נוחות ושירות טוב ב- Cusco Hotel

המגוון של יעדים שבהם אפשר לבקר בפרו הוא מאוד מפתיע. בתור היעד הראשון יש לנו הבירה לימה, העיר יותר מאוכלס פרו. מאז לימה מתגאה של שדה התעופה הבינלאומי היחיד של המדינה, כל הטיסות מגיעים הבירה הופך את שער הכניסה לפרו. לימה היא עיר מודרנית עם כל מרמז, קניונים, בתי מלון יוקרתיים, תנועה כבדה, במיוחד בשעות העומס. היעד הבא התיירים מעדיפים היא עיר מהממת של קוסקו.

עם הטיסה של פחות משעה ללימה, אתם תוכלו להגיע העיר של בני האינקה, הוזמנו של קוסקו Hotel. הבירה הארכיאולוגית של אמריקה, ידוע גם אל קוסקו מזוהה בכל העולם כי המצודה המפורסם של מאצ'ו פיצ'ו בארצות אלו. זו יצירה מרשימה של בני האינקה נחשב לאחד החדש משבעת פלאי עולם. ביקור שבעיר אומר לפחות 5-6 ימים כדי ליהנות הכל העיר יש להציע כבית מלון קוסקו. לסיירה פרואני מאופיין על-ידי הצגת הנופים הכי טוב פרו, לכן מומלץ לנסוע באוטובוס כדי לראות את התפאורה צבעונית. ליד קוסקו נמצא ארקיפה ואל פונו. בארקיפה תוכלו לבקר בעמק קולקה מדהים, ביתם של הציפור הגדולה ביותר, הקונדור. ארקיפה היא עיר מודרנית, השני מאוכלס יותר פרו.

העיר ממוקם במרחק הליכה של הר הגעש מיסטי. אם אתה מעדיף לנסוע עם כיוון לפונו, את צריכה לטייל ישירות אל אגם טיטיקאקה, לניווט האגם הגבוה ביותר בעולם. אגם זה הוא מורכב על ידי איונים קטנים, אשר מאוכלסים על-ידי רכיבי צאצא ישיר של תרבות בני איימארה. למד להכיר את ההזמנה פרו ו- Hotel קוסקו. יש לוח תיירות על פרו, אשר יכול להיות שימושי מאוד. הרמה של פרו או צפון חמים הם שתי החלטות טובות. פרו יש הרבה מה להציע כמו גם שרה מרטינס. שרה כותב מאמרים אינפורמטיביים על חוויותיהם של נסיעות וערכות אחרים עניין ציבורי.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.