סימון בחירה, תחזוקה של צמיגים

בצע אחת מהפעולות הבאות: ? הסימון תאריך השחרור ? טוב צמיגים יותר מדי זמן ארוך שקרים. ? להזיז את היד שלך על פני השטח הפנימי של הצמיג. כל הצמיגים מעובדות במהלך הייצור של טלק. אם זה לא על האוטובוס, אז מישהו נשטף הרחק, ? באמת? תגיד לי, מי הוא פשוט כל כך רוצה שטיפת האוטובוס, בעיקר מבפנים? משהו אינו נקי… בדרך כלל, הצמיגים נשטפים להיפטר הסימון של נישואין. בכל מקרה עדיף לא לקחת סיכונים ולא לקנות כזה באוטובוס. ? בדוק את איכות גומי, כדי לעשות זאת, לאתר את חתיכת סנפיר בולטות ולמשוך אותו.

עם גומי טוב, קטע זה צריך להיות מאורכים על ידי לא פחות מפעמיים. אז שחרר היצירה נמשך, הוא חייב לקחת במהירות את הממדים המקוריים. ? אחרי זה בדוק חותמת Rev . זה תמיד בצבע בהיר יותר… לפעמים באוטובוס ניתן למצוא מספר כתמים בהירים יותר היא ביניים בייצור של סמנים שליטה. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . ? סוף סוף, ולבדוק את המקום של צמיגים, וזה השפעות על השפה.

העובדה של העניין היא את הגלגל TCI פגמים מזוהים כאשר הם משתתפים במקום הזה. אבל המוכרים הנבזי רוסים קונים סחורה זולה, לשטוף את הצבע, למכור. חפשו היטב אם יש שאריות צבע, אם תמצא משהו, חושב שלוש פעמים לפני הקנייה גומי כזה. . אז: צבע אדום היוו מאת גומי בעל כתמים קוסמטיים, עיקרון שזה לא מסוכן, אך לא יוקרתי. צבע צהוב היוו על-ידי צמיגים עם הפרה ההרכב של תערובות גומי. הצבע הירוק היוו מאת גומי עם פגמים פנימיים. צמיגים, שכותרתו צבע צהוב וירוק, לקנות לא יכול להיות, אלא אם, כמובן, לקחת את הזמן כדי לשחק בתיבה. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה לקבוע את הצמיג לאיזו קטגוריה עליך. צמיגי הכביש (כביש) נועדה לשימוש בכבישים רטוב או יבש עם משטח קשה. השימוש של צמיגים כאלה בחורף על קרח או שלג מקובל כי הם לא ניחנת המושבים הכרחי מאפיינים. צמיגי חורף (שלג או בוץ + שלג-M + S) לספק המתיחה המקסימלי בעת נהיגה על קרח ושלג. מגן יש דמות ייחודית, כדי להבטיח שלג מהאזור של התיקון קשר, והוא מאופיין גבוהה צימוד מאפיינים והשימוש של רכיבים מיוחדים ב תערובות גומי מסייעת לשמר את המאפיינים שלהם אפילו בטמפרטורות נמוכות מאוד. עם זאת, המאפיינים צימוד משופרת בדרך כלל מלווה בירידה טיפול ביבש כבישים בעקבות הגדלת החיכוך פנימי, כמו גם רמות גבוהות יותר של רעש התנועה, בססו ללבוש מהר מספיק. חורף צמיגים צמיגים (כל העונה) לשלב את המתיחה מעולה- כביש רטוב או מושלג עם מספיק טיפול ונוחות במהלך התנועה, הבלאי של טביעות הרגל. צמיגים (ביצועים) במהירות גבוהה המיועד לשימוש בכלי-רכב. הצמיגים האלה נועדו לספק המתיחה מוגברת, רמה גבוהה יותר של בקירות וצפיות. בנוסף, עקב תנאים מיוחדים של המבצע, מהירות צמיגים. חייבים להתעמת עם המון חום משמעותי. ברכב מי לקנות צמיגים במהירות גבוהה, בדרך כלל מוכן לקבל את אי הנוחות מסוימים המשויכים מהירה בלאי, תמורת טיפול מעולה, אחיזת כביש ונוחות פחות.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.