מה עליך לדעת אודות שאיבת שומן

אם אתה שוקל שאיבת שומן היא דרך נהדרת לרזות, תשכחו מזה. שאיבת שומן אינה לאובדן משקל בכלל. מדובר פיסול ועיצוב הגוף כדי להסיר עודפי השומנים שאינם מוכנים ללכת עם תזונה נכונה ואימון גופני, לא משנה כמה תנסה. זה הוא נראים טוב תארזו לאחר אבדו כל משקל יאבדו. שאיבת שומן שאוהבים נשים, אך גברים להסתכן לתוך זה גם. נשים נוטות לעשות הבטן, הירכיים, הברכיים, הירכיים, הסנטר או הצוואר, בעוד גברים נוטים להתייחס את הצוואר, החזה, הבטן, "לחמניות". אך בכמה מקרים מבודדים, שאיבת שומן היא בהחלט קוסמטיים ומשמעות הדבר היא כי חברת הביטוח שלך לא תשלם את החשבונית של הבטן חדש או אחורי.

חברת הביטוח שלך להיות מעורב, עם זאת, אם הטיפול שלך מיועד מסוימים רפואי תנאים כגון שדיים מוגדלים בקרב גברים ו הפקדות מסוימים של שומן, כמו "הבליטה תאו," אשר נגרם על-ידי איזון הורמונלי. שאיבת שומן הוא תהליך בו רקמת השומן הוא פשוטו כמשמעו למצוץ תחת העור באמצעות חור מטה הקסם המחובר למכשיר suction. השפעת חומרי הרדמה מקומית, תרכובות אחרות, לרבות תמיסת מלח, האדרנלין ניתנת לשליטה נפיחות, הדימום. ברגע שהחולה מוכן הרופא מוסיף מטה שנקרא "cannula" באמצעות incisions קטן שגרם בעור. דחיפה, משיכה צינורית דרך השומן התאים שגורם רדיקלי ביותר והם למצוץ עם נוזלי גוף אחרים. זהו כמעט מסובך שאיבת שומן היא בפועל נהלי נקודת מבט.

ישנם מספר סוגים שונים של הליכים של שאיבת שומן בשימוש. כל הליך מבוסס על כמות הנוזל כלומר (או לא) מסוגננת במהלך ההליך. "יבש שאיבת שומן" לא להשתמש בכל סוג של נוזל, נופל במהירות בחרפה. להלן "wet", שבו הרופא מחדיר שישה עד שמונה אונקיות של ephinephrine, ו- "superwet", אשר משתמש נוזלים ביותר." ביסודו של דבר, נוזלי יותר כי הוא החדיר במהלך ההליך, לפחות כמות הדם אשר יאבד. שאיבת שומן הוא בטוח יחסית כאשר הוא מבוצע על-ידי קוסמטיים או פלסטי, אמנם לא ללא סיכונים, לוואי ואפילו מוות במקרים נדירים (בערך 20 לכל 100,000 מדי). זיהומים שדווחו מקרים מסוימים, כמו גם "seroma", שבו הוא צירוף או הניקוז של נוזלי הגוף. נפיחות, bruising, כאב מקומי ואזורי כמעט לוואי של שאיבת שומן, מבטיח כי תוכל לצפות לאבד יותר עבודתם במהלך השחזור. כמעט בכל המקרים ההליך מתבצע על בסיס קופת חולים כללית, מתחתנת עם אותו באותו היום. אפקט בצד לא צפויה של שאיבת שומן היא fat לחזור ומחזיר לעיתים קרובות באזור אחר מאשר היה שבתוכה אותו. זה נחשב כי היא נגרמת ירידה ברמות לפטין. לפטין, הוא הורמון המיוצר fat. כאשר הרמות של נפילת אותות כי גופך לקלוט יותר אוכל כך הם להגביר את הרמות שומן אשר "חושבים" נורמלי. מצב זה הוא בדרך כלל מתרחשת אצל אנשים עם עודף משקל כדי להתחיל עם שאיבת שומן ולביקוש עדיין כהתקווה של תרופה "." כל רופא לבצע שאיבת שומן עם רק 30 דקות "של הדרכה" במחשב. עם זאת, כיוון יש כל כך הרבה בסכנה, לבריאות הם אמיתיים, עליך לשקול רק טיפול על-ידי המועצה או מנתח מוסמך המנתח קוסמטיים לוח פלסטיק אישור בעל הכשרות מיוחדות ב שאיבת שומן. קרדיט: מייק ג'ונס של אתר מידע BodyFAQ.com, בריאות, גוף ויופי. נא לחץ כאן לקבלת מידע אודות אופן אדמות ספא יכול לגרום לך להרגיש הצעיר:

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.