עבודה באינטרנט

אני עובד באינטרנט מהבית עכשיו משנת 2001, כאשר עזבתי את העבודה שלי משלם מאוד לשנות את הארץ ולחיות עם נערת החלומות שלי. לעקרון לא ידע באמת מה צריך לעשות. טבע has similar goals. והם באמת התחיל בתור תחביב. כאשר slaes במאי על מכירה של אתר האינטרנט של הזמנת חדרים בבתי מלון קרא לי בינואר 2002 ביקש ממני לפרסם מודעה באתר שלי בתמורה תשלם לי עמלה קטנה על מכירות של מבקרים שהזכרתי. חשבתי לא הרבה דברים בפנים. עם זאת, כאשר התקשרתי בטלפון לגורמים הבאים חודש ואמרתי שעשה מכירות 4 אני יש עונג! יתר על כן, באותו הזמן ידעתי כי הוא יוכל להרוויח כסף עבודה מהבית באינטרנט. בימים ההם, אתר אינטרנט לדרג גם גוגל היה קל יחסית – יש מקומות הרבה פחות להתחרות נגד. עם זאת, בימים אלה זה בהחלט יש לעקוב אחר מערכת כדי להיות מסוגל לזהות שווקים בהם תוכלו לקבל תעבורה.

המערכת היא פשוטה יחסית, זה הוא כדלקמן: 1. לחשוב על כמה שווקים מעניינים – אינו מתחיל עם הקמת אתר אינטרנט. 2. לגלות מה מילות מפתח מאנשים בשווקים אלו אתה משתמש כדי לבצע חיפוש ב- Google. 3 למדוד את מספר דפי אינטרנט להתחרות עבור כל מילת מפתח 4. אם לשפוט את עוצמת התחרות 5. צור אתר אינטרנט עם מילת המפתח תוכן ממוטבת 6. לקבל קישורים לאתר האינטרנט שלך מאתרי אינטרנט אחרים 7.

מודד את הדירוג שלך ב- Google וכמות התעבורה, התהליך כולו רק 7 צעדים. לבלות קצת זמן ומאמץ יוכלו לזהות כמה שווקים עם תחרות נמוכה יחסית, ליצור אתר אינטרנט ולהתחיל לקבל תעבורה. אם אתה רוצה ללמוד יותר על איך הביתה לבקר באתר האינטרנט שלי. תוכלו למצוא טיפים ועצות עבור כל מי שרוצה להרוויח כסף באינטרנט ללא תשלום.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.