ספירת סנט. קדימה, יזם!

. אני סופר פרוטות לא להתייאש, יזם היקר שלי. אנו בונים את הדרך להצלחה שלנו עם עבודה קשה וסבלנות. מתי קבענו את המטרה, אין מנוחה עד שתגיעו אל זאת! אמנם לא פירוש זה חיה בתוך בועה ולא לעשות את זה כאן. לא עובר שום דבר. אנו מחזקים את הרגעים האלה: – Re – לקרוא את המטרה העסקית שלנו. אנחנו המטרה, להיות נוכח לדעת כי למרות הכל, אנחנו בדרך הנכונה.

לנתח אם קיימות הגדרות שיכולות לסייע לשיפור המצב היום. . ולהתמקד על היתרונות שמחכים לנו בסוף הדרך. -הקיצונות: שום דבר לא קורה מיום למשנהו. לא יש מתכונים קסם, אבל לפעמים אנחנו אותם רוצה למכור. יש רק עבודה של דרך, מסירות, מאמץ, תשוקה, הרשעה, תכנון, הערכה, התאמות, הכל הולך שוב פעם נוספת. מכיל את הרצון של נטיעת העסק.

למה לעשות את זה . לאחרונה מצאתי אצל אפריקה ישראל אוזן קשבת . זה מה שאתה רוצה לעשות, התשוקה שלו. -סקירת ההישגים עד . עכשיו. מאמינים כי הם קטנים מספיק כדי לשקול אותם, אני אומר: לשקול אותם! עכשיו זה כבר אותם הצליחו לאבד חלק גדול ערך? . למה? . הם עדיין יקר. הם בוודאי עלה לו כפי שעלתה עכשיו בחומרית. רק עניין של זמן, של המטרות להתמיד ולבצע את ההתאמות הנחוצות. -מפגש עם בני גילם. יציאה! אין לתחום זה. מעבר שם בחוץ הם זוגות יכולים להציע עזרה, החל להקשיב לו – כי זה לא מעט, אני יכול להבטיח לך – להושיט יד. זה יותר מדי בשבילך אותם לעזור לאחרים בעיות, למה לא לחפש דרך יצירתית של שניהם הצעד הלא נכון. לא משנה אם זה היום סופר פרוטות או מיליונים. . אתה שווה הרבה יותר מאשר כל הכסף בעולם… לאפשר ההזדמנות של החיים שלו. זה קרוב וצעד כמה. לא לעצור. את עכשיו זה יד של פונטו. להפוך את הרגע הזה בחלל כדי ליצור אלטרנטיבה, לשכפל את האנרגיות שלהם, לחזק את העסק עושה דברים חדשים ולא הזמן הלא נכון!

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.