מרצדס CDI

עכשיו מרצדס-בנץ הוא המותג המוביל בשוק היצרנים בעולם של מנועי דיזל. אולי יותר. על מנועי כזה? זה מנוע בעירה פנימית בוכנה הפועלת על סולר הבדל מנוע דיזל בנזין היא דרך ליצירת תערובת אוויר דלק, שלה הצתה, בעירה. בו להאכיל הדלק ואת האוויר מתרחשת בנפרד. צריכת הדלק הזולה של מנוע דיזל, גבוהה מומנט לאורך כל הטווח סל"ד הם המאפיינים החשובים לכל כלי רכב. לחץ כאן אינטל ומצא עוד .

לכן, הרוב המשרדים לייצר מכוניות וגם רכבי השטח, יש שינוי דיזל. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב של צפת. זה לא מפתיע כי ב- dnirastet שלנו, מספר רכב דיזל בכבישי אירופה ולאחרונה ברוסיה, בעיקר בערים הגדולות כגון מוסקבה, סנט פטרסבורג. כמה עצוב, אבל לא כל מכונית תיקון chastopodvergaetsja. לא כל שירותי רכב ניתן לתיקון על ידי דיזל מודרני מערכת הזרקה דיזל מרצדס עם toplivCommon הזרקה דיזל רכבת CDI. במנועי דיזל כזה עם הזרקה ישירה של דלק בלחץ גבוה מוזרק לתוך המרחב nadpor?nevoe דרך מרססים המופעלים בחשמל, ומנהלת את כל התהליך הזה יחידת אלקטרונית. לא כל שירותי רכב יש את הציוד הנכון, הוא זמינות אנשי הצוות חלקי חילוף מרצדס. אבחון משולב ותיקון מרצדס CDI כוללים: 1.

אבחון המחשב כוכב אבחון (אבחון מכונת: הערכים הנוכחיים של חיישנים, מפעילים, הגדרות שנשמרו קודי בעיות מנוע יחידת בקרה, מצב של רכיבי מערכת הזרקת דלק חשמלי, opredelene שויון של דחיסה בצילינדרים מנוע, וכו '.) 2. תיקון של ציוד דלק CDI מרצדס (משאבת הדלק, זרבובית קו לחץ מווסת לחץ גבוה, נמוך davlenijai עמוד שדרה וכדומה), תיקון חלקי מכונות חלקים מנועי דיזל CDI 3. Remontjelektrooborudovanija מערכת הבקרה של דיזל מנועי מרצדס-בנץ, למה אנחנו צריכים אותו? לאחר איכות diagnostikihozjain מרצדס יקבל מידע מלא על כל הבעיות כי קיימים במנוע. לאחר proverkivladelec מקבל את כל הנתונים הקרובה ודחופים תיקונים וחלקי חילוף הדרושים עבור מרצדס. Svoevremennajaproverka עזרה עבור זמן רב לשמור על מערכת הזרקת דלק דיזל CDI ולהימנע משברים גדולים בעתיד. לבילוי באיכות גבוהה, בדיקה ותחזוקה של רכב דיזל שברכב רוב בימים אלה מסתמכים על התמחה המרכזים האלה. אנו מקווים כי מאמר זה יעזור לך בטיפול המכונית שלך!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.