סלבריטאים הפלגות עבור חופשות הכל כלול

מדוע לשיט חופשה? ובכן, עם קווי שיט זמין כל יעדי שיוט, המחיר טווח הוא הפלגה לפגוש אפילו על הנוסע המנוסים ביותר. אם אתה חושב גם, זוהי דרך יעילה מאוד חסכונית, זמן חופשות. זכור כי כל העברת זמן מובילים את עצמך מספר יעדים שונים, אריזה, פירוק האריזה בכל מלון, חיפוש מסעדות ושירותים אחרים. בהפלגה אוניית מובילים לשום מקום שבע, עשר, בן ארבע עשרה ימים או אף יותר. גם אם היית לתחבורה, מבלי נהיגה לך להעביר את המטען או חבילה אחת לפחות וביטול דחיסה של אותו שוב בכל.

במסע, בדוק המטען כאשר הוא מגן על ומופיע כמו קסם שלו בקתה, בבקתה או אפילו פרטיים. אתה בבית במהלך משך ההפלגה. ואוכל! כל סירה יש מספר מסעדות מאויש על ידי השפים ברמה עולמית, העלות של מזון הוא חלק שיוט. ב כל יציאה, סיורים מודרכים זמינים כך שלא תחמיץ כל מוקדי העניין בסביבה. פעילויות מבוקרים כגון צלילה זמינים לשמור על ילדים בשטחים. והצבע בקצה של הצוות שלך Holidy לקלוט מזוודות שלך ומקם אותו בחוף באוסף לנמען המיועד. לקחת חופשה שיוט פוטר אותך של סיבוכים של רבים לנסוע, משאירה לך יותר זמן להירגע וליהנות היעד שלך. קווי שיט של סלבריטאים מציע כמה המשתלמים ביותר בעסק.

קונדה נאסט הנוסע מדרג באופן עקבי סלבריטי הפלגות לאחד השורות הטובה ביותר של שיט תענוגות בעולם. השירותים כוללים שיחות ומפורטים אודות המיקום שלו, בוטיקים של יוקרה ובידור בסגנון לאס וגאס שנוצרו עבור סלבריטי על-ידי קרקס השמש. לנסות את מזלכם בקזינו או אוסף יצירות אמנות ב- onboad מכירה פומבית. חיי לילה מרהיבה בבר על הקצה של כדור הארץ. יש עולם של פינוק אתה ממתין ב העולם ספא אקווה המפורסם על-ידי Elemis. נסה מניקור יוקרה, עיסוי או יוקרתי פנים מרגיעה. יש גם דיקור אפילו על-ידי (אקופונקטוריסט) מוסמך ורפואה סינית. אתם תרגישו מחודשת, מחוזקים. ילדים מרגישים בבית סלבריטי קרוז. המועדון המפורסם X בתכנית הנוער יש גיל מסוים ופעילויות בידור של כל הילדים. חקר הטבע והמדע, כישרון מציגה, אוצר hunts, גורמים לילדים ארוחת הערב, פסטיבלים פיג'מה, מאורגנים על ידי הצוות המקצועי. אזורים מיוחדים של הספינה, היו המיועד רק עבור ילדים, בחור Factory כיף, מרכז עבור מתבגרים ובריכות. כאשר הספינה מעוגן, למבוגרים יש את האפשרות של ביצוע טיולים עצמם, בעוד ילדים מבוקרים על הסיפון. מה יכול להיות יותר נעים, מאובטח? גיל או נכות ללא מכשול עבור ההפלגה. כלי מיועדים לנוסעים בעלי יכולת תנועה מוגבלת, העובדים תמיד מוכן לעזור. אלה להתאים סלבריטי הזקוקים דיאליזה או חמצן ואחרים ניתן לארגן שירותים רפואיים אם ביקש בעבר. טיפול חירום זמין תמיד על הסיפון, זה יחסוך לך את הטרחה למצוא רופא הדובר אנגלית בארץ זרה. ערב הוא חיוני עצמה בספינת?טיולים, מסורת משנת 1800 המאוחרות כאשר שיט המשלם תמלוגים, העשירים אשר צפוי אלגנטי ערב רשמית. שוב, בסגנון החיים של היום, ערב אלגנטית אופציונלי, מי אוהב לאכול מקרית, האוכל זמין כל היום. עם זאת, לאלו שאוהבים אירועים מפואר שבו ניתן להציג את finery ואת תכשיטים, הם אינם אופציונליים שמלות או שמלות ערב של ארוחות ערב חגיגי שבו הנשים ללבוש רשמי ארוך, רבותיי יש טוקסידו. שכחתי להזכיר את יעד ההפלגה עצמה? הפלגות סלבריטי לעגן נמל התקשר שונים בכל יום או יומיים, בהתאם מרחק וזמן ניווט בין נקודות עניין. יכול להישאר באוניה לאורך כל היום או אדמה. אתה חופשי לטייל לכל יעד על לוח הזמנים, כשחזר האונייה לפני מועד ההמראה. בתשלום נוסף קטן, סלבריטאים מציע הרפתקאות מכוונים המאפיינים הייחודיים של כל יעד. לדוגמה, ההצעה קריבי הפלגות שנירקול, צלילה או טיולים על החוף, בעוד אלסקה הפלגות מציעים טיולי רכיבה של מסוק או בקיאקים. הרפתקנים פחות, יש בדרך כלל טיולים טיולים ואפילו של רכישות בפיקוח על היציאה המקומית או באוטובוס. הכל, כולל ארוחות, מוגדרת מראש. כל שעליך לעשות הוא לאתר את השורה הנכונה על הקרקע, מדריך מנוסה אחראי שאר הטיול. עם כל אלה מצוין השירותים הזמינים בעלות סבירה, למה לא שקול חופשה של מפורסמים? מועד ההמראה של פרנק Vanderlugt

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.