נצקה

נצקה-a טופס של פיסול מיניאטורי, אשר פותחה ביפן במשך 300 השנים האחרונות. נצקה שימש לא רק למטרות אסתטיות, אך גם היתה מטרה תפקודית. צורת קימונו יפני מסורתי שמלות, היו אין כיסים נשים היו מאמרים אישיים קטנים בשרוולים או בשקים היו תלויים על חוט משי על המותניים קימונו. פריטים אלה, אשר תלויות על החגורה נקרא sagemono. כדי לעצור את הכבל מ נוסף המשלוח נעשה שימוש נצקה.

ההגייה הפופולריים של netsken היפנית, מה שאומר "הזזה סקי." חרוז נע (ojime) היה שרוע על חוט בין נצקה sagemono, כך באפשרותך להדק או לשחרר sagemono הפתיחה. . כל זה תפקדה כסוג של כיס נשלף אשר מתאימה בדיוק על הירך. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. כל שלושת הפריטים (נצקה, ojime, sagemono) לעיתים קרובות היו מעוטרים דפוסי מגולפות מסובך או אינליי מחומרים אקזוטיים ונדירים עץ יקר מתכות, צדפים, אבנים חצי יקרות אלמוג, וכמובן העצם. הם היו והם עדיין סוג של אמנות לאומית ופריטי אספנות. על בסיס מינרלים מן העצם רקמת חיבור בהיקף של מינרלים, חלבונים ושומנים. כדי לזהות מוצרים מן העצמות, באפשרותך להשתמש זכוכית מגדלת עם 10 x הגדלה ו.

ניתן לראות חיבור לערוצי במשטח מלוטש של העצם. ערוצים אלה נראים כמו בור או שריטות מדגישה כי לעתים קרובות החיבור שלהם כהה עם זיהום. במוצרי בשלהי המאה ה-19 מיפן החלו להיכנס ווג מדינות באירופה, ונמכר נצקה די זול. . הם רבים אספנים שהיו נלהבת לגבי איסוף נצקה. לכן, מספר גדול של הדוגמאות הטובות ביותר של נצקה הוא המערבי כיום אוספים לאספנות מחוץ ליפן. מחירים עבור נצקה אספנות ממוקמים הגבולות של 100-1000 $. המחירים הגבוהים מחוברים עם השמות של כמה אמנים ידועים. אבל באופן כללי נצקה ערך החתימה יש השפעה משמעותית, כמו גם החומר אינו כופה ערכים מסוימים מסגרת בעלות של נצקה. הערך של נצקה בעיקר שאלה של חיתוך איכות, חדשנות, מקוריות, ואהבתי את הנושא.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.