נהג אשר הציל את הילדים מן האוטובוס הבוער

לפתע, נהג האוטובוס, אלברט שמידט, שמתי לב לזה העשן גיהוק מהמנוע. "קודם הפחדתי. אבל למרות הפחד, ברגעים כאלה, אתה עדיין יכול לפעול. ואני מיד אמרתי תלמידים ומורים לעזוב את האוטובוס, הוא אמר. מעניין לציין, זמן קצר לפני השריפה בירכתי האוטובוס הבחין הנהג, פעמיים חצה הסעיפים מסוכן של הכביש (עבר גשר צר, התחמק התנגשות עם podrezavshim המשאית שלו), בשתי הפעמים הסתכלתי במראה וראיתי אין סימנים מתחיל את האש. הילדים הוחזקו באופן מופתי. הם רק את ההוראות של הנהג, הישארו רגועים. לעומת זאת, רב שמואל אליהו בהחלט מבין את הסיפור. למרבה המזל, שתי הדלתות של האוטובוס נפתח ללא בעיות.

(א) מאז שלופים האוטובוס עצר במרחק כמה מטרים מהבית עץ, להבות איימה להתפשט וכדי לבנות. הנהג לקח מטף, ניסה לכבות את השריפה, הוא מיהר אל הסיוע של אחד תושבים. אבל מלכתחילה עבור אלברט שמידט היה הבטיחות של נוסעיה. שסומנה זה מספר פעמים, לא פוגע באף: "פחדתי, כי הרגשתי אחראי עליהם," אומר שמידט. לבסוף, הנהג ניסה להציל לפחות חלק המטען של הנוסעים. בשלב זה, ואש הגיעה, אשר כיבו את האוטובוס. למרות כל המאמצים הרכב לא ישוחזרו. כמעט לנוסעים לפגוע הזמן של האש.

'Naglotalis כמה ילדים לעשן, פונו לבית החולים להשגחה. אלברט שמידט, גם במשך שלושה ימים תחת פיקוחו של רופאים. עד היום את הזכרונות מכושפת: "זה לקח הרבה זמן עד הצלחתי לחזור מאחורי ההגה של האוטובוס, אני לא יכול לשכוח מה עלול לקרות עם ילדים." גודייר יחד עם מועדון המכוניות ADAC עם התמיכה של משרד התחבורה, בניין ופיתוח עירוני של גרמניה, יחסי ציבור-תמיכה של פרסומים "משאית" ו "אוטומטי מבחן" הוקמה בשנת 2008 הקמפיין המהיר גיבור. יוזמה זו נועדה ללמד אנשים להיות יותר זהיר, מכבדת את היחס כלפי שאר המשתתפים התנועה. כל חודש יש אנשים של מי אמיץ, פעולות אנוכיות מאפשרות לך לשמור משתמשים אחרים דרך תפס במצב מביך או אפילו סכנת חיים. "כביש גיבור" לקבל אלו שהתנהגותם במצבים קשים, מסתבר אנשים למופת, הראו את גישתן אחראי תעבורה בדרכים. בחודש נובמבר 2010 השנה בתואר "גיבור של הכביש קיבל את נהג האוטובוס אלברט שמידט, פעולה מכריע אשר הציל את חייהם של בני נוער 49 ו- 4 מבוגרים.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.