מימון, משכנתאות בפנמה

פנמה היא מקום יפה כדי לחיות, לעבוד ולבלות. אם אתה חושב על החיים זה האי היפה, הנמצא כעת קל יותר לקבל מימון עבור משכנתא accesibles.Orgullosamente המכונה המדינה אסטרטגי בין הים הקריבי ו האוקיינוס השקט, מכיוון שהוא מספק ערוץ ניווט בין אמריקה לבין העולם, אז הוא מציע מגוון רחב של חוויות ייחודיות מעולה. תרבות עשירה, היסטוריה, אנשים ואת המגוון הביולוגי, להפוך למדינה זה גן עדן, פנמה, מקום נפלא לחיות. אם אתם שוקלים לקנות בית בפנמה, להלן כמה עצות למימון משכנתא משתלמת: 1. כדי למצוא משכנתא משתלמת, יש צורך למצוא משכנתא מתאימה לצרכיך האישיים, מצמצם העלויות של הלוואות.

אם מקדמה היא בעיה, תוכלי להיוועץ עם מספר המלווים להשוות עמלת מינימום הראשונית. ישנם המלווים המציעים תשלומים לבית חדש עבור קטנה כמו 10% למטה. בנוסף, לעתים קרובות לנצל תמריצים כמו רכישת ביטוח משכנתא אשר יאפשרו לך ללוות עד 90% של הערך של הבית. במקרה הזה אני חושב ש חברת טבע צודק במה בהוא אומר. 2. דרך אחרת כדי להפחית את עלויות שלו תשלומי משכנתא של חודשי בית חדש היא amortized למעלה מ-30 שנה.

לשלם את המשכנתא במשך תקופה ארוכה של זמן יאפשר לך לשלם פחות repayments משכנתא חודשי הנמצאים בתוך התקציב החודשי שלך. עם זאת, אם אתה רוצה לשלם את המשכנתא שלך מוקדם יותר, באפשרותך לבחור תקופה ההחזר קצרה יותר. הוא ישלם תשלומי משכנתא חודשי גבוה יותר, אך ניתן בחינם המשכנתא הרבה יותר מוקדם. בנוסף, אם מצבכם הפיננסי משתנה עם הזמן, ודא כי תהיה לך הזדמנות refinance בקצב טוב יותר, או לשלם את המשכנתא מהר יותר. בעת בחירת המשכנתא שלך, הקפד לשאול את הלשכה אשראי כאשר יהיה זכאי לקבלת מימון מחדש. 3 שם הם המלווים מספקים תמריצים ספציפיים כדי למשוך את העסק שלך כפי מציעים החזר ללא עונש. לדוגמה, ייתכן שתוכל להפחית את העלות של ריבית לשלם מראש ולבטח על עד 15% מהסכום המקורי של המשכנתא שלך כל השנה ללא עונש. גם נוטים להיות מסוגל לשלם את המשכנתא נוחה יותר על ידי בעל המשכנתא שלך שביל ינוכה מחשבון הבנק שלך בכל חודש. כדי לעשות זאת, אתה לא צריך לדאוג על עיכוב התשלומים של המשכנתא שלך. 4. לעניות דעתי ישראל בכר יכול לקבוע . כאשר אתה בוחר את המשכנתא הטובה ביותר לצרכים שלך, אתה צריך לזכור למנוע כי אתה עושה השקעה חשוב לחיים. הקפד להגן על ההשקעה שלך כדי לקבל צורה של הגנת ביטוח. פעולה זו מבטיחה כי המשכנתא שלך ישולם במקרה של מוות מוקדם שלך. אין צורך לדאוג אהב אחד של מנפצים עם עומס על החוב. 5. כאשר אתה מוצא את עצמך עם מומחה למשכנתאות, חייבת להיות בתיעוד הבא כדי לוודא שאין שום חסרונות הנובעים כי הם עלול לעכב קבלת המשכנתא שלך: הסכם מכירה, קבלת התשלום היום, דו ח שמאות, אישור של החיסכון / החוב, שתי צורות של תעודה מזהה (תעודת זהות, רישיון נהיגה / דרכון), עותק של מעשה או אישור של כותרת, באישור תאימות הנוכחי של קרקע ובנייה של מסים ותעריפי המים, מכתב של תעסוקה, אם ישים, עותקים של קבלות עבור החכירה. אם אתם בונים בית חדש, חייב להיות ביטוח בנייה וכיסוי רחב של הבית שלך עבור בנייה חדשה, דו ח מוסמך, הלוואות שאושרו על ידי תוכניות בנייה, חוזה בנייה, אומדן מפורט בנאי הוא הרבה יותר קל ממה שאתה חושב לקבל משכנתא טובה למימון שלך חדש בבית. ישנם מספר מומחים למשכנתאות אשר יסייעו לך לקבל המשכנתא תנאי סביר וטוב יותר. עד שאתה יודע, אתה גר בביתו החדש בהחופים של יוקרה, פארקים לאומיים, את המורשת התרבותית העשירה של פנמה. לעשות מחקר מעמיק על ה לשווקים בינלאומיים, כגון מציאת sobrea מידע ההזמנה, ניהול כספים אישי שימושי כדי להצליח שירותי בנקאות. באופן דומה, למד שעוד אודות פעולות באינטרנט יכול לתת יתרון תחרותי עצום בשוק הפיננסי. בנוסף הוא משמש עינא

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.