מה יעיל יותר

וגם החברות החדש שנוצר וככל הקיים כבר על הפצע ברור כי בלי חשבונאות אינם חיים. הם הלכו ימים כאשר רואי חשבון הוזמנו רק כדי להתכונן דיווח מס. ו – ראש כאן לפני השאלה היא: לקחת רואה חשבון או צוות תמיכה לחפש הביקורת החשבונאית של החברה? הבה נבחן כל אחת מהאפשרויות. החשב הכללי טוב בבית שאגת העבודה מבקש לפחות 45,000 רובל, רואה חשבון רגיל עם ניסיון בתחום לא פחות מ 20,000 רובל בחודש, שליח לפחות 12,000 לחודש בזמן שאתה UST לשלם שכר של 26%, 13% מס הכנסה אישי. ציוד של החשב one במקום העבודה כולל העלות של התוכניות, המחשב רהיטים, חשבונאות תוכנה, ההתייחסות המשפטית, המשרד לא פחות מ 60,000 רובל למשרה.

השכרת משרדים במוסקבה עבודה אחד בשיעור של 5 m2 לכל טווחי אדם מתוך 6,000 עד 20,000 רובל למקום העבודה. העלות החודשית של מכשירי כתיבה, תחזוקה של מכונות ומחשבים, עדכון תוכניות ראיית חשבון וייעוץ, חד פעמי ייעוץ ביקר סמינרים חשבונאית. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. סה"כ הוצאות לשמירה על חשבונאות בחברה קטנה יכול לעשות בין 300 ל 000-1000000 רובל בשנה. העלות של טעויות החשב הראשי לא תמיד ניתן להעריך את הכסף, ובחלק המקרים, זה יכול לעלות את העסק עצמו או חופש. הבעיה של "מאניה, את חיוניותו של" החשב הכללי של אובדן פוטנציאלי של שליטה על הפעילות הפיננסית והכלכלית של החברה במקרה של עזיבת חופשה או מחלה החשבון שלך. תלות ביחסים עם החשב הכללי של רשויות הפיקוח.

בטיחות של העסק שלך במובנים רבים תלויה היחסים שלך עם החשב הראשי. גרוע מכך במקרה של מה שמכונה החשב נכנסות – הוא לא לקחת שום אחריות על העבודה שלהם יתר על כן, אינו זמין ברגע המכריע. חשבונאות בכוחות עצמו מקשה על העבודה הראשי פעילות, וכתוצאה מכך, מפחיתה את הרווחים. מצב זה הופך את החברה הסלולרית פחות תחרותי פחות בשוק. כיצד ניתן במחיר מינימום כדי לקבל את ההליך במחלקת החשבות ולשמור על יתרון בשוק? עיסוק מראה כי כל דרישה גדולה עבור חברות במתן שירותי לשמור תיעוד חשבונאי. חתימה על חוזה עבור שירותי ראיית חשבון לחברת חשבונאות, אתה מחליט כל בעיות. תשלום עבור שירותי כלולה החברה עלויות חשבונאות מלא ממס עבור מס הכנסה ומע"מ. האחריות המסים שהצטברו ואת הדיוק החשבונאי אינו הראשי רואה חשבון, אחריות משפטית, הישות מבוטח. במקרה של ביקורת מס, פיקוח יתקיים במשרד רואי חשבון, אשר במידה רבה מבטל את טענות לא מבוססות ואינן ישתקו את החברה. שמירה על רשומות של החברה הפיננסית לוקח חשבונאות שלך לרמה חדשה ומאפשרת לך לעסוק בבטחה פעולה מהותית בבטחה להרחיב את העסק שלך. העובדה לפנות לחברה המתמחה נמצא עדיף. עכשיו הראש על השאלה הבאה: איזו חברה לבחור. בשוק מציעה כעת מגוון רחב של חברות של סוג זה של שירות. הוא האמין כי חברות עם צוות גדול כבר זמן רב על השוק הם העדיפו ביותר. עם זאת, הניסיון של הלקוחות שלנו שהגיעו מחברות כאלה, אמר על אחרת. בחברות הגדולות לא מעוניינים כל לקוח. הם מעונינים לקוחות גדול, תשלום חודשי המתאים לניהול מסמכים או הכנסות, אשר לאחר מכן יפנו אותם דוח הביקורת. בנוסף, חברות גדולות תחלופה צוות גדול. זה מבטל את השליטה שמירה שיא של כל תקופה. חברות קטנות תשלום חודשי קטן, "תחזית" לא עושה: השמאלית – עוד יבוא. הם יכולים להרשות לעצמם לאפשר "השלכה" עם מחירים רק כדי למשוך לקוחות. ואז הלקוח לומד כי עבור "להתעטש" בכל זאת יש צורך לשלם תשלום נוסף. הלקוח הוא רחוק חשבונאות לפעמים אינו יודע כי המאזן השנתי יהיה יותר דיווחים שאינם שנכללו בדוחות הכספיים, והתייעצויות מואשמים בבית "המחירון" נפרד. וככל כדי שאף אחד לא יהיה לעקוב אחר אילו מסמכים חסרים. הם אינם אחראים למצבו של החשבון שלך ("אני עיוור ממנו מה היה "- אשר מתעד ניתנים, כגון דו"ח ולקבל).

This entry was posted in חדשות. Bookmark the permalink.

Comments are closed.