סורקי ברקוד

התור לסופרמרקט הקופאית – תופעה נפוצה בימינו. אבל לא לגרום לתגובה חיובית הן את הקונה ואת הקופאית. עומד לאבד זמן יקר בתורים, אף אחד לא רוצה. הימנע מצב כזה יהיה עשוי במיומנות ציוד חנות עבודה הכספומט. לא פחות חשוב כמו זה יש סורק ברקוד. בשוק של היום של ציוד מסחרי יש הרבה סורק דגמים שונים כמו כף יד נייח.

סורקים יד שנערך בשימוש בחנויות עם הזרם קטנה של סחורה ומכירות. העלות שלהם היא נמוכה יותר מאשר העלות של סורקים נייחים, בהתאם, יד סורקים יש פונקציות מוגבל. ישנם סוגים שונים של כף יד סורקים. הדגמים הראשונים של כף יד סורקים יש תכונות מינימלי. קריאה הקוד הוא מרחק קצר, אבל לפעמים יש צורך קרוב להביא את הברקוד לסורק. לייזר כף יד סורקים נוח יותר, קורא הברקוד הוא במרחק רחוק, בדגמים מסוימים יכול לקרוא את הקוד עד 11 מ 'אך הנפוץ ביותר קיבל סורקי לייזר כי לקרוא את הקוד במרחק של 500 מ"מ.

תכונה סורק ידני לייזר הברקוד הוא שזה יכול לתפקד בתור סורק נייח, מיתוג אוטומטי למצב המתאים הבטחת תמיכה. פרמטר חשוב, אשר היצרנים שמים לב, הוא הביצועים של הסורק. תכונה זו יש סורק עם 20 מטוסים לסרוק, אף לא אחד כמו שאר סורקים. סריקה המטוס נמצא בזוויות שונות, מה שמאפשר הקופאית לא אכפת כראוי לתפקיד הברקוד לפני לסרוק את השטח. הקוד יהיה לקרוא, אם לפחות אחד סריקת קווי לחצות אותו. ובכל צעד נוסף יצרנים, יצירת מודל של הסורק, אשר יש מצלמה מובנית המאפשרת לך להגדיר את הברקוד כתמונה. מודלים Image-סורק בעל מהירות גבוהה ודיוק קוד קריאה גם בתנאי אור עניים, כשהוא ניזוק, תמונה מקומטת של הברקוד. מה מתוחכמת וידידותית למשתמש מודל של סורקי ברקוד יד והשימוש בהם בסופרמרקטים וחנויות נוחות עם זרימת הסחר גדול נוח מאוד. כאן אנו משתמשים בקוד סורקים נייחים בר. סורקים נייחים, בתורו, נבדלים לשתי קטגוריות: שולחן העבודה מוטבע. שולחן ערוך ישירות לשולחן העבודה של המפעיל, ועלה השקוע בחלק העליון בטבלה, ובכך מאפשר להגדיל את שטח העבודה. בשנת סורקים נייחים המשמשים טכנולוגיית לייזר קריאה ברקוד. בניגוד כף יד סורקים דומה, סורקים קבוע, קוראי בר קוד הם עד 40 משטחים, אשר מבטיח קריאה אמינה של מידע מאוד מקל את העבודה של המפעיל. מאז דרישות סורק שולחני מוטבע הברקוד גבוה בהרבה עבור כף יד סורקים, בהתאמה, את העלות של סורקי אלה הם הרבה יותר יקר. לסיכום, אנו יכולים להוסיף כי עם התפתחות הסחר לפתח ולשווק ציוד מסחרי. כל יזם בעל חנות, בין אם זה חנות קטנה או מזונות סופרמרקט ענק יכול בקלות לבחור את הציוד הדרוש עבור מסחרי הארגון.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.