מוצרי טיפול של העור הטבעי

מוצרי טבעי נראה שיש עלייה לאחרונה. לעבור את מרקחת מקומי, ראה עדות לכך. "טיפוח העור הטבעי" נראה די אופנה לאחרונה, בצדק – Word מרכיבים רבים באמת, טיפוח העור הטבעי להתגבר על המקבילים על-ידי האדם. כמו עם כל מוצר אחר של יופי טבעי, למרבה הצער, adage "תקבל תשלום מה" חל כמעט פעמיים כאן. אם משקיעים מעט מאוד, סביר כי מקבל גירסה החלקה או מיוצרים באופן לא תקין של המרכיב הטבעי העיקרי שאתה מחפש לקבל את היתרונות של תיקון העור. מוצרי עור טבעי להכיל ריכוז גבוה ועל איכות של חומרים תזונתיים חיוניים, ויטמינים או שאמורות הודיעה בסוף יש המכריע של המקרים. אז, כדי לתת מושג מה לחפש, הנה תקציר של חלק מוצרי טיפוח החזקים ביותר של העור הטבעי.

ניתן לקחת חלק למעשה כתוספת בעל-פה של בריאות העור, בעוד כולם בצורה של יישום טופיקליות. לאחרונה מצאתי אצל אפריקה ישראל אוזן קשבת . כולם לחלוטין העור סוכני חזקה יותר של תיקון זמין כעת. אתה לא מאמין ההבדל שניתן להפוך את הגוון של העור, בהירות, וזריקת וצמצום של קווים קמטים. שום דבר פחות מדהימים כי תרכובות רבות עוצמה אלו שנמצאו בטבע, יש תכונות ריפוי עמוק כזה. AMD (1.) או dimethylaminoethanol זה מתחם הטבע נמצא באופן טבעי ב העור של דגים (במיוחד סלמון פראי) ידוע לאספקת תמיכה קולגן מעולה על השכבות השטחיות יותר של העור (החשוב ביותר מאז זו היא מה שמוצג על פני!). התוצאות הן מחמירות יותר, המשרד עור אחד, של חסכון גדול משובח קווים ואת הקמטים.

הוא ידוע גם כדי לעזור להפחית את גיל כתמים (כתמים), הוא מוכר היטב, שיפור זיכרון של ריכוז. (2). acido אלפא lipoic אסיד זה הוא נוגד חמצון רב עוצמה של טבעי אשר שהוא מבטל רדיקלים חופשיים, אחד הגורמים העיקריים הזדקנות העור, התמוטטות האלסטיות של העור. בעת החלת חיצונית ונלקח פנימי כתוספת העור, אשר יכול באופן דרמטי לשפר את מראה העור בעניין של שבועות. (3.) ויטמין c טוב, ויטמין c הוא למעשה ויטמין הריפוי נס! טופיקליות ויטמין c מגן על העור מפני נזקי השמש, ולסייע גם כדי להפוך את השפעות photoaging (נזק א') בעור. הוא מגן מפני השמש (בקשר קרם הגנה, כמובן) לנזק, לנטרל רדיקלים חופשיים. ויטמין c הוא נוגד למעשה היחידה חמצון המוצג כדי להגביר את הייצור וסינטזה קולגן. ויטמין c הוא שחייבים – כולל מגוון טיפוח העור שלך, ללא קשר לסוג העור שלך. ויטמין a (4.), ויטמין a הוא צורה טבעית של ויטמין a. לסייע העור regenerate והנעורים בצורה בריאה, יעילה במיוחד לעור רגיש, שכן הוא אינו גורם מאדימים או desquamation. באמצעות שילוב של אלה ארבעה מוצרים מאוד ויעיל לטיפול טבעי, לא תראה הבדל ניכר בעור שלך. לא להיות מופתע אם אתה פתאום מתחיל לקבל plug-in, כגון "אי פעם היית בחופשה?", או "אתה משתמש בהעור – Wow?". חומר זה הוא כל כך טוב. תן לה כמה שבועות, תראה שיפור. מי אמר שלנו לקבל את העור משעמם, קמטים, שבור או לא שווים? לעולם לא תחזור שיגרה טיפוח עור רגיל לאחר שמצאת את הזכות מוצרים טבעיים! דנה שניידר הוא המייסד של הקדיש את מתקדם ויעיל ביותר צמחים טבעית הפתרונות, כולל את המילה האחרונה בטכנולוגיית הטיפול העור הטבעי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.