עדשות מגע

עשויה תשאלו מדוע אדם עם עיניים כחולות באופן טבעי או ירוק להשתמש עדשות מגע צבע? אחת הסיבות היא הטבעי מראה צבע מוגדר ובהיר יותר. סיבה נוספת היא כדי לשנות את הצליל – לספירה מעט מגע עיניים אזמרגד באופן טבעי כחול, לדוגמה, ותקבל בצבע אקווה יפה. עדשות אנשי הקשר של כל צבע להגדיל את צבע, ניתן לחלק את עדשות צבע אטום – שני סוגים. שניהם לעבוד עבור אנשים עם עיניים בהיר, למרות enhancers הביצועים תהיה זו בחירה חכמה יותר. צבע מגדלת משקפיים הן בסביבות 70-80% שקוף.

הן לא מיועדות כדי לשנות את צבע עיניים טבעי, אך כדי להבהיר, עיניהם מראה מעניין יותר. מאז המטרה היא חלקית שקוף וגלוי דוגמת המילוי הטבעי של איריס דרכו, enhancers מראה טבעי מאוד. אם יש לך עיניים האפורים ורוצה לתת להם בטון של משקפיים מגדלת כחול או ירוק, לעשות את הטריק. עם זאת, הם לא מצפים שינויים. החל צבע של משקפיים מגדלת שקופים חלקית, זה יהיה מאוד שונה אצל אנשים שונים. לא לשלם הרבה תשומת לב כיצד מודל זה המדגם נלקח, משום שסביר כי עדשות אשר יהיה יש אפקט אחר. הרוב של איש הקשר הנוכחי של צבע lenses יצרני שיפור אוספים של עדשות מגע.

כאן יש מספר יותר המגיעים בדיקות צריכה לתמוך. FreshLook חזון Ciba מציע שני אוספים לעיניים של – אור Freshlook Radiance, מידות Freshlook. FreshLook Radiance הם צבע הגדלת עדשות שהופכות את העיניים נראה נעליים. באפשרותך גם לשנות את צבע טבעי באופן משמעותי. הצבעים המוצעים הם של הירח, סתו, עדן. מידות Freshlook הן עדשות ייחודיים ההופכים את עיניך להיראות גדולים יותר, ליצור עומק, כמו בחיים גם כמו יותר מאשר את הצבע הטבעי. ממדי בהיר יותר מ- Radiance, באים אקווה, ים ירוק וכחול השקט. ממדי Radiance Freshlook ו- Freshlook הם חודשי עדשות חד פעמית. Acuvue 2 enhancers של אפשרות נוספת היא על-ידי צבע. הם באים אוקיינוס כחול, תכלת, ירוק אזמרגד. Acuvue 2 צבעים קשר חד פעמית בשבוע 2, אשר הם ורזה מאוד, רוב המשתמשים לומר כי אתה לא מרגיש אותך משהו בעיניים. בהירים יותר את העיניים, גדול הוא ההשפעה של צבע עדשות שיפור בהם. אם עיניך אפקט לוז אפור, כחול או צבע יהיה בקושי מורגש. שינוי דרמטי, יש אנשי קשר של צבע אטום. טניה טרנר הוא מומחה עדשות מגע ומייסד של שבו ניתן למצוא עוד מידע על בריאות העין כל סוגי עדשות מגע עם הערות ותמונות

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.