סן פרנסיסקו

כאב גורם לנו לראות דברים לפעמים זה תנאים אחרים ואנחנו לא מצליחים להבין. עד אז מחר עכשיו אני השלווים ביותר לדעת כי יהיה לך חברה עד שההורים שלך-. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע. -עד מחר קייטלין. אני שולח נשיקה – זה ענה על טאטי. -לא יכול לדמיין עד כמה אני הייתי רוצה להיות בצד שלך בשלב זה – אמרה חברתה. כדי להציע לך את החיבוק שלי, המילים שלי.

את יודעת את האמת? . כמובן. זה הכל למעשה הם בצד שלי, אפילו אם הנוכחות הפיזית שלך עד כה – נאמר עם רוך טאטי. -להישאר בשקט כי אני כל כך מצטערת. עד מחר-.

טאטי הרגיש יותר טיבעי, שיש לו את. השיחה הזאת עם החברה שלה. העובדה כי הוריו נסעו להיות לצידו, היתה שמחה גדולה, לעזור וניחם מכאבים. עכשיו ידעתי כי היה אכפת לי כי אני יקבל תמיכה מלאה שלהם כאשר הוא חזר הביתה. הם החליטו עם רות תיקח משהו הקפיטריה בבית החולים. שניהם היו על צום. . לא יודע הטוב הזה גרם לי לדעת ההורים שלי נוסעים כאן -. הוא אמר רות- ממש פחדו כי הם לעולם לא אסלח לי עבור נתקל התנגדו את עמדותיהם. . אני חוזר טאטי, האהבה של ההורים היא אהבה חזקה מאוד – שנענו רות, ולמרות לפעמים מרגיש אותנו שנפגע גישתו של הילדים שלנו, לעולם לא אנו ממשיכים לאהוב אותם. תוכל לראות מתי יש לך בידיים שלך-. . אני לא חושב כי אתה להמשיך עם ההריון הזה – ענית טאטי. -אני אומר את זה אתה באמת. . אני לא מוכן ילד-… . אין אדם מוכן בדרך כלל ללדת, עד שיש לך את זה – השיב במתיקות רבה: רות. . זה עד שלא תקבל את החוויה הזאת, שיש לך מושג מה זה אומר להיות הורים. . זה המקצוע החשוב ביותר שיכול לתת לך את החיים-… -אולי, אבל עד שפגשתי סבסטיאן, השיב – אף פעם לא חשבתי על הקמת משפחה. כל התקוות התמקדו הקריירה שלי. אתה יודע, היה משוכנע לחלוטין כי הוא לגלות דרכים חדשות של החיים, כי זה היה לומד עם כל כך הרבה עומק ורצינות זה הספר שבו להתהפך כל כי שפע של ידע, עומד להיות רב מכר עולמי? אני חושב שזה מגיל צעיר מאוד, כמעט ילדותית.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.