מוטיבציה עצמית

אני רוצה לדבר קצת מוטיבציה מוטיבציה, תמריץ להתחיל עסק משלהם או עסקים, כמו גם על כסף ועל כבוד אליהם. אחרי הכל, רוב למתחילים, יש מוטיבציה לא – פשוט להפסיק לעשות עסקים באינטרנט. הם לא יכולים להבין, בשביל מה כל זה נעשה? כל הניסיונות ליצור העסק המקוון שלהם שבשגרה, ובמשך הזמן – הוא פשוט לא מעוניין. ככלל, אנשי עסקים צעירים רבים בתחילת שנות ה יש מוטיבציה פיננסי חזק מאוד. ואת המוטיבציה פיננסי, לעתים קרובות פשוט למנוע עסק המוסמכת לנהל כראוי. עצם קבלת כסף – הכל מאפילה! מאפילה אפילו את העניין הרב ביותר בעסק, כדי הפעילות עצמה יצירתיות, לפתח. כסף הוא אבן היסוד העיקרית של המטרה הראשית. אבל מצד שני, התוצאה העיקרית של העסק – זה כסף. לא תמיד טבע.

וזה בסדר, אנחנו את אותו עסק. (אחרת, למה זה להוביל?). אם היינו ספורטאים, עבורנו, התוצאה העיקרית תהיה להקליט או לנצח בתחרות. ואם יש תוצאה לא, אז זה אומר שאנחנו עושים משהו לא בסדר. אם העסק אינו מביא כסף – זה רע כלומר העסק לא עובד! ובכל זאת, אם היזם החלו לבנות את העסק המקוון שלה בנישה זו, אשר יש לו מושג קלוש שהוא עצמו לא מעניין, זה לא תחביב, אף פעם זה לא עבד, אז תוצאה טובה בקושי יכול להיות צפוי.

לדוגמה, אנו יודעים כי הנושא של "מכוניות" באינטרנט – הוא פופולרי מאוד, הרבה בקשות, אנחנו יכולים לראות כי הנושא הזה הוא באמת בביקוש. אנחנו קונים אירוח, מושלם, יצירת מיני אתר, לקנות את המוצר עם הזכות לרכוש או לבנות את המוצר שלהם על הנושא. התחלת את העסק שלך לאתרים להתיר, למשוך מבקרים, ואולי אף את המכירה הראשונה. אבל זה רק הצעד הראשון. זה המודל אינו עמיד. אתרים "חידד" על ידי מכירת מוצר מסוים או מוצרים – קצרת מועד ובלתי יציב. הסיבה לכך היא כי הוא מתחיל "זמן לציון", אין פיתוח, צמיחה והתקדמות. מוקדם או במאוחר צריך לבנות באתר, לפתח אותו, נצטרך לעשות פורטל בבלוג או נושאיות, ואת זה יש להוסיף לאתר כתבות חדשות, וידאו, אודיו, בכלל למלא נושא האתר החדש שלה תוכן. ואם אנחנו לא מעוניינים בנושאים של אתר האינטרנט שלנו (במקרה זה, אנחנו לא מאוד מתעניין במכוניות), ואנחנו לא מומחים את המכוניות, ולאחר מכן, בשלב זה יש עימות! מצד אחד, אנו מבינים כי כל זה נעשה תמורת כסף, אבל מצד שני, זה לא ממש כיף! עסקים לתוך עבודה קבועה, את שגרת החיים. בעתיד הפרויקט הזה לא יכול להיות רווחית. המסקנה ברורה – "אם אתה עומד לפתוח עסק באינטרנט, אתה צריך לבחור בדיוק את הנושאים אתם מעוניינים בגן 'אם' ו ogorod'-שיהיה 'גן גן המטבח "אם המרצים" – ובכן, אם "קיפודים במרכז רוסיה – גם כך, והכי חשוב, לך זה היה מעניין! אין צורך להמשיך על כסף ועל הרצונות שכיר חרב להיכנע, ואז יש את התוצאה! לפני שאתה מתחיל לעשות משהו שאתה צריך לשאול את עצמך "אבל אם כמו עשיתי תהיתי אם אני יכול לעשות את זה במשך זמן רב, ועם כל זאת, כדי לקבל סיפוק מהעבודה שלהם? " אם השאלות האלה לא יכולה לענות כן, אז אתה לא צריך לעשות את זה. על אכן, כסף – הם נייטרליים, אבל הם סוג של פיתוי לגבר, לדפוק אותו! לכן, אתה לא צריך לשים כסף בחזית! כסף יש לך לשלם עבור העבודה, אך לא מטרה בפני עצמה! הם יש אינדיקטור שמראה – עד כמה יעיל לעסק שלך. אם אין כסף, אז מנגנון של העסק שלך לא עובד כראוי יש צורך לשים לב. ככלל, בכל הנוגע כסף בעסק מקוון, יש איזון מאוד חשוב, את האיזון בין רווח סיפוק ממה שאתה עושה. זהו קו עדין מאוד. אם אדם מתעניין בנושא שבו הוא עובד, אם הוא מבין מה ועל מי הוא עושה, אז הרווח – זה רק עניין של זמן.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.