ניתוח פיננסי

מנהלים רבים המבקשים לקדם את הקריירות שלהם מול אותה בעיה – הם עדיין הידע הירודה של ניהול פיננסי. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. בעלים של העסק קשה להחליט לתת אמון בהודעה אדם אחראי, מי לא יכול לספור את הכסף של החברה. עוד מידע על שלומי בסון ניתן למצוא באינטרנט. מנהלים המבקשים להרחיב את הידע שלהם ואת ההבנה של האוצר, יסייע המאמר הציג מבחר של ספרים מומלצים על ידי kniga.biz.ua החנות. עבור בדיקה זו, בחרנו את רוב ספר מובנת, אתה יכול במהירות להבין את הסוגיות המתעוררים של ניהול פיננסי. כישורים פיננסיים חשוב למנהלים הם: קריאת דוחות כספיים, ניתוח עלות תועלת של ההשקעה פרויקטים, תכנון וניהול תקציב עלות. המחקר של ספרים המומלצים שלנו יעזרו לכם להתגבר על מחסום נוסף לקידום הקריירה. "ניהול הבהרה" הספר הזה לאור ספר כבר יותר טוב שנקרא "ניהול פיננסי מפתח." זהו מדריך מפורט, העוסק יחסים פיננסיים ואינדיקטורים אחרים הנפוץ לנהל בהצלחה את העסק. הייחוד שלה הוא כי כל החלקים של הטקסט מלווים איורים חזותיים, דיאגרמות ושרטוטים, וכן דוגמאות מחושב, אשר תורמת את תפיסת האור שלה.

הספר מיועד למנהלים פיננסיים ואנשי מקצוע אחרים המבקשים razobratsya במונחים כספיים. וגם עבור תלמידים ומורים של מוסדות כלכליים. ספר זה הוא בעל ערך במיוחד כי זה מאפשר לך עייף אחרי יום עמוס מנהל רק לחזור הביתה בלילה, תוך שעה וחצי, קל ללא מתח להכיר את הכספים. "מימון חברות והשקעות" הספר שפורסם כיום במדינה שלנו מספיק ספרי לימוד זרים מימון חברות וניהול פיננסי. ביניהם את העבודה של רוברט פייק ו-B ניל בולט, זה הכי פעולה מוכוונת קוראים.

המחברים רואים את היתרונות של הלימוד שלו, קודם כל, כי הוא עונה על הצרכים של קהל רחב, לא כולל תלמידים, אלא גם מתרגלי בלבד, להגדיל את כישוריהם בתחום החינוך. כדי לעשות זאת, להציג את החומר מתמקד מקרים, דהיינו החיים האמיתיים מצבים הממחישים את מושגים תיאורטיים לדיון. הספר יוצא בפירוט "הסיכון ואת ההחזר על ההשקעה" את הנושא, הספר "גיוס כספים" מיועד מעשית לעובדים יהיה עניין לסטודנטים ומרצים באוניברסיטה של ??אוריינטציה כלכלית. דירוג "דירוג השקעה" הספר הוא בסיס החלטת השקעה, בין אם זה קשור הרכישה, מכירה או החזקה של הנכסים. הספר של אסוואת Damodaran היא יצירה קלאסית בתחום של הערכת שווי ההשקעה. הוא מכיל כלים ושיטות לקביעת ערכו של נכס כמעט בכל, כולל ניירות ערך בניירות ערך, כולל גם הערכה אובייקטים כגון מורכבות, כמו חברות שמספקות שירותים פיננסיים, ונכסים של חברות אינטרנט. בנוסף אלגוריתמים האמידה, הספר מכיל דוגמאות רבות של עסקי אמיתי, הממחישות עמדות תיאורטיות. הספר מיועד למנהלים, יזמים, משקיעים, המעריכים מקצועי (כולל נדל"ן), עובדי חברות השקעות ובנקים, כמו גם מורים ותלמידים.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.