מה אתה יכול ללמד נהגים מנוסים

עובדי משטרת התנועה Nizhnevartovsk מחוז ארגון ביקורים לא רק כדי להעריך את המצב הטכני של תחבורה. אבל גם להזכיר שוב: זכויותיהם של מישהו שיכבד את החוקים. הפעם לפקחים נפגש עם נהגים-Nizhnevartovskaya לנדנד. כאמור, אילו בעיות היו נדון יחד. מנהלי ההתקנים, שעובדים עבור תחנת האוטובוס, אלא באמת אנשי מקצוע ו. חלק גדול מן העבודה עבודות קולקטיביות כאן מאז הקמתה של התחנה.

לדוגמה, מייקל Stefanik כבר בת 26. אבל, אפילו עם זה סוג של ניסיון, נהיגה היה מנסה להיפגש עם avtoinspektorami, אבל לא על הכבישים, לא לפספס. בזמן הזה עובדי משטרת התנועה אמר מנהלי לסטטיסטיקה תאונת דרכים בכבישים של האזור, בהשתתפותם של נהגים מקצועיים. דיברנו על מי עובדים. על לנדנד. עבור 9 חודשים בשנה, מצא הפרות 9.

כמובן, תאונות התרחשו. אבל, לומר מכתבים לא יכול למצוא שום תקלות, ולגרום הפרות כאלה. מ- ATP פועל כיום 70 כלי רכב. כמובן, במהלך שעות העבודה אל כל הנהגים לבוא לפגישה נכשל. אבל אלה שבאו, ציין לעצמם את הערך על כך תקשורת עם צוות של משטרת התנועה. כי בשיחה הם יכולים לקבל תשובות לכל השאלות שלך. כדי להיות מודע וכדי לתת תשובה מנומקת במקרים כאלה, סרגיי Berezikov יעץ נהגים שיהיה תמיד בהישג יד ניהול קוד. אפילו השאיר את השינויים משלו, עם העדכנית. מפקחים תוכלו לבקר בהעתיד ואת החברה, ובפעם הראשונה רבים אחרים בכל רבע. הצוות יכלול מפקחים פיקוח טכני והכביש. כמו גם המשרד של המשפט המינהלי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.