סיפורו של כפר רוסי הנופים של ולדימיר

Yaroslavsky אמן ולדימיר Litvinov עובד, אולי הז'אנר המסורתי של כן הציור, נוף. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . עם כל הכנות ברירה יצירתית תמיד אורבת סכנה מסוימת-ניתן, באופן סמלי, "אחד" "קול המקהלה. בעיתון כתוב ש טבע תעשיות הוא זה שבקיא בנושא. יותר שמח לראות כי בכל שנה, עם כל מצגת ציבורית חדשה של יצירותיהם יצירתי, ולדימיר Litvinov בצבעים עזים יותר, בצורה משכנעת מדגים את ייחודי, אחזקת גבוהה תרבות פלסטיק, הסגנון הציורי. הנופים של ולדימיר Litvinov הוא הכפר בכפר פסים במרכז רוסיה. החל עם פיצול מכוונת, בידוד קאמרית, הקרבה של המרחב הדמיה, נוף ispovedal'nosti היומן כמעט, Litvinov בעשור האחרון נמשכים יותר ויותר פיוטי, מטאפורות כדי לנסות להעביר את הפאר נופי של אור-אייר רביעי.

. נראה להטעות את הצופה (ואת עצמך אמן) מלהיות להיות, מבלי לשלול מהות שמוצג "מחשבתן, דינמיקה, צפיפות האנרגיה בבהירות הנתפסת. Pocherkovoe מגיע תכונה מיוחדת בעבודה של המקומיים הגדולים נקודות צבע, בתוך כל אשר בונה עיצוב באינטראקציה רב ממדית מורכבת של אור וצבע. מצאנו איזון של סיבות ממש התחיל, דקורטיבי ומסור את חלקה מצטרפת הכפפה רגשית עבודות למעשה האתית של החוויה שלו. מגבלה נסיגת דקורטיבי בקפדנות הנקרא מחבר, לא להרחיב מעבר החזון אימפרסיוניסטית.

עמוס ו באותו הזמן השמצות דינמי, אתה יכול לאכלס טופס אקורדים משפטיי עסיסי צבעים טהורים, העברת אנרגיה אלסטית שלה, שלה neottorzhimost' של אור ואוויר "הקשר". עניין מרקם הציורי, כאחת החשובות שלהם אמצעי הבעה ציור, המאופיינת על ידי הרוב המכריע של ולדימיר Litvinov. בשנים האחרונות ניסיונות לכבוש מקום חשוב, במקרים מסוימים די משכנע, למצוא הפיגורטיבי, ציורית פתרון נוף, מסתמך בעיקר על ניגודים צבע מהמם. יצירת הרמוניה חדש צבע הפרדוקסים, אמן, אולם נותרה נאמנה הנוף מציאותי, ממלא אותו עם חדש חושני, מבחינה אסתטית. Litvinov ולדימיר Viktorovija-חבר של אמני האיגוד של רוסיה, Kandidant, פרופסור, ראש יצירתי האגודה «Parus», משתתף תערוכות רוסים וזרים. העבודות הן ב אוספים של המוזיאון לאמנות של מחרקוב ירוסלבל, קירוב, גלריה סויוז tvorchestva "(מוסקבה), ארמון המדינה כנסים מורכבים (Strelna), באוספים פרטיים רוסים וזרים.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.