מוצרים לחברות איך עושה שיווק על-ידי השתייכות?

אחת הדרכים קלה ומהירה של להרוויח באינטרנט היא דרך שיווק שותפים. מומלץ לכל מי רוצה להתחיל עסק באינטרנט למכור מוצרים המזוהים במשך זמן מה, מאחר שהיא דורשת מינימום של השקעה אין אפילו יש דף אינטרנט ושיווק היא גם דרך מצוינת להכיר את הדרך לאינטרנט יצירות. מהו השיווק על-ידי השתייכות? בעיקרון אוד מוכר מוצר זר, להרוויח עמלה על זה. הדבר המעניין הוא כי ניתן למצוא מוצרים בעלי 40% כדי 50% עמלות באינטרנט! משמעות הדבר היא כי אוד ינצח 50% מחיר המכירה כאשר מוכר מוצר זה. אפילו לא שלך. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. למה אתה כזה שכר גבוה? זה מאוד פשוט: מוצרים רבים נמכרים ברשת האינטרנט הם אלקטרוניים, למשל ספרים אלקטרוניים, שמע או וידאו, קורסים כי אין עלות, ברגע שהם מיוצרים. לאחרונה מצאתי אצל רב העיר צפת אוזן קשבת . מוצרים אלה לשקר שרת של המרחב הקיברנטי, מורדים באופן אוטומטי.

ללא תשלום נוסף, שבו אדם עושה רכישה. זה צריך להיות היוצר של המוצר למכור את הכמויות אשר, אפילו במחיר חצי, מאז לא משתמע מכך עלות אחד על זה. בנוסף אתה רוצה כי אתה מכיר בתור מומחה באינטרנט להתפשט על-פני המוצר שלך. איך אני יכול למכור מוצר שותפים? זה קל מאוד. ראשית אתה צריך למצוא אחד.

נראה כי זה מה שרוב האנשים מחפשים. ואז לחפש בדפי אינטרנט המציעים מוצרים אלקטרוניים לצרכים האלה ולראות אם יש להם. תוכנית שותפים. אלה מתפרסמים בדרך כלל בעמודות בצד של דף הבית או בקצה. כאשר אתה לוחץ על קישור זה, בדרך כלל ותהיו מובלים על דף שמסביר את תנאי החברות, הנציבות יזכה אוד. ואז זה יציין איפה להירשם לתוכניתה של השתייכות קישור אחר. לאחר להיות רשום בתוכנית, אוד ניתן לגשת המוכר עגלת קניות כדי לקבל את הקישור (link) של שותפים. קישור זה הוא ייחודי לך. בכל פעם אדם לוחץ על הקישור ולאחר מכן לרכוש את המוצר, סל הקניות יזהה אותה כמו מכירת שלו וישלח 40-50% של המחיר ששולם לחשבון שלך. הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא להפיץ את הקישור האישי שלך, לשלוח אותו לחברים באמצעות דוא ל, בפייסבוק או בכל אתר חברתיים אחרים. בהתאם הפופולריות של המוצר והאיכות של העמוד מכירות, אוד יכול להיות 1% כדי 2% של אנשים לחצו על הקישור שלך יקנה את המוצר. קל, זה מהיר, זה כיף וזה עובד! והדבר הטוב ביותר של כל, הוא כי אוד יהיה להרוויח הכנסה פסיבית פשוטו כמשמעו בעת שישן. אם אתה רוצה ללמוד כיצד ליישם עסק באינטרנט יחד עם בני משפחתו, מזמינים אותך היכן אתה יכול להוריד בחינם ספר אלקטרוני עם 10 עובדות על איך ללמד ילדים שלהם (וגם אוד) יש עסק משלהם. בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להיות חזון לחיים שלך, להשיג מטרות, אחרי שאשיג השכלה ספציפית אז הם יכולים להשיג אותם.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.