סוכנויות נדל"ן

סוכנויות נדל"ן מאוזן Scorecard, ניתן ליישם את מערכת בסוכנות. אם כבר מדברים על קצה המזלג, את כרטיס ניקוד מאוזן – זה ניתוח פנימי של החברה, שלה החלוקה הלקוח, כספי רכיב פנימי. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . כל המרכיבים הללו הוא ניתח בהתאם מסוימים של האסטרטגיה של החברה להמשיך להציג את מחוונים לביצועי מפתח עבור מלא ניטור של הארגון. על בסיס יסודות אלה מזהה את המרכיבים העיקריים של הארגון, להראות את הדרך הכי נכונה לעשות רווח. והנה בדיוק לעבוד קצב התנועה לאורך הנתיבים הללו. נכון נשמע מבלבל, אבל scorecard מאוזנת יש צורך בראש ובראשונה לשפר את הניהול של הארגון.

Balanced Scorecard נדרשת על מנת כל חבר את האסטרטגיה הידועה הארגון העסקי, הוא ידע מה הכיוון האופטימלי ביותר כרגע מועילים לארגון. על פי התרגול הוקמה בשנת סוכנויות נדל"ן האמיתי שלנו יש לי כאב ראש על הארגון הביצועים רק מנהלים של החברה, עובדים רגילים נחשבים הרווחי ביותר ומהיר יותר לעשות על ידי עסקאות שלהם ולקבל האינטרס שלהם מהעסקה. שיתוף פעולה עם צוות מסתכם מה הלקוחות שלי, החפצים שלי, אני לא מוכן לחלוק עם אף אחד. על בסיס מדדי ביצוע מרכזיים KPI, כל העבודה של הארגון היא דיגיטציה, כל הפעולות הן דיגיטלית הערכה, רק הראש נשאר כדי להעריך הערכה זו, כלומר לעשות מערכת בונוס, לאחר כל עובד יהיה להבין את ההיבטים החשובים ביותר עבור הארגון יהיה תקף רק להגדיל את ובונוסים עבור עצמם, וראש הארגון תהיה באמצעות מערכת חישוב הבונוס לעובדים ישירה בכיוון הנכון. זה עניין של איך אתה צריך לקבל באידיאל, בפועל, משימות אלה להיות אתגר, במיוחד את המנטליות הרוסית, אם כי רבים מוכנים לקבל פחות כסף, אבל לא יעשה כלום.

מכורים לעבודה בארגונים שלנו הוא לא כל כך הרבה. אם הכל עבד טוב, אני חושב סוכנויות הנדל"ן לא הציגה את מערכת העסקה ריבית. להגדיל יעילות המכירות, את ההשפעה של חפצים – מונע את כל הצעדים, אשר בהחלט עובד. אבל הבעיות הפנימיות אף אחד לא מקדיש תשומת לב. Balanced Scorecard – זה לא חדש, שרבים כבר שמעו עליה, אבל לא להציג ליישם, כי זה מביא תשואה שנים, אבל כשזה מתחיל לעבוד, ואז נותר רק למשוך דיבידנדים. אפילו בתנאים רוסית, את ההקדמה של כרטיסי ניקוד מאוזנת 10% ההנבה. Balanced Scorecard בדרך כלל מתחיל להיבנות לתוך בעתות משבר, כאשר הארגון הוא מחפש להוציא המשבר. ואז לזרוק אותו. ארגונים גדולים בדרך כלל לראשונה להציג scorecard מערכת מאוזנת ביחידה הפרדה, כדי לעקוב אחר כל השינויים ולאחר מכן ליישם בכל רחבי הארגון. כדי ליישם כרטיס ניקוד מאוזן לוקח בערך חודשיים, אז הוא עובד קבוע ומערכות שחיקה בארגון, עובדים להתרגל לזה, הם לומדים לעבוד בדרכים חדשות. סעיד על ידי היועצים ליישם כרטיס ניקוד מאוזן, הכנסת המערכת חייבת למהר, או לאחר חודשיים של סבלנות עם מנהיגי הארגון מסתיים והם מתחילים לכבות את כל העבודה.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.