עין מעושן

ביום שישי האחרון, כמו כמעט כל יום שישי, יצאתי לארוחת ערב עם השותף שלי. הרעיון היה לגלות מסעדה מודרנית למדי, לא רשמי חדש. כל פעם אני הולך למסעדה מקרית, ואני קיבלתי מראה כי לא לי: ג'ינס, העליון, ז'קט עור ובחזרה. עבור איפור, כמובן גם בחרתי מלך מראה לילה: שחור קלאסי. אבל כאשר היה repackaged מוכן לעזוב, החלטתי להעניק מגע שונות איפור שלי. אל דאגה טבע הוא האיש הנכון . בעלון היום אני אומר לך כיצד לעשות זאת, אך כמה דרכים ניתן איפור עם הטכניקה של עישון? Ade רבים! אם אתה אחד מהתלמידים שלי מ- automaquillaje Supercurso, אתה כבר יודע את איפור העין הוא לא רק אחד של ביותר יכול להשתנות, אך גם איפור פשוטו לשנות את הפנים שלך.

אלה הן הפעולות על כך שאינו העין עישן ברגע המגע ילדותי לחלוטין (, corrector, בסיס אבקות), להמשיך maquillando העין. לי היא הדרך הקלה ביותר עבור העין עשן בצע את הפעולות הבאות: השתמש בעיפרון שחור משיית ורכה. אני אוהב את MAC כי זה קל מאוד למריחה. להחיל את העיפרון הלידה של ריסים עליונים ותחתונים עם קו עבה (לא משנה אם פיתול כי אז אנו עומדים טשטוש עם מברשת). להעלות בעוצמה עם עיפרון שוב, אפקטי fade. אין צורך, במיוחד בחלק התחתון, יצירת קו עבה מדי. כאשר הם טשטוש, מארק האזור של העצם עם הצללית באותו לבלות בלי. הטוב ביותר הוא זה צללית רק העצם ומעל לא יותר מדי, או לעשות את הקטנים עיניים.

כעת להחיל צל שחור מאט עם מדיום המברשת עפעף כך התוצאה תהיה חזק עוד יותר. לאחר סיום, החל של המאייר corrector (a‰clat Touche סלומון ליפשיץ הוא זה) מתחת הגבה, קרע להשתמש במקום צל. אם יש לכלך את Eyecup, באפשרותך להחיל, לאחר ניקוי האזור, איות זה גם. טשטוש עם מברשת נקי עבה, תראה כמו באזור מואר, עם רעננות זה רק מרקם קרם יכול להביא. לאחר מכן חלה שכבה כפולה של מסקרה. כעת הוא הזמן של איפור לתוך שלך עיפרון עיניים שחור. נסה לבצע גם את החלק הפנימי של העין בחלק העליון. כן, אני יודע שיש אפשרות אחרת קשה מסומן בבירור על התחתון ועל מהבהבת כדי להפרות את עפעף עליון. החלת העיפרון לאחר המסיכה. סיום ולתת מגע שונות, כפי שעשיתי ביום שישי האחרון, בעזרת מברשת בינונית כדי להחיל הצללה על צל שחור בצבע עז. בחרתי בראון Bobbi בכחול אשר נתן לי את המגע הימני של צבע, אך מבלי לשנות את ההשפעה של עישון. החל הלידה של הכרטיסיות ועל מעט את עפעף. באפשרותך להשתמש בגוון ארגמן, ירוק בהיר, כחול טורקיז, או אפילו של הזהב או כסף. תראה בשעת שינוי העין מעושן תוך רגע. כפי איפור העין די ההכאה, בהלחי להחיל אבקה מאט קרם הגנה לתת בהירות שקוף ללא הרבה מתאר lip וצבע.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.