רעיון זה, כמו רבים אחרים, אבל חלק השתקפויות, שיניתי את דעתי ואני גאה מתומכי הרעיון הזה! בואו נחשוב על מה נוכל לתת לפרויקט? במבט ראשון, או משהו מיוחד, ובכן בואו לעזור תיקון או רכב dotashhat, ביג דיל. בנות לשמור על אנשים טובים, קצת מפחיד כי הם polomajutsja, לפחות, לא לגרום לבהלה, ואם לפדות את כולם, תודה לאל, בלי בעיות בכלל. עוד מידע על רב של צפת ניתן למצוא באינטרנט.

כן זה נכון! אבל אם להציג מעט רחב יותר עבור פרויקט זה, התוצאה היא הבאות. יש קבוצה של אנשים, אשר במועדון מסוים, יודעים שהם יכולים להיות עבור כל סימנים מיוחדים על הרכב. אז מה כל כך מיוחד כאן? (א) עכשיו דמיינו מצב-אתה בדרך הביתה מהעבודה, במצב רוח טוב ועם תחושה של הישג ולהיכנס כזה לצערי לא מצב נדיר בימינו כתחליף קוסמטי… . הנה הדוכן אותך, איפשהו באזור לומר שלום השדרה על האף המכונית, אשר upert רגילה משטח לרוחב מכוניות ואני חושב כמה קשה להיכשל פעמים חיים על האור הזה, כי שום דבר טוב בא לצאת מהמצב הזה בדיוק, ועל בקדחתנות לספור הפסדים. פרוספקט לא ורוד מאוד, נכון? עכשיו דמיינו שחייגת טלפון מספר ואחרי 10 דקות. ליד אתה עדיין פונה אוטומטית מספר חברי הצוות שלך! אתה חושב שתהיה יותר קל לפתור בעיה זו? אני חושב שזה הרבה! אפילו לראות מי במצב זה אשר עליך עבור אוטומטית פירה…

)) או בוא נאמר מתי אדם הוא מתויג עם פרויקט על הרכב לא היה להתפתות להתגרש לפקחים, התקשר המועדון וביקש עו ד המועצה… דוגמאות רבות כאשר סולידריות בחיים שלנו חשוב מאוד! אבל זה לא פשוט כי הלוויה של המועדון עזר לך, הרבה יותר חשוב כמו מחבר בסיסים ותעבורה שוטר זה אתה זכרה או הם רק צד את עינו של ת א צהובה ברצועת הכלים, kolyhalas' שבו יש לך את האנטנה או לטפל אוטומטית. ואז הוא ראה אחד, ועוד אחד, ואז הרהר אם לצרוך גבר עם סרט צהוב על מכונית? אפילו מפקח אשר לא לקלף את הכסף ממך לראות מכונות אחרות עם סרטים, יחשבו: שזה לא כך… ? למה הם עם סרטים לא לפחד ולא למה הוא אף אחד מהם לא יכול לקחת כסף ולמה עבור אותו . הנה הכלים הצהוב הוא הגדול בפעם האחרונה קיבל על הצוואר של מדריך לצעוק-אנחנו חייבים לדעת מי להתרבות. באה בחשבון את משל עתיק על איך הזקן התכנסו בניו ונתן אותם לידיהם של מטאטא… יש לנו בחיינו כל יום עם משהו להילחם, כי הם אומרים שהחיים מאבק! אבל אף אחד לא יטענו הקרב הזה יותר טוב כאשר יש בחור מי להבין ולתמוך! הערה-מאות חברים!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.