סיור בעיר, את הזמנת את Hotel קוסקו

המיסטיקה של העיר הקיסרית לא כולל השוואה עם כל יעד התיירות של דרום אמריקה. אנשים מכל חמש היבשות לבקר את התיירות לעיר של פרו לאורך כל השנה, ותמיד מוצאים Hotel קוסקו לשהייה נעימה. חשוב לזכור כי תרבות האינקה היה התמזגה עם התרבות הספרדית, לכן מקובל לראות בניינים קולוניאליים של מבנים ממוצא ספרדי מחומר גלם אבן, הראשי של מורשת האינקה. במרכז המפגש בקוסקו הראשי נמצאת פלאסה דה ארמאס, ממוקם בלב ליבה של העיר. רוב חנויות ממוקמים בסביבה של הכיכר, כולל מלונות.

מהצד הפרואני באופן כללי הוא סוג האדם והוא קוסקו לא היוצא מן הכלל. כאן אתה יכול לעשות הרבה חברים, זה כן, זכור כי הספרדית היא השפה הרשמית של המדינה, מעטים דוברים שפה זרה באנגלית או אחרים. קוסקו מאופיין בין הרבה דברים שלהם בדים משובחים, במיוחד של ויקוניה, אלפקה. ישנם מספר רב של חנויות המציעות בגדים משובחים עם רקום באיכות. כמו שזה לא יכול להיות אחרת שהעיר קוסקו נחשבת המורשת התרבותית של האנושות, הבחנה זה הגיע בשנת 1983. כדי להמשיך בהזמנת החדר ב- Hotel קוסקו ואל תשכחו לקנות מוצרים טיפוסיים של האזור. לא משנה כמה פעמים לבקר את קוסקו, תמיד תוכלו למצוא משהו חדש לגלות.

הכי טוב של העיר מגיע בערבים, מקומות רבים הבידור פותחים את השערים מאות אנשים, כולל מקומיים וזרים. ישנם לדיסקוטקים, ברים עם עיטורים הטיפוסי לאזור זה לא יכול לתת של מכירה. נזכר כי אם ההזמנה של Hotel קוסקו בסמוך למרכז ההיסטורי לא לבזבז כסף הרבה כסף בהעברה. אתה יכול למצוא עצות נוספות תיירות ויעדים של פרו קריאת מאמרים מאת שרה מרטינס. ראשון נמדד ספר העיר אימפריאל או if ברצונך לבקר את העיר הלבנה. פרו היא מדינה גדולה מאוד כדי לחקור, תאריך לא יודע את זה, לא תתחרט.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.