מוטיבציה אצל הפרודוקטיביות

מעולם לא לשבור שתיקה אם לא כדי לשפר את זה כבר שהרבה מוזנח mamejar כיצד כראוי המוטיבציה לקראת פרודוקטיביות, לכן, לא אמור להפתיע אותנו, כדי להיות בעל משמעות המספר של מפעלים, על כל תעשיות קטנות/בינוניות, ניהול אשר לא הצליחה לנהל כראוי את מה המוטיבציה מייצג, מה ניתן להפיק, אם הוא ידוע לך כי השימוש לפרודוקטיביות. הניהול לא זוהה עם התפקיד של מוטיבציה, נכשל לשימוש גירויים הצורך לתת מעבר תוצאות חיוביות. הוא כתב בדיוק על זה כפי שהוא אראנה וולטר, כי כאשר המנהלים של חברה נחשבת צורך מוטיבציה לצוות שלך ההישג של מטרות מסוימות, לעתים קרובות נוטים לשכור מומחים או יועצים חיצוניים, מי הם רמקולים טובים בדרך כלל לוודא טכני מונחה בעיקר שימוש כדי להשפיע על ההיבט הרגשי של האדם. למטרה זו, לפתח נושאים כגון: מנהיגות, כיצד להתגבר על הפחד, מצוינות, איכות, עבודת צוות, להיות ניצחון, בין היתר. הטוב ביותר של מקרים, תוכניות אלה יחד עם נושאים הקשורים לעבודה של החברה. אמנם נכון כי פעילויות אלה עלולה לגרום לאדם להיות מודע בעיות מסוימות, מבקש להתגבר עליהם, עם זאת, הם חוסר עקביות, קביעות בזמן. גרוע, את האפקט הרצוי כמו תרומה המטרות של החברה לא מיתרגם הרבה. זה יאבדו ביטחון, זמן וכסף ולהעמיד פנים מוטיבציה פשטנית.

הוא נכתב, כי involcra מוטיבציה בגורמים אלו (דחפים פנימיים, כוחות חיצוניים) מסוגלים להוביל, ישיר ולתחזק את ההתנהגות כלפי מטרה. כי אין זה מפתיע להיות תגובה, יודע מניעיו של מוטיבציה כל כך מורכב, כמו מורכבים הוא הטבע האנושי. Anliza SISE, הסיבות אשר אדם עובד או מעניק הארגון שלהם מאמץ, נקבע, ישנם גורמים רבים, על-פי המבקשים להם כסף המאפשר לפחות לכסות את צרכיהם הבסיסיים, עד שאיפות גבוהות כמו מימוש עצמי. האמת, כי כדי להתקרב אל ה הבנה של המוטיבציה להיות בחשבון את ההיבט החברתי-תרבותי של החברה שבו העובד מבצע, על-ידי הצד השני, האינדיבידואליות, כמו גם את התרבות הארגונית של החברה, deltrabajador ההישג זקוק, התנהגותם, שאיפות.לקחת בחשבון, מה קורה כי מה שהאדם מאמין גמול חשוב, אדם אחר יכול להתייחס אליה חסר תועלת. לכן, אנשים שונים מאד הרעיון, בדרך הם רואים הזדמנויות להצליח במשימה. לכן, לא אמור להפתיע אותנו, כי רבים הם מנהלים, מנהלי מי מתכוון לשפר את הפרודוקטיביות על-ידי הגדלת השכר של העובדים, תחת המושג אתה משלם יותר כך אתה produzcas יותר; עם זאת, הוכח בחקירות שונים כי ההשפעה של עליית השכר לא בהכרח מעלה את הפרודוקטיביות. בהקשר זה, הרצברג למזוז כי הצרכים של רמה נמוכה, השכר ביניהם, מתמלאים במהירות, והם פעם אחת מרוצה, הדרך היחידה להניע אותו מציע יותר של אותו. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . לכן, זה הופך מעגל קסמים שלילי שלכולנו.

מאוד משמעותי כאשר הוא פונה כי אחת הבעיות מול תוכניות או פעילויות מוטיבציה, הוא בדרך כלל ברור משהו בסיסי: יודע או לזהות אלה הגורמים המניעים את האדם באמת בנפרד, באופן קולקטיבי. שקול גם וולטר אראנה, חששות כך כל אנחנו שונים, אנחנו רוצים, אנחנו רוצים דברים שונים. לספק לנו ולהניע דברים שונים. לדוגמה, המשמעות של הכסף הוא שונה לחלוטין עבור כל אחד. אמנם עבור חלק זה הוא אמצעי חשוב להשגת מסתיים, עבור אחרים אין כל רלוונטיות, לאחרים זה משאב, שבעיני היא מטרה בפני עצמה, יש כאלה תופסים אותו כסם, עבור אחרים הוא מניע הגדול ביותר, וכן הלאה. כתוצאה מכך, מנסה להניע צוות כדי לשפר את הפרודוקטיביות בלי לקחת בחשבון את האינדיבידואליות שלהם, הוא כזב. כאשר חוקי מאוד ציינו כי אתה אחד הבעיות להתמודד עם התוכניות או פעילויות מוטיבציה, הוא בדרך כלל ברור משהו בסיסי: להבין או לזהות אלה הגורמים המניעים את האדם באמת בנפרד, באופן קולקטיבי. אנחנו שונים, אנחנו רוצים, אנחנו רוצים דברים שונים. לספק לנו ולהניע דברים שונים. לדוגמה, המשמעות של הכסף הוא שונה לחלוטין עבור כל אחד. אמנם עבור חלק זה הוא אמצעי חשוב להשגת מסתיים, עבור אחרים אין כל רלוונטיות, לאחרים זה משאב, שבעיני היא מטרה בפני עצמה, יש כאלה תופסים אותו כסם, עבור אחרים הוא מניע הגדול ביותר, וכן הלאה. כתוצאה מכך, מנסה להניע צוות כדי לשפר את הפרודוקטיביות בלי לקחת בחשבון את האינדיבידואליות שלהם, הוא בהחלט כשל, ניהול מודרני צריך identificare עם הטווח וההשפעה של מוטיבציה ולהבטיח מעל לכל, תקשור אותו ב- pro פרודוקטיביות שמועילה כל. לא לשכוח, אחת מהשיטות יעילה ביותר, יעיל כדי להניע צוות וכדי להשיג את התפוקה הרצויה, היא דרך ההעשרה של הפוסט. מתייחס הרחבה אנכי ההצבות. במקרה זה מגביר תואר שבו עובד או עובד שולט תכנון, ביצוע והערכת העבודה שלהם. פוסט עשיר מארגן את הפעילויות כך העובד יכול לבצע פעילות מלאה, מגביר את החופש והעצמאות שלהם, מגדילה את האחריות שלהם ולספק משוב, כך אדם יכול להעריך לתקן את הביצועים שלהם. לקחת גם בהווה, מ- u נה טכניקות יעילות יותר, יעיל כדי להניע צוות וכדי להשיג התפוקה הרצויה, באמצעות ההעשרה של הפוסט. מתייחס הרחבה אנכי של משימות. במקרה זה מגביר תואר שבו עובד או עובד שולט תכנון, ביצוע והערכת העבודה שלהם. פוסט עשיר מארגן את הפעילויות כך העובד יכול לבצע פעילות מלאה, משפר את החופש והעצמאות שלהם, מגדילה את האחריות שלהם ומספק משוב, כך אדם יכול להעריך ולתקן ביצועים משלהם

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.