ניסיון הפועלים אוטו רנו לוגן

מולי עמדה בחירה כדי לקנות מכונית המקומי Vaz-2114 או poluotechestvennyj רנו לוגן. כל אחת משתי האפשרויות יש היתרונות והחסרונות שלהם. על ההמלצות של חברים, בחרתי לוגן רנו. על החדש המכונית חסרה את הכספים. וקניתי את 1.4 לוגן נתמך הביטוי. לוגן שלי נרכש בשנת 2007.

מרחק בזמן ההוא היה 13000 ק מ. לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . לאחר שלוש שנים, נמצא מרחק 90000 ק מ. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. במהלך הפעולה של הרכב הגדול היו ללא כשלים. עלות-60 התברר להיות הכי יקר, היה הסוחר הרשמי של 13000 רובלים. עד שזה לא הכרחי לשמור על ערבות, העברתי אותו בשירות פורמלי עבור 7000 רובלים. לענייננו, שלומי בסון הוא הכתובת בשבילך. אני מאמין לזה לשמור צריך להבטיח הק מ 30000 הראשונים, אז לא הגיוני לשלם יותר מהשירותים הרשמי. החסרונות של המכונית ניתן לייחס מנוע Dynamics פתיחה חלשה יחסית, צריכת דלק גבוהה למדי עבור מנוע 1.4 (10 עד 100 ק מ), העלות הגבוהה של חלקי חילוף מקוריים, ציור המכונית באיכות נמוכה (מקומות הופיעו נקודות חלודה), לא raskladyvaemoe במושב האחורי. אבל היתרונות הרכב זה בצירוף שלה פגמים קטנים.

הכי אהבתי את הפשטות של חברת ההסעות, עיצוב פשוט (הרבה דברים שאתה יכול לעשות בעצמך), טרקלין מרווחים-לשבת בנוחות עם גבר 1.90 העולה. אוהב במיוחד לשים לב אמינות ורכות בהשפעתן תליון, טוב מאוד, מאז סיווג גבוהות. בעיות עם חלקי חילוף לא עולות מאז ניתן למצוא חלקי חילוף לא-מקוריים רבים קמעונאיות וחנויות מקוונות. יש לי כל חלקי חילוף להזמין בחנות לוגן-עזרה. תא המטען המרווח הוא יתרון גדול של רכב זה. נפח תא מטען יותר מאשר כמה מכוניות של מחלקה לעיל. סלון, למרות הפשטות של מחיר ועיצוב חומרים, נראה טוב, שבתא הכפפות. הוא פשוט ענקית. המושבים האחוריים די נוח. לשבת יחד. מהירות הרכב המרבי הוא 165 קמ ש. At המהירות המירבית של הרכב מתנהג באופן עקבי למדי, אבל רוח חזקה בצד עדיין הרגיש. לסיכום ניתן לומר שאת הרכב רנו לוגן הוא ללא ספק הטוב ביותר מסוגו מבחינת מחיר/איכות. נהגי מוניות רבים יש יותר שלוש מאות אלף. מילים ללא מייג'ור ותיקון זה הוא פרסום הרכב הטוב ביותר.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.