מוטיבציה פנימית

אנשים רבים יחשוב כי הוא מוטיבציה פנימית, עבור כמה מי לא יודע, מוטיבציה פנימית הוא זה בא מבפנים החוצה, במאמר זה אני לקיים אינטראקציה עם האזור שלנו fisica.a היטב להודות בכך, אנו יודעים כי אנו לא עברו עוד את postrecitos או קבועים קצוצים בין הארוחות, אנו אתה לא אוכל בריא בזמן האחרון, ואנו רואים עם תמונות נוסטלגיה כאשר היינו חלשים יותר, אין לנו זמן ולא כדי להפוך את הפעילות הגופנית ואת אפילו לא זוכרים היטב את הפעם האחרונה שאנחנו לרמוס בחדר כושר, אבל דברים קורים, כאשר אנחנו מבוהל ברצינות על בודק חשיבה באותו הרגע אנו מתגעגעים העלייה של גילוף ארוך. אלא כי יש לנו מוטיבציה פנימית, לא הכל אבוד, שאלה של הרצון שיש לך השהייה המשרד ולהתחיל להרכיב תוכנית הצלה! הכל תלוי הרצונות שיש לך לעשות את זה. כדי להתחיל מומלץ תוכנית פעולה מיידית, משמעות הדבר היא כי תחילה עלינו לדעת כי הוא מה שאנו רוצים להשיג, אנו לא תבנה מערכת מסובכת של אימון, תזונה, תוכנית dem?s (לא ahora por), אך מטרה אחת כמו דוגמה והזן במכנסיים כי אתה אוהב, כמובן לא נתנו אותו בשבוע הבא כאשר הוא הקלאסי כדי empiezoa שני. אז כן, אם היא החליטה לנקוט אמצעים שונים כדי להשיג את קצה אמיתי, טוב יותר כי אתה בהחלט משוכנע כי תוכנית פעולה לטווח קצר לא הולך להיות ננטשה הראשון שוקולד לחצות את הכביש, צריך לשמור לך מונעים ו אם המוטיבציה עדיף בעיקרם. כדאי גם להתחיל עם משהו קטן (לעת עתה), ניתנים להשגה אז המשיכו בהדרגה. ולאחר מכן לשקול את תוכנית הפעולה, מנתחת את הבגד שאת אוהבת אתה עוד מגיע לפני זמן רב, לקחת את זה כמו אובייקטיבית, לדוגמה סיום של מתי, סגירת הירוק שמלה הולך אם סגור או sia. אתה צריך לגלות כי מוטיבציה פנימית שאין בתוכך. מאוד חשוב לתכנן פעילות של פעילות גופנית לפחות שלוש פעמים בשבוע, טריילרים ואתה לא armes תירוצים לשלם מסוימים בחדרי?הכושר אשר ולאחר מכן שתוותר.

מתחיל לשים יחד שגרתיות ריצה או הליכה ריבוע כלשהו ברחבי הבית או ליד, זכור כי המקום תבחר אתה לא ידרשו העמקים זה או מה זה חייב להיות לפחות שלוש פעמים בשבוע, וכן לנצל את היתרונות של שטחים ירוקים, שעות, אחרת עליכם לשלם תוספת. יתרון נוסף יש לפעול דרך החשבון שלך הוא גם השגרה עומדת על פי הקצב האישי שלך, אתה יכול ללכת מהר יותר או לאט יותר מבלי להמתין או צפוי על-ידי כל אדם. לשתות הרבה מים, תוספת את התוכנית שלך עם כל דיאטה בריאה, ומעל הכל כי אתה חושב שאתה יכול להשיג אותו, אשר נזכר תמיד לקבל מטרות שרק לך כוח כדי להשיג את אותם או אחרת אותם, אז זה יהיה תלוי על ההצלחה של ההישג שלך. מדוע אומרים מבקשים מוטיבציה פנימית כי הוא בקרבך. ברגע שיש לך את ההליכה דיאטה ומוטיבציה פנימית ברורה שלך, לנצל כל הזדמנות אתה צריך להשיג את המטרה: להשתמש במדרגות במקום במעלית, או לשתות מים במקום סודה (סודה), כי לפעמים אנו מגבילים את עצמנו מבחינה מבנית לעקוב אחר דיאטה או פעילות גופנית שגרתית אלא רק שלך יודע עד כי תוצאות נקודת תלויים בו באותו רגע אחריה עם השגרה שלך; אם נשק תכנית הפעולה יהיה תלוי 100% רק אותך.

(כמובן נעזר שלך מוטיבציה פנימית) נקודה נוספת שכדאי לזכור תמיד, ליהנות ממנעמי החיים להביא אנרגיה, לרקוד!, משחקת עם הילדים!, כיף, כי מי הוא שמח לוקח את מלוא היתרונות של הכוח שלה יהיה אפילו יותר, בכל דרך gastaa הם השקעה טובה כדי להשיג איזה אחד רוצה. זהו כל על מוטיבציה פנימית א. עזרה להיכנס לכושר. Malave ישוע Malave של ישוע הוא רמקול בינלאומי בחברת מכון מחקר של הצלחה. יש לו תואר ראשון מ אוניברסיטת קתוליקה, שלושתן אנדרס בלו ולימודים לתארים מתקדמים באוניברסיטת קלגרי, אלברטה, קנדה. לפני עובד כמו העליון מאמן/רמקול הצלחה מחקר מכון, ישוע היה נשיא/הבעלים של רשת חנויות עולם של בשמים. כעת הוא עובד חברת LLC מיקור חוץ תגובה מהירה. הוא המייסד אם ברצונך לקבל את קורס חינם כמו שינוי צורה את החיים שלך ב- 12 ימים לחץ כאן

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.