עיצוב האתר

BS מי שרוצה לצפות מקרוב על פרסומות – ראה RSS. Zadolbali לשאול איך ומה לעשות. עבור כאן והרשם. הוסף עדכון שלו וליהנות. כעת קרוב יותר בנושא. רוב הלקוחות – הם אידיוטים. אני לא צוחק. זו עובדה.

הם מוכנים להוציא $ 1000 עבור עיצוב האתר, אבל כשזה מגיע לתמיכה ותכנות האתר, ולאחר מכן לנסות להציל. התוצאה היא הדבר המעניין. הלקוח, אלא מחייך, מאונן באתר שלו סופר נחמד, ומשתמשים איכשהו לא הלך. לחשוב כי כדי למכור משהו, אנחנו צריכים לעשות עיצוב מגניב – טיפשות. העיצוב חשוב, אבל זה לא החלק העיקרי של האתר פעם אחת. אפילו עבור אולפני פיתוח אינטרנט. מה שחשוב אז? המשך לקרוא.

הנה רואים מה קורה אם להעלות את המידע באתר זה יעזור לאנשים לקבל מ 1 $ עד 100 פעמים יותר? אתה יכול גם לכתוב הפוך טקסט עם גופנים שונים לבן על רקע לבן המקל על 150 באנרים באתר. עדיין באתר, למשתמשים תהיה לצאת ולקנות את המידע הזה. ולמה לא? מאחר שהנתונים מחיר הרבה יותר גבוה מהמחיר על אוננות megadizayn. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. האם אתה רוצה להרוויח באתר? טוב, זה להרוויח. אין צורך להשקיע בו זמנית אלפי דולרים בפיתוח שלה. החבר שלי השקיע בפיתוח אתר סביב 2500 $, שם הוא הופיע כל סמל (אשר אני אישית ספק מודע היטב מי עשה את האתר הזה). ובכן, עכשיו לחכות עד האתר לשלם עבור עצמה. גישה זו אינה נכונה. אם אתה רוצה אתר עם כסף ירוק – לא לשים אותו מיד בכמויות גדולות. הפוך את המינימום אשר אמור ליצור עד 80% הפונקציונליות שאתה צריך. מראה כי עיסוק – על 80% אלה של פונקציונליות בדרך כלל בילה כ -20% מהכספים. שים את זה באתר ולראות איך הוא מתפתח. להבין דבר אחד – אף אחד לא יכול לנחש מה המשתמש רוצה. האם אתה חושב כשאני לא codeby.net, ידעתי כי "לירות" הוא תכנות עבור לוטוס? באופן כללי, אז עשה הימור על דלפי ו-PHP, … אבל היום הוא פורום שבו לוטוס יוצר כ -50% מכלל שימושי הודעות. אז להציל אותם 80% מהכסף, ואז להשקיע אותם משהו "לירות". לא צריך לזרוק כסף. אף פעם לא עשיתי עיצוב codeby.net ולא יעשו את זה. כל מה שהמשתמש צריך – הוא מידע. מידע שם בחוץ הושלמה. בתחילה, בכל מנוע רגיל יכול למצוא תקן עיצוב טוב. אבל המידע שאתה צריך ליצור. חפש חברות מערביות. העיצוב המקורי משמש רק החברות הגדולות באמת. כל עסק קטן יושב כמעט על מנועי קוד פתוח עם עיצוב סטנדרטי. הפוך את תוכן איכותי באתר. הנה מה באמת חשוב. אם אתה לא עושה עיצוב או עבודה יצירתית – יורק על עיצוב. בנה אתר טקסט רגיל עם לוגו. זכור כי הטקסט נראה הכי טוב כאשר הוא מודפס בשחור על רקע לבן אין אותיות קטנות מדי. עדיין יש תכונה. מנוע חיפוש על העיצוב שלך, בעדינות אומר חרא. קוד מיותר פחות, אז זה נחמד. וכדי לרצות את מנועי החיפוש – אתרים חדשים שבהם אין ניסח בבהירות רבה יותר, הקהל הוא מאוד חשוב. כפי שנכון לעשות, אני יהיה לדון על ההודעות הבאות.

This entry was posted in חדשות and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.